Jak se rozejít

Anonymní
21.6.21 10:10

Jak se rozejít

Dobrý den, chci se zeptat jak se rozejít s někým koho máte fakt rádi ale neváží si vás?
Nevím co dělat mám vztah ale ten dotyčný si mě neumí vážit. Většinou když ho chci vidět navrhnu to já, už mi ani moc nepíše a vídáme se jen když se mu to hodí. Když chci aby přijel tak si najde vždy výmluvu. Vždycky jsem si na něj udělala kdykoliv čas. Přijde mi že kouká jen na sebe.
Jak překonat strach a rozejít se? :roll:
Předem se omlouvám za chyby.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5760
21.6.21 10:34

Nejdřív si spolu promluvte, když nebude chtít, nemá smysl pokračovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
21.6.21 10:38

V první řadě bych byla úplně v klidu, protože to dotyčnýho asi moc mrzet nebude. Prostě mu řekni jak to je. Možná hodně stručně a nenimrat se v tom ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9830
21.6.21 10:41

Musíš si začít vážit sama sebe. Víš, že to nemá smysl, nikam to nevede, je to ztráta času. Jako je to těžký a každý si na to musí přijít sám a najít tu sílu sám v sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
21.6.21 10:46

Začni ci vážit sebe sama. Pak se na něj oprávněně naštveš a ono to půjde samo.

Opravdu si něco takového nemusíš nechat líbit a fakt není potřeba se strachovat mu ublížit. Vono mu to nejspíš bude celkem jedno, když se konečně naštveš a odkráčíš středem. Je mi líto, ale fakt můžeš najít někoho, kdo tě bude milovat a koho tvoje potřeby budou zajímat. Ale dost to usnadní, když si budeš vážit sebe sama, budeš respektovat sebe sama a svoje potřeby a prostě nedovolíš okolí aby tě používali, namísto toho, abyste fungovali společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
21.6.21 10:48

Z čeho pramení ten strach z rozchodu který ty sama chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 10:49

Vím že to nemá smysl, protože si zasloužím někoho kdo si mě bude vážit ale jak se od takového člověka odpoutat? Aby jste z toho nebyli zas tak špatné? Ještě když ten člověk má potřebu vás vidět třeba jen jednou za 2 tydný tak to ani není vztah mi přijde. Na začátku bylo vše ok a postupem času se vybarvil až takhle. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2991
21.6.21 10:49

Z čeho máš konnkrétně strach? Prostě mu to řekni na rovinu, že ti takový vztah nevyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
21.6.21 10:51

Předpokládám, že tě má pouze na sex, takže bych se zdravě naštvala, že někomu dělám matraci zdarma, a tak bych mu to i řekla. Nemá to cenu, tohle se nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22343
21.6.21 10:53

Tomuhle bych klidně poslala jen SMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
21.6.21 10:55

Jako jestli se s tebou sejde jednou za 2 týdny, vyspí se s tebou a zase 2 týdny nic tak už ztratil o vztah zájem a využívá té už jen na ten sex… Rozejit se nechce právě kvůli dostupnosti toho sexu… Takže mu řeknu že máš pocit že mu děláš jen matrací a že už toho máš dost…pak už nic nenimrej nepiš nekontaktuj…ideálně si výmaž číslo, výmaž si ho ze všech soc. sítí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
21.6.21 11:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat jak se rozejít s někým koho máte fakt rádi ale neváží si vás?
Nevím co dělat mám vztah ale ten dotyčný si mě neumí vážit. Většinou když ho chci vidět navrhnu to já, už mi ani moc nepíše a vídáme se jen když se mu to hodí. Když chci aby přijel tak si najde vždy výmluvu. Vždycky jsem si na něj udělala kdykoliv čas. Přijde mi že kouká jen na sebe.
Jak překonat strach a rozejít se? :roll:
Předem se omlouvám za chyby.

Strach z ceho? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33002
21.6.21 11:18
@Anonymní píše:
Vím že to nemá smysl, protože si zasloužím někoho kdo si mě bude vážit ale jak se od takového člověka odpoutat? Aby jste z toho nebyli zas tak špatné? Ještě když ten člověk má potřebu vás vidět třeba jen jednou za 2 tydný tak to ani není vztah mi přijde. Na začátku bylo vše ok a postupem času se vybarvil až takhle. :roll:

Tak mu nepiš a počkej, až se sám ozve. Pak dělej drahoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2991
21.6.21 11:24

Možná, kdybys mu jen přestala psát, že by to vyšumnělo do ztracena a on už by se ani neozval. Nebo kdyby ti napsal, tak odepsat, že už máš jiný program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1475
21.6.21 11:43
@Anonymní píše:
Vím že to nemá smysl, protože si zasloužím někoho kdo si mě bude vážit ale jak se od takového člověka odpoutat? Aby jste z toho nebyli zas tak špatné? Ještě když ten člověk má potřebu vás vidět třeba jen jednou za 2 tydný tak to ani není vztah mi přijde. Na začátku bylo vše ok a postupem času se vybarvil až takhle. :roll:

Spis bych si kladla otazku jestli tohle je vubec vztah? Jestli nejsi ve vztahu jen ty s nim, a on te nema jen na stouch..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat