Jak to chápete?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.1.22 07:07

Jak to chápete?

Ahoj, sice se jedná trošku o kravinu, ale prostě mi to nedá, tak by mě zajímalo, jak byste to pochopili. Představte si situaci, doma to stojí za prd, chlap se začne chovat divně, pořád čumí do telefonu, posledního třeba půl roku (do té doby ne). Najednou přijde s tím, že řekne ženský, ať si odečet na dítě napíše na sebe, jako slevu na dani. Do té doby to měl na sebe. Ženské začala chodit do práce na plný úvazek, jinak na částečný chodí už dlouho. Chápete to jako nějaký náznak toho, že s ní být nechce? Nebo spíš jako gesto, aby si přilepšila? 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
179
27.1.22 07:16

Se ho zeptej ne?

Clovek co neni zainteresovany ti nepovi vic, tveho chlapa neznam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
27.1.22 07:19
@Anonymní píše:
Ahoj, sice se jedná trošku o kravinu, ale prostě mi to nedá, tak by mě zajímalo, jak byste to pochopili. Představte si situaci, doma to stojí za prd, chlap se začne chovat divně, pořád čumí do telefonu, posledního třeba půl roku (do té doby ne). Najednou přijde s tím, že řekne ženský, ať si odečet na dítě napíše na sebe, jako slevu na dani. Do té doby to měl na sebe. Ženské začala chodit do práce na plný úvazek, jinak na částečný chodí už dlouho. Chápete to jako nějaký náznak toho, že s ní být nechce? Nebo spíš jako gesto, aby si přilepšila? 😁

Já bych si tím třeba nepřilepšila neboť peníze jsou stejně všechny naše společné :-) takže těžko řící.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
27.1.22 07:21

@Veru1987 jo, to jsem zapomněla dodat, že má peníze každý zvlášť 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
27.1.22 07:27
@Kopretina91 píše:
@Veru1987 jo, to jsem zapomněla dodat, že má peníze každý zvlášť 😁

přesně půl na půl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
27.1.22 07:31

@Veru1987 to zas ne, vic platí on

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
27.1.22 07:34
@Kopretina91 píše:
@Veru1987 to zas ne, vic platí on

Hele musíš se asi zeptat jeho co se děje a proč to tak chce. Hold mluvit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8102
27.1.22 08:09
@Anonymní píše:
Ahoj, sice se jedná trošku o kravinu, ale prostě mi to nedá, tak by mě zajímalo, jak byste to pochopili. Představte si situaci, doma to stojí za prd, chlap se začne chovat divně, pořád čumí do telefonu, posledního třeba půl roku (do té doby ne). Najednou přijde s tím, že řekne ženský, ať si odečet na dítě napíše na sebe, jako slevu na dani. Do té doby to měl na sebe. Ženské začala chodit do práce na plný úvazek, jinak na částečný chodí už dlouho. Chápete to jako nějaký náznak toho, že s ní být nechce? Nebo spíš jako gesto, aby si přilepšila? 😁

Přihlaste se do výměny, ať to národ posoudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
27.1.22 08:39

@Zumpa to je sranda, zrovna jí mám puštěnou 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
27.1.22 11:46

Pořád čučí do mobilu, protože hraje nějakou hru??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
27.1.22 11:52

Z mé praxe: muž, který má milenku a chce ženu opustit, spíš utahuje finanční kohoutky. Jednak proto, že milenka něco stojí, jednak proto, že nevidí důvod lít peníze do něčeho, v čem nevidí budoucnost.

Náhlá a nečekaná změna v uplatňování daní, obecně náhlá změna ve financích směrem k velkorysosti, pokud s ní není spojen významný růst platu muže (aka povýšili mne) většinou znamená jediné: černé svědomí. V jakémkoli směru, nejen kvůli milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
27.1.22 12:07

@Andante no právě, taky mi to spíš přišlo jako vstřícný krok… vidíme to stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu