Jak se omluvit mamince?

15
19.8.15 18:56

Jak se omluvit mamince

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jak se omluvit mamince za to, že jsem jí po telefonu řekla něco moc ošklivého a hrozně mě to mrzí. I když jsem se hned omluvila vím, že jsem jí hrozně ublížila a nevím jak to napravit. Řekla jsem to v afektu protože to co mi řeklo mě hrozně naštvalo, ale víc jsem se naštvala na lidi kolem ní než na ní, ale řekla jsem to jí. Tak prosím o radu jak to napravit jelikož jí mám strašně moc ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10749
19.8.15 19:08

Omluvit se třeba ještě osobně, až se uvidíte? Nějak v klidu, aby věděla, že to není jen formalita.
Zpátky se to vzít nedá, ale maminky zpravidla chápou a odpouštějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
19.8.15 19:20

Co třeba koupit kyticku, dojet za na a ještě jednou se ní omluvit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
19.8.15 19:22

Když už se taková situace bohužel stala, je hezké, že si to uvědomuješ a cítíš potřebu se mamince omluvit. Určitě nic nezkazíš, když za ní přijdeš s hezkou kytkou
a řekneš jí, že tě to, cos jí řekla, strašně moc mrzí a jestli by ti nemohla odpustit. Věřím, že pokud bude tvoje omluva upřímná, tak ji maminka přijme. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
19.8.15 19:32

Maminky umí svým dětem odpouštět, i když jí to určitě mrzí. Vyříkejte si to, vyjádři lítost, omluv se. Hele každýmu to někdy ujede a je rád, že druhá strana příjme omluvu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
19.8.15 19:37

Zajed za ni nebo ji napis dopis/email, vysvetli ji, v jake jsi byla situaci, z ceho tvoje reakce pramenila a omluv se ji… maminky maji vetsinou pochopeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13542
19.8.15 20:04

Taky sem se před nějkaou dobou s mamkou ošklivě pohádala a pak mě to mrzelo.. pozvání třeba na kafe a nějaký dáreček na usmířenou by potěšil, k tomu osobní omuva :) maminka určitě pochopí že to bylo vyřčeno v afektu a odpustí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama