Moje narozeniny a švagrová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 21:08
Moje narozeniny a švagrová

Prosím o anonym, je to citlivé vztahové mezilidské téma.
Dobrý večer,
Začnu od začátku. Bratr si našel přítelkyni, byla jsem ráda, že už není sám. Vzdy jsem respektovala jejich přání, požadavky nechávala rozhodnutí na nich, prostě jsem se do nich nepletla.
Je to už delší dobu a není to poprvni, vždy když ona něco upekla, utvořila vzala jsem si abych ochutnala a neurazila.Ale vždy když s bratrem přišli ke mě, nic si nikdy nevzala, ještě když bracha někdy přišel sám, tak mě dal od ní krabičku koláčků, buchet, atd..Vzala jsem tím, že ať ji poděkuje, že je hodná. uz jsem s ním o tom mluvila, že ode mě si nikdy nic nevezme a mě nabízí a dává vše možné. :think:
Tak ji samozřejmě brácha začal obhajovat ona to a ona tamto. A ještě mě řekl, že já pro ti ní něco mám, tak jsem řekla, že jen tohle.Co jsem tady napsala vám.
Zítra mám narozeniny a pozvala jsem je na nedělní oběd. Na to mi odepsal, že nepřijdou, že přijdou krátce po obědě.
Ostatně když něco nabídnu, bude to jako vždy. Nic nechceme, my jsme teď jedli.
Docela mě jeho přístup od něj mrzi :( Jak se zachovat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 06.12.18 21:14

Buď ráda zbyde víc na vás :mrgreen: ne vážně, nemá třeba nějakou dietu se kterou se nechce svěřovat rodině? Alergii na lepek, laktozu, cukrovku apod? Může za tím být kde co. Třeba je taky jenom zmlsaná, ale tak na jídle snad nestojí svět. Pokud se jinak můžete a máte dobře vztahy buď ráda, pozvi je na kafe, pokecejte a víc neřeš. Každej se přece na návštěvách nemusí futrovat.

Šarlota4
Extra třída :D 10060 příspěvků 06.12.18 21:15

Neres to. Nechce? At neji. A ty si od ni taky nic neber, az bracha prinese krabicku, tak mu ji vrat. Ne nastvane, ale delej to same. Nebo ji u tebe nechutna? Ma pocit, ze napr. mas v kuchyni neporadek?

Šarlota4
Extra třída :D 10060 příspěvků 06.12.18 21:15

Jeste me napadlo, jestli te nechce vykrmit.

ka2ka
Extra třída :D 13125 příspěvků 06.12.18 21:15

tak třeba má nějaký zdravotní problém a proto nejí
manžel taky nikde nejí protože má crohna
a já taky nikde nejím protože pak musím okamžitě na wc :nevim:

Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 06.12.18 21:16

Zbytecne to resis. Vykasli se na to. Treba ji to nechutna/ ma nejakou dietu/ je anorekticka/ma po jidle strevni problemy/ nechce te obtezovat a vyjidat/je ten typ co radeji dava nez dostava atd atd.

Proste nevar a az prijdou dej ji caj? Pokud aspon pije.....

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25247 příspěvků 06.12.18 21:16

Může mít psychické problémy. Úzkosti, které ji brání jíst ve společnosti. Může mít úzkosti ohledně hygieny. Nic z toho nemá nic společného s tebou. Respektuj ji.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 06.12.18 21:17

Podle mě řešíš kraviny…Tak si nebere,no a? Třeba drží dietu,aby byla štíhlounká :lol: ..Já bych teda tohleto vubec neřešila…Dle mého blbost…

Uživatel je onlinebrisco
Závislačka 2951 příspěvků 06.12.18 21:17

Vaše starosti a Rotschildovy peníze :andel:

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 06.12.18 21:19

Buď v klidu a ber to pozitivně, aspoň neubyde :mrgreen: , ale asi by mě mrzelo, že nikdy ani neochutná. Přestala bych jíst její výtvory a nebrala si to osobně :mavam:

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 06.12.18 21:20

Mam takovou tchyni, u ni si myslim, ze i vim, ze to nemysli zle, ale taky bojuju s tim, ze me to vnitrne urazi, kdyz nechce u me jist. Pro nektere lidi je proste jist jidlo, ktere pripravil nekdo jiny, nebo jist na verejnosti proste velky problem, bud proto, ze to tak maji psychicky, takovy blok, nebo proto, ze maji specielni dietu ( lepek, laktoza, atd. a treba o tom ani nechteji mluvit). Zkus si to nebrat osobne, i kdyz z vlastni zkusenosti vim, ze je to fakt tezke. Ze prijdou az po obede, kdyz maji tenhle problem, mi od nich prijde jako dobre a ferove rozhodnuti.

luca241
Ukecaná baba ;) 1681 příspěvků 06.12.18 21:20
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, je to citlivé vztahové mezilidské téma.
Dobrý večer,
Začnu od začátku. Bratr si našel přítelkyni, byla jsem ráda, že už není sám. Vzdy jsem respektovala jejich přání, požadavky nechávala rozhodnutí na nich, prostě jsem se do nich nepletla.
Je to už delší dobu a není to poprvni, vždy když ona něco upekla, utvořila vzala jsem si abych ochutnala a neurazila.Ale vždy když s bratrem přišli ke mě, nic si nikdy nevzala, ještě když bracha někdy přišel sám, tak mě dal od ní krabičku koláčků, buchet, atd..Vzala jsem tím, že ať ji poděkuje, že je hodná. uz jsem s ním o tom mluvila, že ode mě si nikdy nic nevezme a mě nabízí a dává vše možné. :think:
Tak ji samozřejmě brácha začal obhajovat ona to a ona tamto. A ještě mě řekl, že já pro ti ní něco mám, tak jsem řekla, že jen tohle.Co jsem tady napsala vám.
Zítra mám narozeniny a pozvala jsem je na nedělní oběd. Na to mi odepsal, že nepřijdou, že přijdou krátce po obědě.
Ostatně když něco nabídnu, bude to jako vždy. Nic nechceme, my jsme teď jedli.
Docela mě jeho přístup od něj mrzi :( Jak se zachovat?

Mám kamarádku,která taky nikde neji,jelikož se jí z toho otáčí žaludek, nedokáže požít něco,co neví jak se připravovalo,jestli byly cerstve suroviny,jestli byl dobre umyty hrnec apod :D .Třeba má podobný problém.Nebo úplně jiný.Ale pokud je jinak normální ,slušná holka,tak bych to vůbec neřešila.

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 06.12.18 21:25

@malytlustyhroch @luca241 Nenapadlo by mě, že někdo takto o jídle uvažuje. Jsem šťastný jedinec, hlad je hlad :mrgreen: Takoví lidé se tedy nemohou najíst ani v restauraci :think: to je dost nepraktické.

Boudová
Kelišová 6034 příspěvků 06.12.18 21:25

Ja se vzdy stitim nekde jist dokud tu rodinu poradne neznam atd… trva mi to dlouho. Malo u koho si jidlo vezmu. :oops: je mi to vuci nim i lito ale kdyz jim nekde kde se mi meco jen trochu nezda zveda se mi zaludek.

modravlocka
Kecalka 363 příspěvků 06.12.18 21:27
@Šarlota4 píše:
Neres to. Nechce? At neji. A ty si od ni taky nic neber, az bracha prinese krabicku, tak mu ji vrat. Ne nastvane, ale delej to same. Nebo ji u tebe nechutna? Ma pocit, ze napr. mas v kuchyni neporadek?

A to já bych si tu krabicku ráda vzala. :mrgreen: Minimálně je pro mne prijmuti daru projevem slušnosti a úcty ke druhé osobě.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >