Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@Anonymní píše:
Zdravím. Hledáme byt na Kladně a našla jsem inzerát na byt v ulici Dr. Steinera. Chtěla bych se zeptat (než na něj zkusím odpovědět), jestli někdo dokáže říct, jak se žije v této lokalitě? Mám malé dítě, tak samozřejmě hledám lokalitu, abych se o něj nemusela tolik bát. Nemyslím to nějak zle, ale mám špatné zkušenosti s nepřizpůsobivými a mám z toho trochu strach (samozřejmě vím, že ne každý je takový a nechci je házet do jednoh pytle). Snad moje otázka nikoho neurazí. Moc děkuji.
Tam bych bydlet nesla, cele okolí Baumaxu je svoloc. Zkus vyhledat na fb skupinu Život na Kladne bez vypínání komentářů. Tam ti poradi určitě lépe.
@Anonymní píše:
Zdravím. Hledáme byt na Kladně a našla jsem inzerát na byt v ulici Dr. Steinera. Chtěla bych se zeptat (než na něj zkusím odpovědět), jestli někdo dokáže říct, jak se žije v této lokalitě? Mám malé dítě, tak samozřejmě hledám lokalitu, abych se o něj nemusela tolik bát. Nemyslím to nějak zle, ale mám špatné zkušenosti s nepřizpůsobivými a mám z toho trochu strach (samozřejmě vím, že ne každý je takový a nechci je házet do jednoh pytle). Snad moje otázka nikoho neurazí. Moc děkuji.
V nabídce vidím jen garsonku v podkroví, není to malé?
Toto není zrovna pěkná lokalita, navíc ta škola (pokud se vás to týká) tak je plná nepřizpůsobivých. Však si to projděte nejlépe v různou denní dobu, ale já bych hledala jinde.