Reklama

Proč pracujete v Albertu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 19:53
proč pracujete v Albertu?

Jsem zaměstnanec Albertu už mnoho let, nyní jsem na RD, která bude brzy končit. Ráda bych našla práci jinde, ale zatím se nedaří, takže se budu asi vracet. Sleduju situaci, jaká je v posledních letech na trhu práce třeba srovnání s jinými řetězci, a Albert z toho vychází úplně nejhůř. O Lidlu teď všichni víme, ale i třeba Penny. Teď jsem četla inzerát, že nástupní plat je 19.200,–, 25 dní dovolené hned od začátku PP, stravenky 80,–. V Albertu 20 dní dovolené, další dny navíc až po několika letech. Stravenky v hodnotě 50,– a o platu nebudu vůbec mluvit, nemám představu, kolik bere pokladní v Albertu, ale víc jak 15 hrubého to podle mne nebude. Je to fakt hrozné, bavili jsme se o tom s manželem, proč ti provozní zaměstnanci nepřejdou na lepší podmínky :nevim:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 19:55

Pro pořádek - já nepracuju přímo na prodejně, a přechod do jiného řetězce nechci, spíš něco zcela jiného. ;)

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 20:10

Teď je nejlepší doba na to změnit zaměstnání. Ale dost to záleží na místě bydliště, kvalifikaci a vzdělání.
Pracovala jsem v Albertu a v Bille, když bylo nejhůř a počítali jsme každou korunu (někdy 2012, 2013) a mám na tu dobu jen ty nejhorší vzpomínky. Díkybohu jsem už úplně jinde a nemusím v podobných řetězcích pracovat.

PaníBovaryová
Závislačka 3838 příspěvků 28.02.18 20:41

A proc ty neprejdes na lepsi a vracis se tam?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 22:09

Však jsem psala, hned v úvodu, že hledám. Já nepracuju na pokladně, a bavím se tu o tom, že pokladní se bude mít lépe v Lidlu nebo v Penny než v Albertu. @PaníBovaryová

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 01.03.18 10:32

Proč? Protože mě to baví, do práce se těším, kolektiv je fajn a vedení mi vyšlo vstříc jak se zkráceným úvazkem, tak jen s ranními směnami a víkendy podle dětí, pracovní dobou podle školky a jízdních řádů.

PaníBovaryová
Závislačka 3838 příspěvků 01.03.18 15:31
@Anonymní píše:
Však jsem psala, hned v úvodu, že hledám. Já nepracuju na pokladně, a bavím se tu o tom, že pokladní se bude mít lépe v Lidlu nebo v Penny než v Albertu. @PaníBovaryová

No tak oni zrejme taky hledaji. Nebo maji jiny duvod krome penez - dojezdovou vzdalenost treba, to byva casto, proc se lidi spokoji s nizsim platem, zvlast zeny.

anbee
Povídálka 46 příspěvků 01.03.18 21:33

V Albertu pracovala kamarádka několik let a zkusila jich několik. Někdy musela změnit pobočku kvůli lidem, ale jinak jí to vyhovovalo. Měla poloviční úvazek, takže se mohla starat o dítě. Teoreticky můžete požádat po tolika letech oddané práce o vyšší pracovní pozici, nebo jak píšete, jít jinam.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama