Bakalářská práce - hodnocení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Samanta21
Povídálka 14 příspěvků 30.04.19 21:01
Bakalářská práce - hodnocení

Ahoj, bakalářskou práci mám odevzdanou a nahranou i do systému. V programu plagiátorství se mi zobrazuje stav neposouzen s podobností 9%. Na sekretariát jsem volala, jenže mi k tomu bližší informace neřekli. Nevíte prosím někdo, co to pro mě znamená? To teď nepůjdu k obhajobě? Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Cenarius
Kecalka 350 příspěvků 30.04.19 21:10

Pujdete. To by tech % muselo byt vic. Do shod to haze i treba citace apod.

Zabza2
Stálice 90 příspěvků 30.04.19 21:11

Tam podle mě bývá většinou nějaký limit na tu podobnost, devět procent by se mělo vejít do limitu. Stav neposouzen bych tipovala, že se na to ještě někdo musí podívat a něco odkliknout. Ale záleží na vašem systému, jak to že ti na sekretariátu ti nic neřekli?

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 2 inzeráty 30.04.19 21:19

Mně teda 9 % přijde hodně. Studentka, co jsem jí dělala oponenturu, měla podobnost celkovou asi 10 % a děkan nařídil hodnotit práci F a nepustit ji ke státnicím. Dost záleží na tom, co ti to konkrétně našlo.
Stav neposouzen znamená, že se na to ještě nikdo nepodíval.

Edit. Teď jsem to hledala a slečna měla podobnost taky 9 %. Tak hodně štěstí. Podle mě bude rozhodovat to, co konkrétně ti to našlo, a jak celkově je práce kvalitní.

Příspěvek upraven 30.04.19 v 21:32

bublinek
Kelišová 5555 příspěvků 30.04.19 21:29
@Zabza2 píše:
Tam podle mě bývá většinou nějaký limit na tu podobnost, devět procent by se mělo vejít do limitu. Stav neposouzen bych tipovala, že se na to ještě někdo musí podívat a něco odkliknout. Ale záleží na vašem systému, jak to že ti na sekretariátu ti nic neřekli?

U nás taky na sekre nepodají informace, na to je studijní odd a tajemník

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 30.04.19 21:50

Minimálně náš program ve škole ukazuje i to, ve kterých pasážích je ta shoda - jestli to ten váš umožňuje, tak se podívej. Jestli jsi práci poctivě sama psala a neopisovala, tak je skutečně dost pravděpodobné, že je ta shoda v citacích, pokud děláš podobné téma, jako někdo jiný. A určitě tě nevyhodí kvůli podobnosti v citacích - pokud by shoda byla v samotném textu, to už by byl problém.

Zabza2
Stálice 90 příspěvků 30.04.19 21:56
@chaela píše:
Mně teda 9 % přijde hodně. Studentka, co jsem jí dělala oponenturu, měla podobnost celkovou asi 10 % a děkan nařídil hodnotit práci F a nepustit ji ke státnicím. Dost záleží na tom, co ti to konkrétně našlo.
Stav neposouzen znamená, že se na to ještě nikdo nepodíval.

Edit. Teď jsem to hledala a slečna měla podobnost taky 9 %. Tak hodně štěstí. Podle mě bude rozhodovat to, co konkrétně ti to našlo, a jak celkově je práce kvalitní.

Příspěvek upraven 30.04.19 v 21:32

Tak záleží, co se tam konkrétně shoduje.

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 2 inzeráty 30.04.19 22:01

@Zabza2 Však přesně to jsem napsala. Jde o to, co konkrétně se shoduje. To tady nikdo z nás neví.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 30.04.19 22:46
@Samanta21 píše:
Ahoj, bakalářskou práci mám odevzdanou a nahranou i do systému. V programu plagiátorství se mi zobrazuje stav neposouzen s podobností 9%. Na sekretariát jsem volala, jenže mi k tomu bližší informace neřekli. Nevíte prosím někdo, co to pro mě znamená? To teď nepůjdu k obhajobě? Děkuji za odpovědi.
ft
To neni inic moc ja mela asi5%kdyz to mss zdarne oznacene citace tak se nic nedeje.
Váš příspěvek
Reklama