Nadržená třicítka

Anonymní
19.5.20 22:12

Nadržená třicítka

Zdravím. Mám dlouhodobý vztah ( 15let), od svých patnácti. Manžel je můj první partner. Mám dost velkou představivost, takže se přiznám, že dost často a už x let myslím u sexu na někoho jiného (osoby různé)… takhle, vždycky mám orgasmus, ke kterému si pomůžu, sex bych hodnotila dost průměrne…manžel navíc není hladící, objímání, libaci…po sexu se zvedne a hned jde něco dělat, o sex si většinou říkám já…a je to taková maximálně deseti minutová záležitost…mně se ale teď splasily hormony, mohla bych pořád, ale zároveň nějak nechci manžela…hm…chtěla bych zkusit něco jiného…ale zas kvůli sexu bortit rodinu (stoprocentně jsem proti nevěře). Babo rad, na co se vlastně ptám…jaký je sexuální život u dlouhodobých páru? Jaký vztah? A přicházím o něco ????? Popište mi pořádný sexuální život, ať vím, o co přicházím.. a jste pro změnu, nebo mám být dál hodná žena manželka matka…a hormony si mám uklidnit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1537
19.5.20 22:28

Tady asi bude problém, že jsi nevyradena. Já jsem málem dopadla podobně, ale naštěstí jsme se po 8 letech rozešli, pak jsem 2 roky řádila jako utržená ze řetězu. Vlastně jsem u toho přišla na to, že bývalý nestal v posteli za nic. Pak jsme se poznali s manželem, sedli jsme si i v posteli. No a když už nevím co by, tak zavzpominam na svoje divoké období a to mi stačí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 22:40
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám dlouhodobý vztah ( 15let), od svých patnácti. Manžel je můj první partner. Mám dost velkou představivost, takže se přiznám, že dost často a už x let myslím u sexu na někoho jiného (osoby různé)… takhle, vždycky mám orgasmus, ke kterému si pomůžu, sex bych hodnotila dost průměrne…manžel navíc není hladící, objímání, libaci…po sexu se zvedne a hned jde něco dělat, o sex si většinou říkám já…a je to taková maximálně deseti minutová záležitost…mně se ale teď splasily hormony, mohla bych pořád, ale zároveň nějak nechci manžela…hm…chtěla bych zkusit něco jiného…ale zas kvůli sexu bortit rodinu (stoprocentně jsem proti nevěře). Babo rad, na co se vlastně ptám…jaký je sexuální život u dlouhodobých páru? Jaký vztah? A přicházím o něco ????? Popište mi pořádný sexuální život, ať vím, o co přicházím.. a jste pro změnu, nebo mám být dál hodná žena manželka matka…a hormony si mám uklidnit…

No asi takhle - jsme spolu 9 let, z toho 4 manželé a máme 2 leté dítě. Na začátku, když jsme spolu nebydleli jsme spolu spali vždy když jsme se viděli (většinou o víkendu plus 1-2× týdně). Po společném nastěhování jsme spolu spali cca 2× do týdne. Pak se to ustálilo na 3× za měsíc a od té doby co máme dítě jsme spolu spali 1× (opravdu za 2 roky jsme spolu spali jen jednou a to jsem si ještě připadala jak matrace). Takže moje situace je taková, že vážně uvažuju o milenci.

• Nahlásit
  • Citovat
233
19.5.20 23:15

Ty brdo, to asi zalezi jak je kdo na sex, ja jsem treba hodne, klidne i desetkrat denne a vecne jsem se provokoval s zenskou pres telefon, zpravami a volanim kdyz jsme nebyli spolu, az me kolikrat zdrbala, ze toho mam nechat protoze nema u sebe v praci nahradni kahotky a ty co ma na sobe by mohla zdimat. Navic jsme se vecne po sexu tulili a pak se to zvrhlo v dalsi sex. Jsi nevybourena a dohnalo te to, s partnerem sex zevsednil a ty by jsi prala aby ti poradne nekdo protahnul dutiny. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 09:02

Já to mám stejně jako ty. Manžel je můj první, jsme spolu od 15, takže letos 15 let spolu, z toho manželé jsme 6 let. Máme 3 malé děti. A řekla bych, že se náš sexuální život spíš zlepšuje. Víc si hrajeme, mazlíme, zkoušíme… Manžel by tedy uvítal častější sex, ale jinak jsme oba spokojení. Není vyjímkou, že se spolu vyspíme 2× za sebou. Asi bych si zkusila s manželem narovinu promluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
20.5.20 09:28

Přesně proto nefandím vztahům první a navždy :roll: Člověk není monogamní tvor a být celý život jen s jedním? Nudaaa. S každým klukem byl sex jiný. Dokonce můžu potvrdit, že i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo ;) Nyní mám stálého partnera a jsem ráda, že i on předem mnou měl jinou, aby jednou nebyl ve stejné situaci jako ty teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21867
20.5.20 09:29

Zato nadržená čtyřicítka, to je teprve něco! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3762
včera v 00:37
@Anonymní píše: …chtěla bych zkusit něco jiného…ale zas kvůli sexu bortit rodinu (stoprocentně jsem proti nevěře). Babo rad, na co se vlastně ptám…jaký je sexuální život u dlouhodobých páru? Jaký vztah? A přicházím o něco ????? Popište mi pořádný sexuální život, ať vím, o co přicházím.. a jste pro změnu, nebo mám být dál hodná žena manželka matka…a hormony si mám uklidnit…

jak se rikavalo, neber si pannu, az pozna neco jineho, stejne ti zdrhne,
presne tvuj pripad, je ti tricet a mas vycichle manzelstvi jako jini v 50 nebo 60,
pokud uz to speje nekam do nikam,
mas deti, nerozbijej jim rodinu,
jak se rika,

kdy zacina zivot? az decka vypadnou z domu a chcipne pes,
pak uz ti muze byt ten trouba, ktery u tebe bydlk ukradeny,
muzes uzivat, abys pak zjistila, ze jsi o zas tak moc neprisla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52807
včera v 00:43
@Anonymní píše:

Doporučuji tuto diskuzi

Proč Vám přijdou mé představy o manželství a sexu tak mimo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
včera v 01:14
@Venetia píše:
Doporučuji tuto diskuziProč Vám přijdou mé představy o manželství a sexu tak mimo

Jauvajs :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
včera v 07:02
@Anonymní píše:

Poradny sexualni zivot je sex mene nez jednou za tyden, nejlepe tak jednou za 10 dni, ale potom trva nekolik hodin. Z toho samotny pohlavni styk by mel byt aspon hodinu a meli byste to delat nekolikrat. Pokud mate sex do hodiny, nedej boze do pul hodiny, tak to nestoji vubec za to a nepoznala jsi skutecny vasnivy sex. A mela bys behem tech hodin sexu mit tak 5 a vice orgasmu. Hlavne to nedelej nekolikrat tydne, to je pak o nicem.

Příspěvek upraven 28.05.20 v 07:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
včera v 07:02
@Venetia píše:
Doporučuji tuto diskuziProč Vám přijdou mé představy o manželství a sexu tak mimo

Dekuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15690
včera v 08:08
@Mango_Lassi píše:
Zato nadržená čtyřicítka, to je teprve něco! :mrgreen:

Teď jsi na to kápla! :palec: Nebezpečnější než zbraně hromadného ničení :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15690
včera v 08:09

@Pesimistaa Až vypadnou děcka z domu a chcípne pes je pro většinu dnešních rodičů skoro v důchodu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3762
včera v 10:22
@divine woman píše:
@Pesimistaa Až vypadnou děcka z domu a chcípne pes je pro většinu dnešních rodičů skoro v důchodu :mrgreen:

jak se to prestane pocuravat, tak je treba zahajit vycvik k samostatnosti,
zadny mama-servis,
tento diskus je o holcine, ktera si poridila zavazky na krk velmi mlada, kyz je vykope, az dorostou, tak bude ve veku dnesnich modernich ctyricitek, ktere s eteprve zacinaji rozkoukavat, jestli si nejakeho toho darce genetickeho materialu pripusti k telu, takze,
celkem vzato, ona ve svem zivote o nic neprijde, jen to ma serazene jinak v case

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama