Když se na Vás někdo dívá

20.12.18 22:11

Když se na Vás někdo dívá

Zprvu mi vadilo když mě někdo hypnotizoval pohledem. Teď když už jsem starší, mi je to celkem jedno, i to co si kdo o mě myslí. Nicméně dnes jsem byla kouknout na oblečení u vietnamcům, a bylo tam více lidí tak 10 a ta vietnamka tam stála a furt na mě koukala, jen na mě, zeptala se co chci, odpověděla jsem, pomohla mi to hledat, když jsem odcházela pryč, zaujal mě stojan a tak koukám a zas čuměla 15 minut, jdu k dalšímu a čumí opět, dotklo se mě to, nejsem žádný zloděj ani tak nevypadám, nikdy bychni neukradla, prostě na to musím myslet a vadí mi že tam kvůli vietnamce nemůžu jít, asi bych jí musela ubít. Má to někdo stejně? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2420
20.12.18 22:14

Si trošku rozporuješ na začatku a konci příspěvku :roll: . Tady je dneska “zábava”

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4108
20.12.18 22:16

Já to nesnášim když vlezu do obchodu s hadrama a prodavačka na mě čumí nebo si u toho ještě stoupne přede mě nebo blízko a hledí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
20.12.18 22:17

@influencerka nojo, taky to nesnáším, obvykle u nás v obchodě je jakasi „ochranka“, která právě spíš vypadá, že tam krade :lol: … Chodí za mnou jak psi… A to mám teda někdy co dělat, abych neřekla něco drsnyho. Ale u těch Vietnamců se částečně nedivím, jsme národ zlodějů, bohužel často kradou, tací, kteří na to nevypadají. Prď na to. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4628
20.12.18 22:20

A já zas nesnáším když se chceš na něco zeptat a on tam just nikdo není :lol: Tohle bych neřešila ,buď bych hned odešla a nebo se jí zeptala jestli něco nepotřebuje ona když tak civi 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15312
20.12.18 22:27

Proto nechodím k větvim, ještě lepší jsou ti co mají ty důchodkyně na asistenci, které vás pak pronásledují do kabinky a nejraději by asistovaly i při zkoušení podprsenky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
20.12.18 22:28

Mě čučící prodavačky taky vždycky znervózní. Teď před Vánoci jsme vybírali dárek pro babičku v Yves Rocher, byly tam tři prodavačky. Všechny se postupně přišly zeptat jestli mohou pomoci. První hned jak jsme tam vlezli. Byli jsme tam asi deset minut a rozhodovali jsme se jen, kterou vezmeme řadu, takže jsme si obě chtěli v klidu očmuchat. Vtipné bylo že přišly i ty dvě další potom, co jsme tu první odbyli … vzhledem k velikosti krámku od nás byly asi metr a půl a musely nás slyšet co jí říkáme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3587
20.12.18 22:35

Tak jestli jsi při odchodu po zaplacení stála u jednoho stojanu 15 minut, to by mi bylo divný taky.
Edit: patnáct minut je fakt dost dlouhá doba, abychom si rozuměly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.18 22:40

I u prkotiny se objeví moudro ! To je jen metafora slečno 8o @Čičorečka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.18 22:43

Díky za odpovědi, pobavilo :grin: :smiley: a jsem ráda že v tom nejsem sama.. I v drogeriích když tam hodinu zkouším make upy je to v pohodě a prodavačky aspoň předstíraj že rovnají regály ale větve jsou agenti :sob: :smiley: i když tam mají vždy kamery na sto úhlů :rolling_eyes: :smiley: :smiley: :smiley:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
20.12.18 23:52

Zrovna dneska se mi to u Vietkongu stalo. Prisel, cucel… Tak jsem mu rekla, jestli na me muze prestat hledet, ze si chci vybrat v klidu. No, nerozumel mi. Tak jsem si k nemu stoupla celem a zirala na nej jako on na me. No, doslo mu to, chlapeckovi. To jsou fakt tupouni… :nevim: :zed: Kdybych vedela, ze to, co chci, sezenu jinde bez cuceni, tak bych odesla. Ale nervy z presvanocniho silenstvi udelaly svy :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
21.12.18 22:43

Já to úplně nesnášim. Většinou z obchodu hned odcházim, když mě někdo takhle sleduje. Také jsem byla prodavačkou, jasné, sledovat pohyb lidí musíš, ale nenápadně, koutkem oka a jen letmo kouknout. A až když ti dá zákazník signál (vidíš že tápe, nebo hledá personál) přijít s vlídnou nabídkou pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama