Reklama

Jak se shání brigáda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.03.18 15:57
Jak se shání brigáda?

Holky mám (hloupej) dotaz…

Kamarádka teď bude dávat dítě na víkendy k babičce, napadlo jí, že si sezene brigádu na víkendy… Poprosila mě o pomoc. Popravdě, nejsem toho schopná… :nevim: :zed: Hledám po netu, ale nic nemůžu najít, může jen o víkendech a tam prostě nic není 8o :lol: Jak se vůbec shání brigáda na víkendy? Jí je asi jedno co bude dělat, mluvila o uklízení, vybalování v marketu… :think: V týdnu jí nemá kdo hlídat, já hlídat v týdnu taky skoro nemůžu… Tak nevim… Chtěla bych jí pomoct, má 3800rodičák, žádnej zázrak ;)

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 01.03.18 15:59

Ozve se na inzerát, který není „jen na víkendy“ se svými možnostmi. A poptá se po známých.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.03.18 16:02
@rozand píše:
Ozve se na inzerát, který není „jen na víkendy“ se svými možnostmi. A poptá se po známých.

Ona obvolala kde co, já jí obvolala pensiony, hotely… Ničehož nic… Známých má požehnaně, nikdo neví… Buď brigádně v týdnu, nebo v týdnu+o víkendu, nebo různě nahodile… Jenže ona není pružná, může pouze o víkendu 8)

Marthi
Kecalka 188 příspěvků 01.03.18 16:06

@Borůvka1990 Ahoj, já když sháněla brigádu pro neteř, tak jsem obvolala všechny kavárny u nás ve městě a okolí. No a dvě vyšly. Záleží co chce dělat.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 01.03.18 16:17

Například v kavárně, cukrárně, apod. přijdu na pohovor, řeknu, že ale mohu jen o víkendech a skočí mi kolem krku, protože o víkendech chce mít většina těch, kteří tam jsou v týdnu volno :palec:

Agnes9
Kecalka 147 příspěvků 01.03.18 16:17

Na vikendy berou vetsinou v obchodech :) tam je nejvetsi shon o vikendech. My takhle mame v praci 4 brigadniky jen na 2 vikendy v mesici…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 01.03.18 18:35

@Borůvka1990 u nás existujou na FB bazary práce, kde dáš poptávku a hotovo.. na jobs.cz a pod taky najdeš čistě brigády - nebo zadáš poptávku.

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 01.03.18 18:38

Že prý fanoušci RF brali na OH 37.000,– za 3 týdny. Tak to může zkusit za 4 roky v Pekingu. :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.03.18 19:33
@Jirka765 píše: Že prý fanoušci RF brali na OH 37.000,– za 3 týdny. Tak to může zkusit za 4 roky v Pekingu. :palec:
:P :P :P Ta netrefí ani na slovensko :P :P :lol: Jednou na zahradě ukazovala rukou směr úplně opačnej :P :P :lol: Ale dík za tip :palec:

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.03.18 19:35

Holky díky za tipy :palec: Řeknu jí o těch obchodech a cukroškách. Říkala jakoukoliv práci, takže jí to bude vyhovovat. :mavam:

Káťa19
Kelišová 6767 příspěvků 37 inzerátů 01.03.18 19:47

Me napada restaurace, tam vetsinou shani na vikendy, vypomoc na plac nebo do kuchyne :think:

Ornwen
Závislačka 4251 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 21:20

@Borůvka1990 svyho casu jsem delala v knihkupectvi. Hlavne vikendy, sem tam v tydnu (pri skole)

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 01.03.18 21:55
@Ornwen píše:
@Borůvka1990 svyho casu jsem delala v knihkupectvi. Hlavne vikendy, sem tam v tydnu (pri skole)

Taky to vidím na prodejnu kde jí snad vyhoví :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama