Odešel v těhotenství a plete mi hlavu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.1.22 22:47

Odešel v těhotenství a plete mi hlavu

Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem, zajímá mě co si o situaci myslíte nebo jak by někdo z Vás reagoval?
Přítel mi sám od sebe řekl, že jsem první s kým cítí co cítí a chce rodinu. Nastěhovali jsme se spolu do velkého bytu, vše zalité sluncem. Já měla tělísko ještě na nějakou dobu a nechtěla jsem nic uspěchat, vztah nebyl extra dlouhý. Pak mi tělísko asi po měsíci od diskuze s ním samovolně po 4,5 letech vypadlo (zřejmě díky kalíšku dle Dr.)
Sex jsme měli běžně s kondomem a jednou (listopad) jsme ho nenavlékli a otěhotněla jsem.
Přítel byl rád, hned to vykládal své rodině a známým, dříve než bylo potvrzeno UTZ. Po kontrole byl stále rád a já jsem moc :srdce:
Já byla hodně unavená a bylo mi často dost zle. Během začátku prosince jsme se lehce pohádali, protože jsem chodila spát o dost dřív než obvykle a on za mnou už ani do ložnice nepřišel, spal na gauči… Po týdnu jsme se chytli více, bylo mi to dost líto a on se sebral a odešel, úplně včetně věcí.. Ještě si řekl o zaslání peněz za kauci na nový byt(jelikož já v bytě zůstala, ale neposlala jsem mu je) vzal mi šperky které jsem dostala(prý jsem si je nezasloužila) a zmizel. Všude si mě zablokoval…
Teď jsem ve 14. týdnu a před 2 týdny si mě odblokoval, zeptal se jak se máme s mimčem, psal že mu chybím a nějak se sejdeme, promluvíme si.
Pak zas odmlka, po kontrole jsem mu poslala fotky, ptal se na pohlaví a tak.. O nás už nepadlo ani slovo. Jsem od té doby co se objevil smutná, řekla jsem mu to… Už jsem s ním nepočítala, nyní mám strašný strach jak si bude nebo nebude miminko po narození nárokovat a co se bude dít. On mi chybí, ale zachoval se zle když odešel a teď že jen napíše pár vět a pak se zas neozve. :( :roll:
Psát mu mimo prohlídku bylo bez odpovědi, tak nevím co dál.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
88
26.1.22 23:38
@Anonymní píše:
Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem, zajímá mě co si o situaci myslíte nebo jak by někdo z Vás reagoval?
Přítel mi sám od sebe řekl, že jsem první s kým cítí co cítí a chce rodinu. Nastěhovali jsme se spolu do velkého bytu, vše zalité sluncem. Já měla tělísko ještě na nějakou dobu a nechtěla jsem nic uspěchat, vztah nebyl extra dlouhý. Pak mi tělísko asi po měsíci od diskuze s ním samovolně po 4,5 letech vypadlo (zřejmě díky kalíšku dle Dr.)
Sex jsme měli běžně s kondomem a jednou (listopad) jsme ho nenavlékli a otěhotněla jsem.
Přítel byl rád, hned to vykládal své rodině a známým, dříve než bylo potvrzeno UTZ. Po kontrole byl stále rád a já jsem moc :srdce:
Já byla hodně unavená a bylo mi často dost zle. Během začátku prosince jsme se lehce pohádali, protože jsem chodila spát o dost dřív než obvykle a on za mnou už ani do ložnice nepřišel, spal na gauči… Po týdnu jsme se chytli více, bylo mi to dost líto a on se sebral a odešel, úplně včetně věcí.. Ještě si řekl o zaslání peněz za kauci na nový byt(jelikož já v bytě zůstala, ale neposlala jsem mu je) vzal mi šperky které jsem dostala(prý jsem si je nezasloužila) a zmizel. Všude si mě zablokoval…
Teď jsem ve 14. týdnu a před 2 týdny si mě odblokoval, zeptal se jak se máme s mimčem, psal že mu chybím a nějak se sejdeme, promluvíme si.
Pak zas odmlka, po kontrole jsem mu poslala fotky, ptal se na pohlaví a tak.. O nás už nepadlo ani slovo. Jsem od té doby co se objevil smutná, řekla jsem mu to… Už jsem s ním nepočítala, nyní mám strašný strach jak si bude nebo nebude miminko po narození nárokovat a co se bude dít. On mi chybí, ale zachoval se zle když odešel a teď že jen napíše pár vět a pak se zas neozve. :( :roll:
Psát mu mimo prohlídku bylo bez odpovědi, tak nevím co dál.. :nevim:

Ahoj nejspíše ho zajímá jen Mimi a ty už ne, třeba přemýšlí že by ho měl do budoucna v péči těžko říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
26.1.22 23:51

Takového partnera, bych zakladatelko, pokud si nebudete nárokovat alimenty, ani nepsala do rodného listu a přerušila s ním veškeré kontakty. Podle popsaného je to malicherný, sobecký, sebestředný a duševně nevyzrálý jedinec.

Příspěvek upraven 26.01.22 v 23:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 23:52

@Olkipe taky jsem si to myslela, jen když se objevil, tak psal že mu chybím. Ptala jsem se jak to dál bude s péčí a zda má vůbec zájem. Nás jsem řešit ani nechtěla. Napsal, že je to samozřejmost, ale první by chtěl vyřešit nás dva a chtěl by se vidět. Proto jsem zmatená :nevim:
Děkuji za názor :-)

• Citovat
  • Nahlásit
632
26.1.22 23:53

To budes zase otec maňas 8o
No, nemohla jsi to vědět, když se vše vyvíjelo v pořádku, ale bude to trotl. Váš vztah bude jeden velkej rébus. Bůh ví, co má v makovici. Normální ale nebude :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 23:56

@ElenPásková Byla jsem stejného názoru, dokud se neozval. Teď jsem zmatená a mám strach aby se neobjevil až po narození mimča, kdyby šel k soudu tak musím test otcovství podstoupit i kdyby jsem nechtěla, dle toho co jsem vyčetla nárok bude mít vždy. Nechci dělat problémy, ale bude pro me v podstatě cizí a mimčo by si mohl brát a to mě děsí :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 23:58

@Vanda 2 Jsem stejného názoru, je to jedno velké tajemno. Snad ho to buď přestane bavit a zmizí nebo se začne více zajímat. Tohle mezi jak se mu hodí je strašné :zed: děkuji za názor :-)

• Citovat
  • Nahlásit
632
27.1.22 00:08
@Anonymní píše:
@Vanda 2 Jsem stejného názoru, je to jedno velké tajemno. Snad ho to buď přestane bavit a zmizí nebo se začne více zajímat. Tohle mezi jak se mu hodí je strašné :zed: děkuji za názor :-)

Nemáš zač. :palec: Každopádně to bude velkej sobec a jeb*ej k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
27.1.22 00:56

Vypisovat ti může, co chce, ale chlapa dělají činy. Bála bych se, kdy mu zase hrábne a zmizí. Hlavně nedávej dítěti jeho příjmení, protože se chvíli dokázal chovat normálně. A kam vlastně odešel? K nějaké babě, se kterou mu to nevyšlo, tak se teď lísá, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
27.1.22 07:02

Dite at ma tve prijmeni, zbytek nekomentuju :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
27.1.22 08:39

@stín katedrál @K. Rocánková vytváříte dojem, že matka určuje příjmení dítěte, když dítě otce (právně) nemá, tak má dítě příjmení po matce, jak jinak má jen matku. Když má oba rodiče, tak vyberou jedno příjmení, když se nedohodnou rozhodne soud, tedy vaše rada je k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32775
27.1.22 08:44
@Anonymní píše:
@ElenPásková Byla jsem stejného názoru, dokud se neozval. Teď jsem zmatená a mám strach aby se neobjevil až po narození mimča, kdyby šel k soudu tak musím test otcovství podstoupit i kdyby jsem nechtěla, dle toho co jsem vyčetla nárok bude mít vždy. Nechci dělat problémy, ale bude pro me v podstatě cizí a mimčo by si mohl brát a to mě děsí :,(

samozřejmě si mimčo může brát, je to přece jeho otec - ať je to jaký chce de.bil, to dítě je z půlky on, pokud si bude chtít hrát na otce, tak samozřejmě bude,
kolik je mu let? to je chování tak 18letého? ale vím, že některým to nevyzrálé chování přetrvá i přes třicítku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
27.1.22 09:06
@Luboš P
@Luboš P píše:
@stín katedrál @K. Rocánková vytváříte dojem, že matka určuje příjmení dítěte, když dítě otce (právně) nemá, tak má dítě příjmení po matce, jak jinak má jen matku. Když má oba rodiče, tak vyberou jedno příjmení, když se nedohodnou rozhodne soud, tedy vaše rada je k ničemu.

Tady si nevykame. Ty vytvaris dojem, ze neumis sestavit souveti.
Moje rada vychazi z faktu, ze otec ditete je pokriveny charakter. Je sance, ze ji jeste ukeca k navratu. Proto radim nenechat se presvedcit a pojmenovat dite po sobě, protoze partnery pravdepodobne nezustanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.1.22 09:19
@Anonymní píše:
@ElenPásková Byla jsem stejného názoru, dokud se neozval. Teď jsem zmatená a mám strach aby se neobjevil až po narození mimča, kdyby šel k soudu tak musím test otcovství podstoupit i kdyby jsem nechtěla, dle toho co jsem vyčetla nárok bude mít vždy. Nechci dělat problémy, ale bude pro me v podstatě cizí a mimčo by si mohl brát a to mě děsí :,(

Jako opravdu?
Chápu, že tě zradil. Opustil hrozným způsobem. Nicméně je mi divné, že by se jeho povaha neprojevila za celou dobu trvání vztahu. Musela jsi vědět, jak řeší různé situace.
A teď k tomu, co ti tady radí a nad čím jsi nejspíše sama přemýšlela.
Ano, jsi matka. Stejně jako on JE OTEC. Přemýšlet nad tím, že ho zapřeš? Že ho nenapíšeš do rodného listu? Jako opravdu?
Ty jsi si ho jako otce VYBRALA. Pokud jsi chtěla jen dítě, měla jsi najít dárce.

Jeho chování se může narozením dítěte změnit. Může být více zodpovědný. Může být dobrým otcem.

Jako partnera už bych ho nechtěla. Ale jako otci bych mu dala šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
27.1.22 09:23
@ElenPásková píše:
Takového partnera, bych zakladatelko, pokud si nebudete nárokovat alimenty, ani nepsala do rodného listu a přerušila s ním veškeré kontakty. Podle popsaného je to malicherný, sobecký, sebestředný a duševně nevyzrálý jedinec.Příspěvek upraven 26.01.22 v 23:53

Dovoluji si upozornit, že alimenty se platí na dítě, do 2 let dítěte, tuším i jako výživné matce. Vzdát se výživného na dítě je hloupost a matka se vzdává ne svého nároku, ale nároku dítěte. Že by otec kojil místo ní není moc pravděpodobné, i když je to malicherný, sobecký, sebestředný a duševně nevyzrálý jedinec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat