Jak se zbavit cucfleku

19
16.8.20 11:10

Jak se zbavit cucfleku

Dobrý den, potřebovala bych radu, jak se zbavit cucfleku. Vím, že toho je plný internet, ale ráda bych to četla od vás, co nejvíc pomáhá, mám jich hodně a nemůžu tak chodit mezi lidma. Kdyby byla aspoň zima, tak se navleču, ale v tom horku se to nedá. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59409
16.8.20 11:13

@NiniN :mrgreen: nijak, jsou to modřiny tak potrvá než zmizí a příště si hlídat krk :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.8.20 11:16

@Markéta80 ono to není jen na krku, ale i hrudníku :zed: :zed: :zed:
Snažím se ho hlídat jak jen to jde, ale občas to nejde jako teď :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6061
16.8.20 11:23

Tak hrudník máš snad oblečený, ne? :zed: :zed: :zed:
Jinak nejlíp na to pomáhá zbavit se idiota, který je dělá :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
16.8.20 11:24

Toho se nezbavis, musis jenom cekat. Leda to zapatlat nějakým hodne krycim makeupem. Doporučuju dotycnemu oplatit, at si taky pak chodi oznackovany 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2324
16.8.20 11:25

Potírat citronem. Ale nezbavíš se toho hned.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.8.20 11:29

@Whitedog záleží na triku, ale vesměs je oblečený.
Toho idiota by byla škoda :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33315
16.8.20 11:30

Sežeň si mast Lioton 1000, je to s heparinem, pomůže modřinky rozložit rychleji. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59409
16.8.20 11:32

@NiniN :mrgreen: :mrgreen: tak mu cucfleka udělaj taky :mrgreen: trvá to pokud do té doby nebudeš mít další :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.8.20 11:32

@Kriss Tina všechen make-up jsem před 3 lety vyhodila. Nepoužívala jsem ho a myslím si, že je to zbytečné. Jediné co používám je pudr, řasenka a lesk na rty.
Tomu by to nevadilo, ten by se tím ještě nosil :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.8.20 11:37

@Tinuvien Děkuji, vyzkouším :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
16.8.20 11:38

Nenechat si je udělat kdyz ti to vadí, nebo je hrdě nosit

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.8.20 11:39

@milami Děkuji, taky vyzkouším :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
16.8.20 11:42

@lachtanice86 Nevadí mi to, když je jenom jeden. Horší je, když jich je cca 8 a člověk to zjistí až ráno když se podívá do zrcadla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33315
16.8.20 11:48
@NiniN píše:
@Tinuvien Děkuji, vyzkouším :D
Řešila jsem pár modřinek a prostě ověřeno. ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová