Jak se omluvit kamarádce?

Anonymní
28.4.20 22:10

Jak se omluvit kamarádce

Dobrý den mohly by jste mi prosím poradit? Nevím jak se mám omluvit kamarádce která uverila lži.. Byly jsme 3 a znáte to jedna na druhou házela špínu já jsem do telefonu přiznala něco co jsem neměla říkat ano vím je to moje chyba zas na druhou stranu jsem byla k tomu po 10 hovoru donucena to říct a netušila jsem že to bude nahrávat… A pak to bylo použito proti mě a už se semnou nebaví ta kamarádka měla jsem ji ráda určitě na mě taky házela kde co ale to jsem ji odpustila nejhorší je že se potkáváme na malomeste.. Chci se jí omluvit ale nevím jak nebo se omluvit nemám? Děkuji za radu :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
322
28.4.20 22:15

Ono záleží co jsi ji přiznala.. a taky záleží zda je takové kamarádství pro tebe to co opravdu chceš.
Taky jsme bývaly kdysi 3 kamarádky a už jsou jen 2. Jak jsem zjistila, byly to kamarádky na oko, za zady mi pichaly kudlu do zad. Škoda, že jsem na to nepřišla dřív. Teď radši budu mít jen 1 kamarádku z deseti a vím, že je to prave přátelství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6583
28.4.20 22:37

Kamarádky? Hazite na sebe špínu, nahrávate si telefonní hovory? Spíš bych byla ráda, že je takzvané kamarádství ukončeno a hledala přátelé mezi normálním lidma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
28.4.20 22:51

Až jí zase potkáš, tak můžeš zkusit jí pozdravit a zavést na to řeč, uvidíš, něco ve smyslu Helčo pořád mě trápí, co jsem o tobě řekla, byla jsem mladá a hloupá, můžeš mi to prosím odpustit?

Už se z vás třeba nestanou znova kamarádky, ale aspoň už nebudeš muset mít hloupý pocit, když jí potkáš… Třeba tě i překvapí a omluví se ti také, nebo alespoň omluvu akceptuje…

Jako taky jsme drbaly, když jsme byly mladé (např, že jedna je do větru, nebo jiná moc věci analyzuje, popřípadě že jiná spí s bývalým jiné),ale takovéhle podpásovky jsme si nedělaly, že by jedna druhou nahrávala… Ani si nemyslím, že bych o někom řekla něco tak strašnýho, že bych se ho pak styděla potkat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5722
28.4.20 23:09

Já si myslím, že u pravého přátelství se toto nestane. Možná, kdyby mi bylo náct. Svojí dobrou přítelkyni bych nepošpinila po telefonu, nevyzradila její tajemství a stála prostě při ní. Už jsem se taky za život spálila a zjistila, komu můžu opravdu důvěřovat a s kým to bylo jen na oko, přestože to bylo přátelství roky. Většinou se to pozná u nějakých situací, překážek. Takže asi tak no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
29.4.20 00:40

To je dost divný kamarádství. Kamarádka se mnou jednou chtěla drbat známého, tak jsem jí řekla, že chápu, že ho nemá ráda, ale já ho ráda mám a tohle poslouchat nechci. Mezi kamarádama a známýma se prostě hnusoty nedělají, probírám jen lidi, které ráda nemám a i tam mám limity a citlivé informace dál neposílám. Ale záleží o co šlo, pokud o pitomost, tak asi každému už se stalo že omylem prokecnul co neměl :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 08:21

Děkuji za radu holky tady jde o to že to tu jednou už bylo vyrikaly jsme si to bylo to v pohodě ale prostěano nevím jak ta hádka vznikla rozpoutaly to oni 2 a já sem nevěděla o co vůbec jde nakecaly o mě úplné nesmysly co já jsem údajně řekla o nich při tom to není pravda měla jsem je obě ráda a myslela jsem že jsou opravdové kamarádky máme všechny 3 děti a prostě pořád jedna něco řekne a už to hází jedna na druhou stalo se to před rokem a pořád na to nějak nemůžu zapomenout hrozně mě to trápí ale tzv. Dolejzat se mi za ní nechce a psát taky ne protože vím že to řekne té druhé a budou pomlouvat zase… Trápí mě to moc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17882
29.4.20 09:00

Počkej rok?

hele co jste si udělaly, že to trvá rok a zahrnovalo to nahrávání rozhovoru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.20 09:29

@Ou jedna si něco vymyslela řekla že to přehnala a že to řekne že to nechá na sebe no ale hodilo se jí to do krámu a pořád mi volala ať to řeknu tak po 10 hovoru jsem to vzala na sebe chtěla jsem mít už klid a bylo to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17882
29.4.20 10:46

No - asi ti moc nepomůžu - protože vlastně trošku nevěřícně zírám. osobně bych se na to vyprdla a hledala si kamarádky mezi o něco emočně zralejšíma lidma, protože to co popisuješ se vcelku běžně děje mezi holčičkama zhruba ve 3 třídě.

Rozumím tomu dobře, že ve vaší trojici je jedna, která ublížila druhé a trikem způsobila, že ta druhá věří, že si jí ublížila ty? Pak bych fakt byla ráda, že se minimálně ta co ublížila a tebe nahrávala už nevyskytuje v mém životě, protože je to kapánek psychopatka.

A ne neznám to - takové lidi ve své blízkosti nemám a nechci mít.

Pokud nevíš kde najít jiné kamarádky s dětmi, tak se mrkni jestli ve tvém okolí je nějaký spolek, třeba mateřské centrum, nebo komunitní zahrada, nebo prostě někdo kdo v dobách bez karantény pořádá třeba čarodějnice a mikuláše a ozvi se jim, že by ses k nim ráda přidala a pomáhala jim. Je pravděpodobný, že se ti podaří tam najít někoho, s kým si budeš rozumět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 10:58

@Ou děkuji za radu asi se nejspíš na to vyprdnu protože si myslím že by to začalo od znova.. A ano ta jedna ovlivňuje tu druhou přitom každá z nich se mi sverovaly a pomlouvaly se navzájem a říkaly mi to byla jsem jen jejich sverovaci strom a nic jiného.. Mrzí mě to je to tady těžké někoho najít ale jsou tu i jiné holky s těma chodím ven a kecame spolu i mají děti takže si vyhrají a pohoda jen mě to mrzelo :palec: že se nedokážeme bavit spolu bez drbu a pomluv no nic život jde dál a děkuji za radu.. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat