Broušení nožů nad nádobím

Anonymní
13.11.20 15:53

Broušení nožů nad nádobím

Jak brousíte nože, upadává něco? Muž brousil nože nad dětským nádobím a myslela jsem že ho… Je důvod se strachovat? Navíc brousek odkládá mezi umyté nádobí. :pocitac: :zed: raději anonym, děkuji za pochopení

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5169
13.11.20 15:59

No tak ho znovu umyj ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17060
13.11.20 16:09

Manžel je čunítko, ale zakládat kvůli takové blbosti diskusi :zed: :zed: :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
13.11.20 16:09

Tak když se bojíš tak to prostě umyj to nádobi?? Co myslíš že by tam mělo napadat? Asi nějaký prach bude mooožna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17458
13.11.20 16:13

:pocitac: :zed: jako vážně? Nechápu? Proč nemůže být brousek mezi umytým nádobím? A co by z toho brousku mělo padat? Vždyť je tvrdší než ten nůž… A že ti z nože zůstávají mikročástice v jídle po krájení ti nevadí? Nebo že se z plastovýho prkýnka uvolňují mikrohoblinky plastu? Hoď se do klidu…zbytečná hysterie… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17060
13.11.20 16:17

@Janli jo, ale to dětské nádobíčko bych beztak raděj umyla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5465
13.11.20 16:20
@Anonymní píše:
Jak brousíte nože, upadává něco? Muž brousil nože nad dětským nádobím a myslela jsem že ho… Je důvod se strachovat? Navíc brousek odkládá mezi umyté nádobí. :pocitac: :zed: raději anonym, děkuji za pochopení

Jisteze upadava. Jak si myslis, ze se nuz nabrousi? Pokud to delal poctive, tak jsou z toho hoblinky kovu a trochu z toho brousku. Jinak ja bezne brousim noze u drezu a pak to dam odkapat mezi cisty nadobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3961
13.11.20 16:23
@Anonymní píše:

Pokud se lidé jako vy dva množíte, tak je důvod se strachovat. Jeden brousí nože nad nádobím, nevím tedy, jak se kameny brousí nože nad nádobím, ale budiž. A druhý o tom zakládá anonymní diskuze. Ach jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19612
13.11.20 17:27

Ježíš dětské nádobí opláchni a zbytek neřeš. Fakt, kvůli čemu ženský dokážou hysterčit, je neuvěřitelný :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1762
13.11.20 17:50
@Anonymní píše:

Ale jo, v tomhle případě se anonym asi dá pochopit… :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama