Jak se zabavit?

Anonymní
14.11.20 19:07

Jak se zabavit?

Ahoj, od začátku listopadu jsem nezaměstnaná a já se už opravdu každým dnem nudím více a více. Jsem ten typ člověka co nemá na nic talent, na drobné práce jako třeba dělání bižuterie, šití, háčkování nemám nervy a vždy se u toho vztekám :D I nějakou tu knížku bych přečetla, ale knihovny jsou zavřené a já mám tedy raději tištěnou podobu než číst z mobilu, přijde mi to nepřehledné. Za přítelem ani ven s kamarády jít nemůžu protože jsem v karanténě. Jediné, co dělám je že peču, uklízím a koukám na filmy či seriály. Prosím prosím, jak se v těhle dnech bavíte vy? Budu ráda za jakékoliv inspirace a rady. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3525
14.11.20 19:10

Knihu z eshopu by ti mohl někdo dát za dveře. A ja, kdybych nebyla leniva, umyla bych okna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25177
14.11.20 19:16

Já bych se třeba zdokonalovala v jazyku a nebo bych se snažila něco vyrobit, malovat… možností se najde dost. Možná bych i doma vymalovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14316
14.11.20 19:21

Já bych upřímně většinu času trávila hledáním nové práce, případně nějakou rekvalifikací, pokud je to trochu možné. Knížky si můžeš objednat nebo některé knihovny rozváží. Nebo se poptat kamarádek a rodiny, jestli ti něco půjčí. Můžeš si klíďo doma i zacvičit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7322
14.11.20 19:21

Tak si nějaké knihy objednej z eshopu :think:
Vybírej vánoční dárky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1812
14.11.20 19:24

Jak? No přece založit diskuzi na emiminu :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2243
14.11.20 19:24

Co bych dělala, kdybych se někdy nudila a byla sama doma: vzdělávala se (cizí jazyk, všeliké online kurzy), četla (než bych přečetla všechyn knížky, na které nemám čas, tak by to pár dní trvalo), koukala na filmy a seriály (platí to samé co u knížek), hrála PC hry, uklidila, umyla okna, pořádně se naučila s šicím strojem, naučila bych se plést nebo háčkovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 19:27

Jsem doma delší dobu než ty, ale jsem z baráku. Takže hodně času trávím venku se zvířaty. Knihy objednávám přes eshop, mám koupené dárky a zabalené.
Dala jsem si do pořádku veškeré resty s fotkami a dalšími věcmi.
Učila a učím se po x letech šoferovat, zdokonalují se ve wordu, mám v plánu taky v excelu. A samozřejmě si hledám i práci. Už jsem měla i nějaké místa domluvené, ale obchody museli zavřít. Tak uvidím zda se ozvou až budou moci otevřít, ale radši hledám dál.
Potřebovala bych asi víc jak 24 hod denně :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
40
14.11.20 19:30

@Elishka1 okna mám už umyté 😀eshop mě nenapadl vůbec, děkuji za nápad

@Jančakecalka Stále bydlím s rodiči a ti mě asi vymalovat jen tak nenachají. 😀 ale to kreslení je dobrý nápad, nenapadlo mě to, děkuji

@unuděná práci hledám pořád, neustále volám do firem a posílám životopisy, ale je to těžké, protože jsem v červnu odmaturovala a zaměstnavatelé upřednostňují lidi s praxí…nad rekvalifikací jsem taky párkrát přemýšlela. A cvičení taky mohu opět zkusit, děkuji :) I když jak se znám tak mi to moc dlouho nevydrží 🤣

@eviku-miluna eshop dobrý nápad, děkuji. Dárky už mám vymyšlené :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25177
14.11.20 19:37
@Adelka908 píše:
@Elishka1 okna mám už umyté 😀eshop mě nenapadl vůbec, děkuji za nápad

@Jančakecalka Stále bydlím s rodiči a ti mě asi vymalovat jen tak nenachají. 😀 ale to kreslení je dobrý nápad, nenapadlo mě to, děkuji

@unuděná práci hledám pořád, neustále volám do firem a posílám životopisy, ale je to těžké, protože jsem v červnu odmaturovala a zaměstnavatelé upřednostňují lidi s praxí…nad rekvalifikací jsem taky párkrát přemýšlela. A cvičení taky mohu opět zkusit, děkuji :) I když jak se znám tak mi to moc dlouho nevydrží 🤣

@eviku-miluna eshop dobrý nápad, děkuji. Dárky už mám vymyšlené :D

Není zač, ráda jsem pomohla :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
14.11.20 20:15

Pokud jsi jen v karanténě, ale ne nemocná, tak výlety do přírody. Tam kde nejsou žádní lidé, ideální příležitost prozkoumat lesy v okolí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2727
14.11.20 20:28

Aspoň na dva dny bych si to s tebou vyměnila :lol: četla bych si a měla pohodu, už ani nevím co to je :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 20:39

Ja bych jedla, cvicila a 3×denne si to delala :mrgreen: :lol: natačela se a posílala to přítelovi…ten to vždy oceni :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
40
14.11.20 20:47

@Serpentini tak snad se brzy pohody dočkáte :)

@Anonymní píše:
Ja bych jedla, cvicila a 3×denne si to delala :mrgreen: :lol: natačela se a posílala to přítelovi…ten to vždy oceni :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19727
14.11.20 20:54

Ja posledni dny travim hlavne projizdenim netu a vybiranim darku :D porad premyslim komu co, pak hledam nejvýhodnější nabidku, mezitím objevim jeste neco lepsiho a porad dokola :mrgreen: kdyz nemuzes za přáteli, tak co nejaky chat, videohovor? At mas trochu socialni kontakt :lol: jinak mit tolik casu, tak bych si treba probrala satnik a vyhazela co nenosim, cetla (i kdybych si mela knizky koupit pres net nebo nekoho poprosit at mi je necha za dverma :D ) asi bych se i vrhla na vanocni cukrovi (da se strcit do mrazaku a na vanoce vytahnout).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama