Jak zplodit holčičku

Anonymní
24.6.20 20:26

Jak splodit holčičku

Ahoj všem začnu tím že z prvního manželství sem počala 3 kluky a jeden syn po porodu umřel. Pak sem počala z ninějšim přítelem a opět čtvrtý kluk, je najaka šance že se nám povede holčička? Nebo to je ve mě něco a mám pouze kluky když 4 kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3106
24.6.20 20:28

To si myslím, že neví vůbec nikdo :nevim: je to vždy 50:50, buď a nebo,.. a jdete do dalšího?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
24.6.20 20:33

Říká se, že sex před a po ovulaci by měl být na holku a sex v den ovulace na kluka. Jestli to platí, to ti nikdo neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
24.6.20 20:37

Pravdepodobnost se porad zvysuje. 100% nebude nikdy.
Ja byt tebou, tak bych nejpozdeji po 11 klukovi prestal a zalozil fotbalovou jedenactku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
24.6.20 20:38
@snee píše:
To si myslím, že neví vůbec nikdo :nevim: je to vždy 50:50, buď a nebo,.. a jdete do dalšího?

Fascinuje me, kolik lidi trpi bludem, ze to je 50:50. Vzdyt je to 51:49 ve prospech kluka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
24.6.20 20:39

Tak tohle by mě taky zajímalo, až na to někdo přijde dejte mi vědět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12167
24.6.20 20:42

Zaruceny zpusob neexistuje. Jsou cesty zvyseni sance, treba to nacasovani, ale ne tak uplne, jak pise @lleennttiillkkaa po ovulaci nepocnes nic ;) Ale jestli to.je statistick vyznamne…Mimochodem, pohlavi urcuje spermie, asi neexistuje moznost, ze by zena mohla pocit jen jedno pohlavi, u muzu pry existuji faktory, ale taky nevim, jestli to nejsou jenom myty. Taky jsou nejake teorie, ze ty sance muzou zvysit nektere potraviny, ale jestli bych tomu verila…myslim, ze nedavno v mediich probehla story, jak mela zenska 10 kluku a az 11. holku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19112
24.6.20 20:45
@Anonymní píše:
Ahoj všem začnu tím že z prvního manželství sem počala 3 kluky a jeden syn po porodu umřel. Pak sem počala z ninějšim přítelem a opět čtvrtý kluk, je najaka šance že se nám povede holčička? Nebo to je ve mě něco a mám pouze kluky když 4 kluk.

V tobě to určitě není, o pohlaví rozhoduje vždy spermie, vajíčko obsahuje pouze chromozomy x.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21195
24.6.20 20:49
@riccius píše:
Pravdepodobnost se porad zvysuje. 100% nebude nikdy.
Ja byt tebou, tak bych nejpozdeji po 11 klukovi prestal a zalozil fotbalovou jedenactku.

To určitě ne, to dvanácté by byla přece už jistě holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22760
24.6.20 20:50
@Anonymní píše:

Chápu. Budete sekat děti jak Baťa cvičky, protože holčička. Jenže tvoji synové jsou taky tvoje děti. Každý z nich bude potřebovat tvou péči, tvůj čas, tvůj pozornost a taky peníze. Mně fascinují tyhle rodiny - x dětí jak schůdky, ale na výlet nemůže nikdo z nich, hlavně, že plodí další a další. A zájem se o ně ztrácí ve chvíli, kdy vylezou z kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
24.6.20 20:52
@vokishka píše:
To určitě ne, to dvanácté by byla přece už jistě holka.

Nebo rozhodčí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
24.6.20 20:54

Můj skoromanžel měl tři holky se dvěma partnerkama, pak se mnou další holku. TAk že si prý dá inzerát, že dělá jen holky. Ale pátý dítě a naše druhé společné je konečně ten kluk. Ale jak jsme dělali holku a kdy a jak kluka to fakt nevím. Mě to bylo jedno, já hlavně chtěla zdravé děti. A je fakt, že jsem chtěla ty dvě děti a kdyby se kluk povedl jako první, na druhý bych ho asi neukecala. Prý sice pohlaví nosí spermie, ale někde jsem četla, že ta spermie, která nese holčičí pohlaví je buď pomalejší, nebo rychlejší, to nevím přesně a tak záleží, jak moc jí jde vajíčko naproti. Takže záleží jestli dojde k oplodnění před ovulací, v době ovulace, po ovulaci… Určitě je o tom někde článek na netu. No a v mém oblíbeném seriálu Jak jsem potkal vaši matku, tak tam si chlap chladil pohlaví, bo chtěl kluka a ženská si ho nahřívala, protože chtěla holku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21195
@riccius píše:
Nebo rozhodčí.

To se nevylučuje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12728

Začnu JPP - jedna paní povídala… kluci, co sloužili u radiovojska, nebo v jiném prostředí silně nasyceném radiovým signálem, mají častěji holky. :think:
Dalo by se to i při umělém oplodnění. Při gyroskopii se spermie rozvrství podle váhy (teď si honem nevzpomenu, které jsou těžší), výsledek býva tak 70:30, což je výrazné vychýlení proti normálu.
Pak taky existuje postup in vitro: časné embryo se rozdělí na dva klony. Pokud prosperují, tak se jedno zamrazí a druhé použije ke genetické analýze. Tam se dá pohlaví určit a protože jde o klony, je jasné, co ze zamrazeného klonu po uhnízdění vyroste. Samozřejmě, nepoužije se jen jeden klon, ale z několika vajíček několik najednou a pak se vybírá to se žádaným pohlavím. Ale i když je to hodně dobrý způsob, nškdy bývá považován za neetický.
:think:

Příspěvek upraven 24.06.20 v 20:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
24.6.20 20:55

Já při druhém vyzkoušela všechny rady z internetu a holčičku máme. Ale jestli to byla náhoda :nevim:. Každopádně ani chlapeček by nevadil, jen jsem zkoušela. Hlavně, že jsou děti zdravé. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama