První dojem - oblečení a vzhled

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:23
První dojem-oblečení

Potřebuji to ze sebe jen dostat a asi, aby mi někdo napsal, že jsem hloupá. Při venčení jsem potkala nedávno krásného kluka. Byla jsem elegantně oblečená, namalovaná, usmíval se na mě atd.
Dnes jsem šla ven s celkem neupravenými vlasy, oblečení nic moc a byl tam. :D
No, on opět krásný a já. :(
On sice někoho má, já taky. Ale prostě, štve mě to. :(
Ale jsem poučená, i s košem půjdu jak modelka. :D
Anonym prosím, je to trapné…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Božislava
Závislačka 2929 příspěvků 01.05.19 20:30

Pepina Rejholcová?

Azeretereza
Závislačka 2755 příspěvků 01.05.19 20:30

Ježíš. Kdybys viděla mě, jak chodím občas venčit psa - to bych se sama sebe v zrcadle lekla :mrgreen: A kolikrát taky potkám nějakýho korena. Partnera máš, tak nevím, proč to řešíš.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 01.05.19 20:31

Ježíš a co řešíš, oba jste zadaní, balit ho nechceš a mě osobně je fuk jestli jednou někoho potkám ve večerní róbě a druhý den v teplakach s košem :mrgreen: co je na tom trapneho? Nikdo není dokonalý neustále…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:32

Když já jsem s ním chtěla flirtovat. Hrozně mě přitahuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:34
@Azeretereza píše:
Ježíš. Kdybys viděla mě, jak chodím občas venčit psa - to bych se sama sebe v zrcadle lekla :mrgreen: A kolikrát taky potkám nějakýho korena. Partnera máš, tak nevím, proč to řešíš.

Já tě chápu! Ale kdybys ho viděla. :D Doma jsem si pak dala rtěnku, sepla vlasy, vzala jinou mikinu a chtělo se mi brečet. :lol:

Ennny
Závislačka 3627 příspěvků 01.05.19 20:35

Ti spadlo něco na hlavu? :roll: 8o partneraw máš on taky, tak jaké flirtování? Kolik ti je 15? :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:41

Navíc on si mě ani nepamatoval z minula, to taky o něčem svědčí… :D
No snad ho někdy ještě potkám a budu si moct spravit reputaci. :D

Ennny
Závislačka 3627 příspěvků 01.05.19 20:42
@Anonymní píše:
Navíc on si mě ani nepamatoval z minula, to taky o něčem svědčí… :D
No snad ho někdy ještě potkám a budu si moct spravit reputaci. :D
:zed: :zed:
7.straka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 01.05.19 20:44

Ehm… partnera máš a chceš flirtovat s jiným…no, jestli si to potřebuješ přečíst od cizích, tak NEBLBNI :zed: nebo jen blbni :think:
Navíc, potřebuješ se nafintit, abys mohla flirtovat? To mě zaráží víc teda… většinu svých chlapců a chlapů jsem „oslnila“ nenamalovaná, v orvaných džínách nebo teplácích, bez šminek nebo max. s řasenkou. Sexappeal není v oblečení a makeupu :mrgreen:

Příspěvek upraven 01.05.19 v 20:45

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:45
@Ennny píše:
Ti spadlo něco na hlavu? :roll: 8o partneraw máš on taky, tak jaké flirtování? Kolik ti je 15? :zed:

Nevím jak ty, ale pro mě je usmívání se na muže a příjemná konverzace prostě flrt.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 01.05.19 20:46
@Anonymní píše:
Nevím jak ty, ale pro mě je usmívání se na muže a příjemná konverzace prostě flrt.

A ty potřebuješ k úsměvu a konverzaci mít na sobě makeup a kostýmek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:47
@7.straka píše:
Ehm… partnera máš a chceš flirtovat s jiným…no, jestli si to potřebuješ přečíst od cizích, tak NEBLBNI :zed: nebo jen blbni :think:
Navíc, potřebuješ se nafintit, abys mohla flirtovat? To mě zaráží víc teda… většinu svých chlapců a chlapů jsem „oslnila“ nenamalovaná, v orvaných džínách nebo teplácích, bez šminek nebo max. s řasenkou. Sexappeal není v oblečení a makeupu :mrgreen:Příspěvek upraven 01.05.19 v 20:45

Tak já to potřebuji jako mimikry. Když vím, že mi to sluší, tak jsem happy. Dneska jsem věděla, že jsem jak černá můra, tak jsem byla mimo.
Je super, že to tak máš! :) Každá to ale máme jinak.. :)

Kaci89
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 01.05.19 20:48

Tvoje starosti bych chtela mit :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 20:49
@Kriss Tina píše:
A ty potřebuješ k úsměvu a konverzaci mít na sobě makeup a kostýmek?

Ale ne! Měla jsem si udělat culík a vzít si růžovou mikinu, která by mě rozzářila. Toť vše. Když jsem ho minule potkala, šla jsem zrovna schůzku, to byla náhoda.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama