Jak se vyrovnat s interrupci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 15:47
Jak se vyrovnat s interrupci?

Dobrý den, byla jsem na uut, na které jsem šla kvůli příteli a tomu, že doma už mám tři děti a čekala jsem dvojčata. Ještě to ráno před zákrokem jsem chtěla odejít domů, ale pomyslela jsem si co mi na to přítel poví. Mám hrozné výčitky svědomí, nespím (každou noc mám noční můry), jen brečím a chtěla bych to vrátit zpět… nemám si o tom s kým popovídat. Přítel se semnou o tom bavit nechce a doporučil mi, abych se o tom taky nebavila. Můžete mi prosím poradit co dělat? P. s. antikoncepci jsem nebrala z důvodu toho, že mi můj gynekolog řekl, že neovuluji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Klopotkova
Extra třída :D 11087 příspěvků 06.05.19 15:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, byla jsem na uut, na které jsem šla kvůli příteli a tomu, že doma už mám tři děti a čekala jsem dvojčata. Ještě to ráno před zákrokem jsem chtěla odejít domů, ale pomyslela jsem si co mi na to přítel poví. Mám hrozné výčitky svědomí, nespím (každou noc mám noční můry), jen brečím a chtěla bych to vrátit zpět… nemám si o tom s kým popovídat. Přítel se semnou o tom bavit nechce a doporučil mi, abych se o tom taky nebavila. Můžete mi prosím poradit co dělat? P. s. antikoncepci jsem nebrala z důvodu toho, že mi můj gynekolog řekl, že neovuluji

Tvůj přítel je tyran.

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 06.05.19 15:49
@Anonymní píše:

Jelikož už to nevrátíš, tak jedině psycholog. Přítel je pěkný vůl mimochodem. Nejlépe ho vyměnit za někoho, kdo by ti bude větší oporou.

divine woman
Extra třída :D 11606 příspěvků 06.05.19 15:50

Kamarádka nebo psycholog?

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 06.05.19 15:50
@Anonymní píše:

tvůj přítel je idiot a gynekolog pitomec
holka zlatá tohle je fakt smutný

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24525 příspěvků 06.05.19 15:51

Psychologa.

Jedna moje kamarádka, je to už dávno, se z interrupce, na kterou ji dohnali rodiče, dostávala snad 2 roky a chodila i k psychologovi, pořád brečela. :?

Paola21
Závislačka 4057 příspěvků 06.05.19 15:54
@free333 píše:
Psychologa.Jedna moje kamarádka, je to už dávno, se z interrupce, na kterou ji dohnali rodiče,dostávala snad 2 roky a chodila i k psychologovi, pořád brečela. :?

A jaký mají mezi sebou teď vztah?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19997 příspěvků 06.05.19 15:56

Neovuuješ, takže ty tři děti ti asi přinesl čáp.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24525 příspěvků 06.05.19 15:58
@Paola21 píše:
A jaký mají mezi sebou teď vztah?

To nevím, ona se pak časem vdala a měla dvě děti, pak se rozvedla a jednou mi její maminka říkala, že kdyby věděla, že si pak stejně vezme takového blbce, tak že si měla nechat to první dítě a být s ním sama a bylo by to snad lepší.
No, pak už pozdě tohle říkat… :?
ted už jsem ji bohužel dlouho neviděla, každá bydlíme jinde…

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 06.05.19 15:59

No jo, a uživili byste 5 dětí?

lachtanice86
Echt Kelišová 7890 příspěvků 06.05.19 16:02

@hanka.br. asi tak

arinecka
Kelišová 6175 příspěvků 06.05.19 16:04

Tvůj chlap je vůl, hlavně on by tě měl podpořit. Gynekolog je vůl taky, jak ti mohl něco takového říct? Ty tři děti se tedy vzaly kde? Zpět to bohužel nevezmeš, pokud si nemáš s kým promluvit, neboj se vyhledat psychooga, chce to čas :hug:

kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 06.05.19 16:05
@hanka.br. píše:
Neovuuješ, takže ty tři děti ti asi přinesl čáp.
:pankac:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19997 příspěvků 06.05.19 16:07

@arinecka @ka2ka Vy jste opravdu slyšely toho gynekologa něco takového říkat, nebo vám prostě stačí, když vám někdo něco nakuká?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 16:10

Cca půl roku po porodu posledního syna jsem začala mít hrozně bolesti a doktor mi po různých vyšetření řekl, že jsem přestala ovulovat..pár měsíců jsem k němu chodila na různé vyšetření atd…kontrolovala jsem i přes ovulační testy a nic…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama