Jak si vyložit tchýni?

Anonymní
22.10.19 09:19

Jak si vyložit tchýni?

Ahoj, potřebuji znát, váš názor na tchýni.
Jejimu synovi bude skoro 40 a jeho matka mu zdaleka nepřestala řidit život :roll: Do prace mu nosi kastrulky z jidlem. Řeší naše finance mě nazvala zlodějkou a svého syna žebrákem.
No a teď k věci. Chce po svém synovi aby chodil na Angličtinu. On ale nechce že, je to drahé. Přítel mi koupil k svátku boty a mikinu, a ona začala, že když, někdo může mít nové boty a svetříček Tak proč by on, nemohl chodit na kurz angličtiny řekla to predemnou :roll: takže si myslím že to bylo miřeno na mě. Jak byste si to vyložili vy. Podotýkám že mi dvě nemáme moc dobré vztahy diky za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13809
22.10.19 09:24

Tak když se nemáte rády, jak by sis to asi chtěla vykládat? Samozřejmě že to bylo mířené proti tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 09:24

Nijak, bylo by mi to jedno, nějaký její pindy :lol: Vadilo by mi jen to, že žiju s mamánkem, to bych neudělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22796
22.10.19 09:25

Máte děti? Tohle by si měl srovnat hlavně on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5280
22.10.19 09:25

To ale on musí bejt chlap a svou matku srovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21130
22.10.19 09:28

Směrodatný je postoj tvého partnera, ne jeho matky :think:
Pokud to tedy není tak, že on ve svých 40ti letech bydlí u nich zadarmo/za almužnu, ptž mámě skuhrá, že nevyjde s penězma! To by pak její výhrady byly zcela oprávněné! Žije ten tvůj samostatně, nebo s rodiči?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
22.10.19 09:28

Tak jeji reci by mi byli ukradeny…jak se k tomu stavi pritel? zastane se te nebo je to mamanek? pokud druha varianta utikej od nej pryc, zivot s mamankem je peklo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 09:29

Právě on tohle prý nějak preslechl když jsem mu to říkala, Spíš by mě zajímalo jak na tu babu příště reagovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.10.19 09:30
@pe-terka píše:
Směrodatný je postoj tvého partnera, ne jeho matky :think:
Pokud to tedy není tak, že on ve svých 40ti letech bydlí u nich zadarmo/za almužnu, ptž mámě skuhrá, že nevyjde s penězma! To by pak její výhrady byly zcela oprávněné! Žije ten tvůj samostatně, nebo s rodiči?
Žijeme sami
  • Nahlásit
  • Citovat
22796
22.10.19 09:31
@Anonymní píše:
Právě on tohle prý nějak preslechl když jsem mu to říkala, Spíš by mě zajímalo jak na tu babu příště reagovat?

No nejlíp nijak :nevim: srovnat si to musí vážně on. Jak jste spolu dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 09:32
@pikola píše:
No nejlíp nijak :nevim: srovnat si to musí vážně on. Jak jste spolu dlouho?

3 roky

• Nahlásit
  • Citovat
22796
22.10.19 09:33
@Anonymní píše:
3 roky

A ty jsi nějak výrazně mladší? On by už se měl za sebe ve 40 vážně postavit sám a ne aby mu maminka nosila obědy a říkala co má dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21130
22.10.19 09:37
@Anonymní píše: Žijeme sami

I ekonomicky, tcháni vás nijak nedotují? V tom případě do toho tchýni opravdu nic není a tvůj muž by si měl mámu srovnat! Včetně potupného nošení kastrůlků do práce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 09:37
@pikola píše:
A ty jsi nějak výrazně mladší? On by už se měl za sebe ve 40 vážně postavit sám a ne aby mu maminka nosila obědy a říkala co má dělat.

Ja jsem mladší o 7 let

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.10.19 09:40
@pe-terka píše:
I ekonomicky, tcháni vás nijak nedotují? V tom případě do toho tchýni opravdu nic není a tvůj muž by si měl mámu srovnat! Včetně potupného nošení kastrůlků do práce!

Ne ona je vdova tak asi tak

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama