Zvláštní_úchylka

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.1.22 10:51

Zvláštní_úchylka

Je mi 22 let než začal covid měla jsem 168 cm a 63 kg, po všech těch karanténách a homeofficech jsem se za rok 2020 dostala na 77 kg, nijak moc jsem si toho nevšímala měla jsem plnější tvary, příteli se to líbilo a mě také. V roce 2021 jsem se v jídle vůbec nehlídala, neměla jsem pohyb, kromě toho se mi to přibírání začalo docela líbit no a tak jsem se postupně vyjedla až na 96 kg v listopadu. Můj přítel se mi přiznal, že se mu takto líbím víc než předtím a že našel stránku o tzv. feederismu(vykrmování) z počátku se mi to nezdálo, ale nakonec jsem s ním souhlasila a nechala se vykrmovat. No a teď je konec ledna a já za ty dva měsíce přibrala dalších 8 kg. Říkám si dobře, takže už mám přes metrák a uvažuju kam až tohle dojde. Má z vás některá zkušenosti s vykrmováním? Líbí se vám tloustnutí? Je to takové nezvyklé, ale mě s přítelem to neuvěřitelně vzrušuje. Jinak proti případnému rýpání, mé zdraví je bezproblému, tak si nechte jedovaté komentáře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15364
26.1.22 10:56
@Anonymní píše:
Je mi 22 let než začal covid měla jsem 168 cm a 63 kg, po všech těch karanténách a homeofficech jsem se za rok 2020 dostala na 77 kg, nijak moc jsem si toho nevšímala měla jsem plnější tvary, příteli se to líbilo a mě také. V roce 2021 jsem se v jídle vůbec nehlídala, neměla jsem pohyb, kromě toho se mi to přibírání začalo docela líbit no a tak jsem se postupně vyjedla až na 96 kg v listopadu. Můj přítel se mi přiznal, že se mu takto líbím víc než předtím a že našel stránku o tzv. feederismu(vykrmování) z počátku se mi to nezdálo, ale nakonec jsem s ním souhlasila a nechala se vykrmovat. No a teď je konec ledna a já za ty dva měsíce přibrala dalších 8 kg. Říkám si dobře, takže už mám přes metrák a uvažuju kam až tohle dojde. Má z vás některá zkušenosti s vykrmováním? Líbí se vám tloustnutí? Je to takové nezvyklé, ale mě s přítelem to neuvěřitelně vzrušuje. Jinak proti případnému rýpání, mé zdraví je bezproblému, tak si nechte jedovaté komentáře.

To nemyslíš vážně, že ne? Tedˇje tvé zdraví možná v pořádku, i když už jsi hodně obézní, ale když budeš úmyslně hodně jíst, abys přibrala, tak problémy přijdou, tím si buď jistá. Zarostlé orgány v tuku… Nedej bože, abys musela na nějakou akutní operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
26.1.22 10:59

No je to jen vaše věc. Zvláštní to je, ale na svete uz je tolik odchylek a uchylek. Jestli jste spokojeni…nicméně taky jde o to, jak se v takovém těle cítiš ty. Jestli se nestydis, nevadi ti obnovovat si šatník za větší konfekci, nebudeš se stydět v létě svleknout do plavek. Ted máš sice možná zdraví v pohodě, ale může se něco objevit, vysoký tlak, cukrovka, nebo treba budete chtít děti…nebo se rozejdete…a tobě zbyde 30 kg nadváhy a oči pro pláč. Ale za mne, to je jen vaše vec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
2008
26.1.22 11:00

Mam kamarada, ktery ma presne stejnou potrebu, ale, paradoxne, se kvuli tomu potykal s PPP. Urcite takova porucha existuje a, co se vztahu tyce, pokud to vyhovuje obema, pak jste vyhrali jackpot. Problem ale je, ze i kdyz ted zdravotni komplikace nemas, brzy se dostavi, protoze obezita je proste nemoc, na kterou se vaze spousty dalsich. Takze bych to konzultovala s poradcem, jak na vyzivu, tak na dusi. Zavisi na tom, zda vas vzrusuje samotny proces jezeni nebo skladba stravy nebo to, ze je to vyslovene prasecina nebo to, ze jsi obezni. S kazdym se pak pracuje jinak. A pokud bych to mela k necemu prirovnat, je to jako jakykoli jiny fetish-kdyz treba nekdo ma rad BDSM, tak ve zdravych mezich se preci nenecha umlatit/ustipat/upalit k smrti. Proste to zaradi na program tak, aby ho to trvale neposkodilo. A pokud ano, pak uz to spada do psychickych onemocneni/sebeposkozovani, ktere je potreba lecit, jinak ma trvale nasledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3184
26.1.22 11:03

To je jasný, že máš zdraví v pořádku, když jsi vyžraná teprve rok. Počkej si za 5 let, za 10 let. Je to váš život, vaše rozhodnutí, ale ptala ses… JE TO DEMENTNÍ, to si myslím. Ale poučovat, zesměšňovat, nebo cokoliv stejně nebude mít smysl.

Já radši, když můžu svou ženu vzít do náruče a z kuchyně ji donést do ložnice, než nosit kuchyni do ložnice za ženou, která do ní brzo nedojde a zpátky se vracet s nočníkem, protože nenní schopná dojít na záchod a když už by došla, tak neprojde dveřmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5208
26.1.22 11:05

Kam až to dojde? Z domu tě budou vynášet nabušení sexy hasiči dírou, kterou budou muset ve zdi vybouchat a budou si v duchu ublinkávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25910
26.1.22 11:07

Dělejte si co chcete, vaše volba. Ale tebe spolehlivě čeká cukrovka, vysoký tlak, steatóza jater, zničené klouby a další nemoci. Nepřijde to hned zato spolehlivě. Mám jednu dvěstěkilovou známou. Je jí 60 a už nemůže skoro ani chodit. Chtěla by zhubnout a hádej co? Nejde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
26.1.22 11:17

Mimochodem jak budeš tlustá, nebudeš zvládat zadnou fyzickou námahu a i sex bude pro tebe náročný. Ted jsi mladá, mas cely zivot pred sebou, jestli si ho chces pro chvilkové povyrazeni zničit, tvá volba. Jak jsem psala výše muzete se treba najednou rozejit a pak tezko bude s hledat chlapa, co ho bude vzrusovat 100kg sadla. A co se týče zdraví. Tak se ti zhorší všechno, nebudes moct ani otěhotnět treba. Ony kila se sbírají celkem snadno, ale shazovat je, to uz ti nepomůže ani teta Kateřina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12299

Ano miluju tloustnutí…ráda vařím smetanové omáčky, knedlíky, ovar, řízky nacucané v oleji k tomu misu s bramborovým salátem atd…manžel se pořádně nafutruje a já taky už jsme oba jako koule a libujeme si v tom.🐷 🐷 🐷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6431

Jsi jak jeho chovné prase… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 11:18

Jako bych to v tom příspěvku nezmiňovala, rady a rýpání ohledně zdraví si nechejte prosím pro sebe. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
1470
26.1.22 11:19
@Annabela11 píše:
Ano miluju tloustnutí…ráda vařím smetanové omáčky, knedlíky, ovar, řízky nacucané v oleji k tomu misu s bramborovým salátem atd…manžel se pořádně nafutruje a já taky už jsme oba jako koule a libujeme si v tom.🐷 🐷 🐷
:poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.22 11:27

@xavierka tak třeba polohu na koníčka nezvládám už teď, ale vůbec mi to nevadí. Co malinko vadí, je to, že jak mi roste břicho, tak se mi špatně holí nohy a i intimní partie, ale s tím už se asi musí počítat, když jsem se vydala touto cestou. No a k tomu rozchodu, přítel slíbil, že si mě vezme, pokud přiberu na 130 kg. V plavkách se nestydím, dokonce mě vzrušuje i to jak lidi s opovržením koukají, když si vezmu bikiny.

• Citovat
  • Nahlásit
1470
26.1.22 11:29
@Anonymní píše:
@xavierka tak třeba polohu na koníčka nezvládám už teď, ale vůbec mi to nevadí. Co malinko vadí, je to, že jak mi roste břicho, tak se mi špatně holí nohy a i intimní partie, ale s tím už se asi musí počítat, když jsem se vydala touto cestou. No a k tomu rozchodu, přítel slíbil, že si mě vezme, pokud přiberu na 130 kg. V plavkách se nestydím, dokonce mě vzrušuje i to jak lidi s opovržením koukají, když si vezmu bikiny.

co k tomu dodat… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.1.22 11:29

@Annabela11 konečně můj člověk, ale u nás se futruju jen já, přítel je aktivní sportovec :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat