Jak snášíte předvánoční shon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 31 příspěvků 22.12.18 15:48
Jak snášíte předvánoční shon?

Ahojte, otázka zní, jak snášíte předvánoční shon stres apod? Já jsem prodavačka v knihkupectví, a hrůza. Všichni blazní hlavně zákazníci. Přijde jich 20 a chtějí. všechno všichni hned ted a kasa je jen jedna na malej krámek. Lidi jsou agresivní. Vypadá to.jako v Americe My jsme malej krámek a máme otevřeno i na štedrý den.Pak když si sami chcete nakoupit lituju jak prodavače, tak zákazníky STRES jeden velký stres, brečela jsem jak želva, když to takhle vypadá Lidi by se ušlapaly :pocitac: Nejradši bych dala někomu pěstí nevim jak to zvládnout

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Echt Kelišová 9758 příspěvků 22.12.18 15:51

:cert: :cert: :cert: takhle a snažím se být milá a na každého se pokud možno usmívat. :mavam: A prodavaček je mi před Vánoci upřímně líto. :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 22.12.18 15:54

No já nevim, byla jsem nakoupit, i do hrackarstvi jsme s dětmi vlezly a v pohodě. Ano, je víc lidi, ale s tím se musí počítat.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 22.12.18 15:54

Nezávidím ti. Jinak my to nehrotíme. Koupíme si pár dárečků pro radost a jsme hlavně spolu :hug: a nic neřešíme. To je ten největší dar.

mrav
Generální žvanilka 21716 příspěvků 22.12.18 15:57

Ahoj. Jsem kolega z potravin a vím, o čem mluvíš. Všichni nakupují, jako kdyby měla přijít válka. :mavam:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 22.12.18 15:59

Vidím to úplně stejně. Spousta lidí shání dárky na poslední chvíli a potom jsou vystresování a agresivní. Sháněla jsem teď úložný box pro sebe do skříně, ne jako dárek, šla jsem se podívat do Kiku a u kasy jsem to vzdala. Několikrát do mě lidi silně vrazili, když jsem se zastavila abych se podívala na rozměry a to jsem těhotná 8o Letos jsem se kvůli agresivním jedincům nešla podívat ani na Staromák na stromeček, už loni to bylo neúnosné, plus to co loni dělali někteří lidé tomu oslíkovi aby se díval požadovaným směrem kvůli blbé fotce na instagram byl hnus :(

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 22.12.18 16:04

Na zacatku prosince uz jsem to nevydrzela a zakazala si chodit s kocarem byt jen na blby nakup pro rohliky. Stat fronty s kocarem neni nic moc..vsude lidi, vydychanej vzduch v obchodech ted to vedro jeste kdyz je clovek navlecenej… no udelalo se mi i soufl

Waterfall
Kecalka 488 příspěvků 22.12.18 16:09

Byla jsem teď na Vaňkovce, protože jsem si chtěla koupit sluchátka (rozbily se mi) a přišlo mi to ok, trochu víc lidí tam bylo, ale všichni normální, klasicky se čekalo, nervozitu jsem nevidela. Jo včera v Albertu, to bylo hardcore, každý plný vozík jídla tak za trojku, šílené :)

fea 75
Povídálka 34 příspěvků 22.12.18 16:12

Tak ja vše nakoupila prozirave ve středu,i ovoce vse trvanlive a par maličkostí pod stromek-jsme jen dospeli a žadne mega dary si nedávame.Pečivo sme dnes dovezli z miniobchudku z vedlejší vesnice.Včera byl manžel předvečer na hřbitove ve meste a prý hruza u obchodu.
Cestou zazvonil u kamaráda popřát svátky-ten vykládal ,že před obchodem hodili otočku a jeli domu.Ted už bych pro nic nejela,i kdyby by melo neco pochybet.
Ted je to proste v obchodech jak před koncem sveta :cert:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7112 příspěvků 22.12.18 16:15

Taky sem dělala v krámu, přes vánoce sem Úplně vypla. Kecy lidí šli jedním uchem dovnitř druhým ven, když se nestíhalo nehodlala sem se strhnout, prostě sem dělala normálně a když někdo nechtěl čekat ve frontě měl smůlu. Jako zákazník to nehrotim už vůbec, většinu dárků si objednám a strkat se někde v davu fakt neni pro mě. Teď už radši nejdu ani do krámu pro pečivo, nemám na to nervy čekat kuli rohlíkum hodinu ve frontě.

PetraJ
Kelišová 6816 příspěvků 22.12.18 16:16

Tak já asi 3/4 dárků nakoupila přes net, takže pohoda. Nakoupit jsem dneska byla v malým Albertu u nás na sídlišti, takže taky dobrý. Pak půjdu ještě v pondělí dopoledne a počítám, že tam taky moc lidí nebude. Určitě se nebudu cpát třeba do Kaufu. :lol:

Paola21
Závislačka 3674 příspěvků 22.12.18 16:17

Tak je to otázka už jen pár dní a bude klid, nejlepší je teď nenakupovat nebo využít dovážky domů.

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17640 příspěvků 17 inzerátů 22.12.18 16:40

V ramci zachovani sveho dusevniho zdravi a zdravi prodavacu se min. 2 dny red Stedrym dnem snazim nelezt do supet/hyper. Vylecily me prvni samostatne Vanoce, kdy jsme 23.12. v 11 hodin dopedne objeli Tesco, Kaufland a dva Lidli, nez jsme konecne sehnali korenovou ueleninu na salat.
Takze letos jsem velky nakup udelala v utery, muz koupil vcera kapry, pecivo a par zapomenutych veci. Ja v maso u reznika a do 28. mame v umyslu nevlezt do obchodu.
Darky jsme krom jednoho meli koupene jiz koncem minuleho tydne.
Me spis zmahapredvanocni vareni. Vcera jsem kuchala kapry a delala nepecene kulicky, dneska jsem delala kubu na pondeli a obed na zitra, zitra me ceka salat a polivka. Jestli vyjdou sily i na vanocku netusim. Mam pocit, ze dva dny pred vanoci jen stojim v kuchyni. :pocitac:

jopo
Ukecaná baba ;) 1452 příspěvků 22.12.18 17:04

Tak u nás naprosto v pohodě. Dárky nakoupené komplet do konce října a vše přes eshop. Potraviny mi zavazi rohlik.cz a do krámu nechodim vůbec. Zítra jen pro 10 rohlíku a mandarinky u nás do malého krámku a užíváme si vánoční pohodu a klid s dětmi. Nechápu tu honičku a stres a to máme 2 děti a oba pracujeme na plný úvazek. Jsem plánovací typ tak me nic nerozhodi. V marketu jsem nebyla krom kina za celý prosinec ani jednou. ale vyletů jsme udělali hodně. Jaký si to udeláš, takový to máš.

debra.morgan
Kelišová 5282 příspěvků 22.12.18 17:49

a ktery? ja si zadny nevytvorila, takze jsem ok :pankac: . do obchodu nelezu nejsem sebevrah.....

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >