Milenec?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 16:59
milenec ?

Krásný den přeji, chtěla bych slyšet vaše názory na mojí situaci.
Měla jsem milence, cca půl roku jsme spolu spali, podotýkám že nešlo vůbec o lásku, pouze o sex a velkou fyzickou přitažlivost kterou jsme k sobě měli ( máme i nadále když ho potkám tak to cítím) já si našla přítele a on přítelkyni, tím pádem jsme spolu nenavazovali vůbec žádný kontakt a ignorovali se.
Dnes se mi milenec ozval že ho sex s přítelkyní nebaví a že by aspoň jednou chtěl ještě mě.. problém je v tom, že to máme stejně.. s mým přítelem je sex dá se říct o ničem..
jenže si nedokážu představit ho podvést. Pokud jste někdy zažily situaci kde vás někdo přitahoval tisíckrát víc než váš přítel tak potom víte o čem mluvím.
Vůbec si nevím rady jak z toho ven a nemyslet na to, achjo :nevim: :nevim: :zed:

Reakce:
t-jani
Neúnavná pisatelka 15984 příspěvků 25.04.19 17:06

Tak sex je činnost, která lze trénovat a zdokonalovat..pracovala bych spíš na tom.

Klopotkova
Extra třída :D 11143 příspěvků 25.04.19 17:06

Jdi do toho.

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 25.04.19 17:19

Možná je na čase začít s partnerem, s tím, kterého si chceš nechat o sexu mluvit a to tak, abyste oba byli spokojenější. Pokud to nepůjde, tak pak je možná na čase hledat někde jinde.

V okamžiku kdy nebudeš frustrovaná z toho, že si nejsi schopná v sexu říct co chceš a partner to případně není schopný vy-slyšet, tak nebudeš nadržená a nebudeš mít potřebu podvádět.

mrav
Nadpozemská drbna 28080 příspěvků 25.04.19 17:22

A když ti to nebude stačit, přijď za mnou. :mrgreen: :mavam:
Až budem hotovi, půjdem s dcerou na hřiště. Chceš? 8)

tininas
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 25.04.19 17:29
@mrav píše:
A když ti to nebude stačit, přijď za mnou. :mrgreen: :mavam:
Až budem hotovi, půjdem s dcerou na hřiště. Chceš? 8)

Tak takto Mrave určitě ne. :mavam: :mavam:

samá práce
Závislačka 2784 příspěvků 25.04.19 17:41

A nechcete vy dva seznámit tvého přítele a jeho přítelkyni ať se nezkušeně vohmatávaj zatímco budete spolu nezřízeně klátit? Třeba se to zlepší. ;)

Váš příspěvek
Reklama