Pořád píše ale schůzku nenavrhne.

Anonymní
20.5.20 08:45

Pořád píše ale schůzku nenavrhne.

Seznámila jsem se s jedním mužem online. Po nějaké době jsme se dohodli na schůzce, která byla moc fajn. Byl mi sympatický, rozumněli jsme si, smáli jsme se. Zarazilo mě ale, že několikrát mluvil o bývalé. Vlastně o několika bývalých, ale o té jedné víc. Vždycky rádoby v kontextu toho, o čem jsme se bavili.
Daleko víc mě ale zaráží, že žádnou schůzku nenavrhl, ani na tom rande nemluvil o tom, že bysme se mohli vidět, ale neustále vypisuje. Ptá se mě na miliardu věcí, jak se mám, co dělám, co jím, atd. První půl den jsem si říkala, že je to milé, teď mi to přijde dost divné. Je to velký kontrast oproti tomu, že schůzku nenavrhl, nezeptal se ani, kdy budu v jeho městě (pracuji tam), ale píše.
Nechci být paranoidní, ale připadá mi, jestli nehledá převoznici…
Pro rejpaly: řeším to tu, protože jsem se s takovou situací nesetkala, zajímá mě názor ostatních.

Příspěvek upraven 20.05.20 v 09:01

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5487
20.5.20 08:57

„Karle, kdy se sejdeme?“.. to by tak nějak mohl pochopit :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15948
20.5.20 08:57

Napiš mu, že jsi váš vztah konzultovala na emiminu, pokud je to rozumný chlap, půjde hledat jinam :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22288
20.5.20 08:57

Rozhodně ne vztah.
Na mě to působí, že jak puberťák se snaží pomocí tebe vyvolat žárlivost u bývalé. Kterou by rád měl jako NE bývalou.

Ale to je můj pocit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PaníKadrnožková
20.5.20 09:02

Neni jeste stale tak trochu zenaty? :think:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.5.20 09:11
@PaníKadrnožková píše:
Neni jeste stale tak trochu zenaty? :think:

Není - byl, ale už je cca 9 let svobodný. Tedy tak mi to aspoň řekl.

  • Citovat
  • Upravit
480
20.5.20 09:16

Může mu vyhovovat jen vztah na dálku.
Může se bát odmítnutí.
Může tajit nějakou intimní deformaci.
Nebo mu vyhovuje, když je aktivnější žena a píše si s dalšími 10ti…
Zeptej se a uvidíš jak bude reagovat.
Nebo mu jen napiš, že by jsi se ráda viděla… pokud je nesmělý, mohlo by mu to pomoct.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1405
20.5.20 09:18

Tak mu odpovidej co nejvic stroze, treba ho to nakopne, aby te chtel videt zas osobne, kdo navrhl tu prvni schuzku?? pokud ty, tak bych to ted urcite nechala na nem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9006
20.5.20 09:20

A nezvysuje si jen sebevedomi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.5.20 09:25

Působí to jako by si té chtěl jen udržet v záloze a nekoho měl bokem.
Asi bych hledala dal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17308
20.5.20 09:28

Hledá jen spřízněnou duši.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 09:29
@alialiali píše:
Tak mu odpovidej co nejvic stroze, treba ho to nakopne, aby te chtel videt zas osobne, kdo navrhl tu prvni schuzku?? pokud ty, tak bych to ted urcite nechala na nem

První schůzka tak nějak vyplynula, myslím. První impulz dal tuším on.
Už jsem to našla :lol: ano, první setkání navrhl on, jako procházku.

Příspěvek upraven 20.05.20 v 09:43

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.5.20 09:30
@Zapadslunce píše:
Působí to jako by si té chtěl jen udržet v záloze a nekoho měl bokem.
Asi bych hledala dal.

Taky to na mě tak působí. Je to zvláštní, ale já už se upřímně v chlapech nevyznám :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Meredithx
20.5.20 18:45
@alialiali píše:
Tak mu odpovidej co nejvic stroze, treba ho to nakopne, aby te chtel videt zas osobne, kdo navrhl tu prvni schuzku?? pokud ty, tak bych to ted urcite nechala na nem

Tohle doopravdy ne nakopne muže ke schůzce. Tohle je spíš odrazující. Není to jedno, kdo navrhne tu schůzku? Kdyby nechtěl, tak na ni snad pak nepůjde.. Třeba má jen moc práce.. To je tak těžké se zeptat? :think:

  • Citovat
  • Upravit
mývalova žena
21.5.20 10:16

Hmmmm, pokud jste už jedno setkání měli a on neprahne po dalším…tak si podle mne jen krátí dlouhou chvíli, ale je to jen můj názor.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová