Potvrzení o příjmech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tiffany
Extra třída :D 11863 příspěvků 27.02.18 16:34
Potvrzení o příjmech

Jaká je prosím zákonná lhůta pro potvrzení o příjmech? Přiznání si budu dělat sama a potvrzení o příjmech za rok 2017 jsem do dnešního dne neobdržela. Navíc teď končím a budu proto potřebovat potvrzení o příjmech za rok 2018. Kde prosím najdu ty zákonné lhůty? Chci to všechno dát písemně, tak to tam zmíním.

Reklama

Reakce:

Hanula1212
Závislačka 4955 příspěvků 27.02.18 16:42

§38j zákona o daních z příjmů.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 27.02.18 16:45

@tiffany U nás musela být daňová prohlášení, ta růžová podepsaná do 14.2. Ale už před tím jsme hlásili, kdo budeme dělat DP sami a potvrzení o příjmech jsme dostali už v půlce ledna.

ivašot.
Kelišová 5733 příspěvků 27.02.18 16:47

U nás ho vydáváme obratem na požádání zaměstnance. Jinak při ukončení pracovního poměru dáváme automaticky potvrzení za aktuální rok.

Hanula1212
Závislačka 4955 příspěvků 27.02.18 17:06

Tak pokud jde o podnik, který má vlastní mzdovku, tak není problém ho vystavit hned. Pokud mzdy zpracovává externí účetní, bývá to na delší lokte.

tiffany
Extra třída :D 11863 příspěvků 27.02.18 17:11
@ivašot. píše:
U nás ho vydáváme obratem na požádání zaměstnance. Jinak při ukončení pracovního poměru dáváme automaticky potvrzení za aktuální rok.

Já jsem při podepsání toho růžového papíru žádala ústně, ale do dnešního dne jsem nic nedostala, tak to tam zítra všechno dotlačím písemě. Jiné potvrzení z nich tahám už dva měsíce. Zatím to vše bylo na důvěru, ale teď ztratili moji důvěru, tak jsem to všechno sepsala.

tiffany
Extra třída :D 11863 příspěvků 27.02.18 17:12

Ještě dotaz - když do žádosti napíšu, aby mi to poslali na adresu, tak to musí poslat, nebo nemusí? Nebo jak se s nimi domluvit, když budou dělat problémy? Musí mi dát vědět, že si to mám vyzvednout?

tiffany
Extra třída :D 11863 příspěvků 27.02.18 17:12

@Hanula1212 děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Ježíš byl blázen, říká Curry. 5 faktů o rapujícím knězi ze svatby Harryho s Meghan

Svatba prince Harryho a jeho americké lásky Meghan Markle je za námi.... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama