Prsa a vrcholový sport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 13:56
Prsa a vrcholový sport

Ahojky, mám takový jeden problém. Mám skoro 19 let a pořád mám prsa jako ve 14ti…nedávno jsem začala brát HA tak se mi trošku zvětšily, ale jinak pořád jedničky. Moje maminka má velikost 70E a má asi nejmenší prsa v naší celé rodině ze strany od táty i mámy (když nepočítám sebe????). Trápí mě to, protože nevím čím to je. Napadla mě ale taková moje “teorie”. Od 5ti do 15ti let jsem dělala gymnastiku na vrcholové úrovni, potom jsem skončila a půl roku nic nedělala a hle prsa se mi trošku zvětšily, jenže jsem potom začala cvičit ve fitku a začala jsem si hlídat stravu a docela dost cvičit i s váhama. Tak mě napadlo jestli to nemůže být tím sportem, že se mi ty prsa nějak zasekly. Ještě bych ráda dodala, že jsem měla problém asi ve 13ti letech s menstruací, že mi trvala asi měsíc v kuse tak mi paní gynekoložka předepsala nějaké silné hormonální léky(nevim nazev), ktere jsem brala měsíc a poté jsem ještě rok a půl brala Proveru. Chtěla bych jen vědět jestli některá to nemáte podobně, nebo zda máte zkušenost a jestli je vůbec možné abych měla jedničky jako jediná z rodiny skrz jen ten sport. (Nikdo jiný vrcholový sport v rodině nedělal) a ještě dodám, že teď už necvičím a mám 22% tuku v těle a opravdu nejsem vychrtlá(vím, že prsa jsou tuk) Předem děkuji a omlouvám se za anonymitu.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20866 příspěvků 01.05.19 14:04

A o co jde, že se ti zdají malá a chceš velká? Tak každá máme nějaká, u nás třeba máma i babička mají velká, já taky a ségra malá. Mít velká prsa není žádná výhra.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 14:05

Jen chci vědět čím to může být způsobeno :think:

jezz1e
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 01.05.19 14:06

Vrcholový sport s tím asi nebude mít tolik společného, ten může prsa ovlivnit leda v tom, že prostě celkové máš v té době nízké % tuku. Ostatně kdyby to fungovalo, tak by cviky na břicho dokázaly odstranit pneumatiku. Což samy o sobě (bohužel) neumí.
Spíš prostě genetika nebo hormonální nerovnováha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 14:07

Já také nemám žádná prsa. Sotva A. A v rodině mám samé prsatice. :mrgreen: V pubertě jsem to nesla strašně špatně. Záviděla jsem ostatním holkám. Pak jsem si ve 20 našla manžela, kterému se malá prsa líbí a je spíš vysazenej na hezkej zadek, nohy, atd., takže od té doby jsem s tím v pohodě a už mě to netrápí. A nikdy jsem nesportovala. Myslím, že nemá cenu se kvůli tomu užírat. Spíš se nauč mít se ráda taková, jaká si. I kdyby se ti jejich růst zastavil sportem nebo léky, stejně to už nevrátíš. Navíc geny se dědí i přes klidně několik generací, takže si je mohla podědit i po nějaké prapra babičce. Ale i tak, myslím, že řešit to stejně nemá cenu. Větší prsa nám to nedá :lol: :mavam:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18995 příspěvků 01.05.19 14:25

Obávám se, že s tí nic moc nenaděláš, a jistě máš jiné přednosti, které můžeš ukázat :think: Geny jsou potvory a kolikrát podědíš cosi po praprababičce! U nás jsou zs všchn ženy spíš s menším poprsím až na jednu výjimku, na mě :think: Z legrace mi říkají, že rodinný příděl na prsa jsme vyčerpala já :oops: Navzdory malému poprsí má každá svého partnera, kterému se líbí, takže ne každý muž dychtí po sexbmbě prsatici :kytka:

Lujza031
Kecalka 337 příspěvků 01.05.19 14:27

Moje kamarádka to měla podobné, sama gynekoložka ji pak řekla, že to může být tím o čem si psala. Vrcholově tančila a sportovala, řekla, že se ji prostě vývoj zpomalil a jestli si do toho musela brát nějaké léky, tak se ani nedivím.
Kamarádka měla ale fakt malinké, myslím, že to nebyly ani jedničky. Pak si ve 28 dala silikony, celkem ji to sluší. Nech to být, prsa rostou do 21 někomu i déle, je možné, že se ti to zpraví a jestli ne, tak uvidíš jestli ti to bude vůbec ještě vadit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 14:35

Já mám zas velká(D), asi největší v rodině a co bych dala za malá.. Neřeš to každá jsme nějaká ;)

Helca83
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 01.05.19 14:48
@Anonymní píše:
Já mám zas velká(D), asi největší v rodině a co bych dala za malá.. Neřeš to každá jsme nějaká ;)

Presne tak! Tech posmechu na stredni skole 8o nebo od oplzlych idiotu odevsad, at si jdes sednout s kamaradkou na sklenicku nebo treba na firemnim vanocnim vecirku, kdyz se nekdo pripije :roll: Navic se s vetsimi prsy hur sportuje, pekne pradlo take nesezenes vsude a je obecne drazsi nez na mala prsa a po detech je muzes mit vytahana… pockej a pokud Ti to bude tak moc vadit, muzes si je nechat zvetsit, ale treba Ti to prestane vadit.

Russet
Neúnavná pisatelka 15887 příspěvků 01.05.19 14:58
@Anonymní píše:
Jen chci vědět čím to může být způsobeno :think:

Hele, já mám opačný problém a hubnu všude, ale nahoře ne. Kam se tuk ukládá, řídí podle mě hormony. Při hodně vrcholovém sportu dostává tělo záhul a je dobré dbát na živiny. Dala bych si dohromady tělo, abys měla pravidelnou menstruaci a uvidíš. Třeba po dětech něco zůstane.

Já považuju malá prsa při sportu jako výhodu. Třeba v cyklodresu nepoutáš tolik pozornosti v jednodílných plavkách je to taky super. Někde můžeš vršek shodit úplně. Při běhání je to jednoznačná výhoda.

A kdybys přece jen měla stále mindrák, jde to operovat. Já bych podstoupila tuhle operaci jen ze zdravotních důvodů. Naštěstí záda zas tolik netrpí a vhodné prádlo taky udělá svoje.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 01.05.19 15:11
@Anonymní píše:
Ahojky, mám takový jeden problém. Mám skoro 19 let a pořád mám prsa jako ve 14ti…nedávno jsem začala brát HA tak se mi trošku zvětšily, ale jinak pořád jedničky. Moje maminka má velikost 70E a má asi nejmenší prsa v naší celé rodině ze strany od táty i mámy (když nepočítám sebe????). Trápí mě to, protože nevím čím to je. Napadla mě ale taková moje “teorie”. Od 5ti do 15ti let jsem dělala gymnastiku na vrcholové úrovni, potom jsem skončila a půl roku nic nedělala a hle prsa se mi trošku zvětšily, jenže jsem potom začala cvičit ve fitku a začala jsem si hlídat stravu a docela dost cvičit i s váhama. Tak mě napadlo jestli to nemůže být tím sportem, že se mi ty prsa nějak zasekly. Ještě bych ráda dodala, že jsem měla problém asi ve 13ti letech s menstruací, že mi trvala asi měsíc v kuse tak mi paní gynekoložka předepsala nějaké silné hormonální léky(nevim nazev), ktere jsem brala měsíc a poté jsem ještě rok a půl brala Proveru. Chtěla bych jen vědět jestli některá to nemáte podobně, nebo zda máte zkušenost a jestli je vůbec možné abych měla jedničky jako jediná z rodiny skrz jen ten sport. (Nikdo jiný vrcholový sport v rodině nedělal) a ještě dodám, že teď už necvičím a mám 22% tuku v těle a opravdu nejsem vychrtlá(vím, že prsa jsou tuk) Předem děkuji a omlouvám se za anonymitu.

To neni o sportu, v zivote jsem nesportovala a mam F-G, mamka I babicky mozna s bidou c, ale pry jakasi prababicka byla takova, uprimne neni to zadne terno, kdyz na tebe vetsina chlapu vejra a pri sportovani apod.to vadi..

Hoa Mai
Kelišová 6306 příspěvků 24 inzerátů 01.05.19 18:32

Taky mam nejmensi prsa z cele rodiny a sportuju je rekreacne. A jsem za ne rada. Kromr toho, ze jsou prakticke pri sporu, nikde se neblemcaji, nerozplacavaji po hrudniku a vypadaji dobre i bez podprsenky, maji jeste jednu obrovskou vyhodu. I po trech odkojenych detech mam prsa jak dvacitka a ne jak duchodkyne :-)

Váš příspěvek
Reklama