Reklama

Jak to má?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:53
Jak to ma?

Dobry vecer. Vkladam anonymne. Je mi to opravdu hloupe ale pripadam si opravdu jako blazen, asi neco citim k muzi co me nejspis taha za fusekli. Jsme dlouze pratele a asi pred 3mi lety jsme se libali. Upozornuji ma manzelku, tehdy byli zasnoubeni a chtel me. Ja jeho sice take ale nechtela jsem nikoho ranit. Sama jsem mela tehdy pritele. Ted uz je jeho zena tehotna a ja mam dite s tim pritelem jako tehdy. Oba tedy mame asi 8 let vztah. Asi nas to k sobe tahne, protoze je to par dnu co jsme se polibili znovu na jednom vecirku. Byli jsme oba opili. Jasne. On pritiskl ke zdi me a najednou jsem zas nemohla odolat. Hruza. Stydim se za to, ale zaroven na nej nedokazu prestat myslet. Jsem na sebe nastvana, s pritelem nam to klape, ja s nikym nikdy nespala kdyz jsem mela staleho partnera. Ted bihuzel 2×ta libacka. Nejsme uz deti je nam pres 30 me i tomu kamaradovi.. nevim co si myslet ani jak na nej zapomenout. Moje nejvetsi laska je moje holcicka. Urcite ji nechci nicit zivot ze zpackam nas vztah s pritelem a ona nebude mit tatinka.. jen nevim jak toho kamarada dostat z hlavy. Ptala jsem se jestli nema moralni kocovinu a on ze vubec. Jako ze toho urcite nelituje. Ale jen jestli treba mu to neni vse jedno. Nebere libani jako neveru a ja tedy trochu ano. Tak si pripadam pitome, jsem na sebe nastvana ze mu nedokazu odolat a taky ta jeho zena.. je tehotna.. jak mam na nej zapomenout. Mate nekdo podobmou situaci? Jak jste to vyresili? Dekuji ze jste docetli az sem. A prosim nebudte na me moc zly, ja sama vim ze bych na nej mela zapomenout.. jen nevim jak. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 20:55

Jak zapomenout? Me by teda bohate stacilo ze ma tehotnou pritelkyni a liba se s jinou a ani nema vycitky! Takovy chlap se ti libi? Takovy chlap te pritahuje? :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 10053 příspěvků 30.01.18 21:00

Přestaň se s nim vídat.

lachtanice86
Kelišová 6008 příspěvků 30.01.18 21:05

Proč se s ním vidas? Ti nestaci vědět že má těhotnou manželku?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:18

Ja se s nim prave 2 roky nevidela. Tohle byla oslava narozenin spolecne kamaradky.. ale chapu to. Omezit komunikaci a konecne zapomenout. Ja se jen bojim ze jsem do nej uz od zacatku pratelstvi zamilovana.. a nikdy jsem mu to nerekla.

Káťa19
Kelišová 7080 příspěvků 36 inzerátů 30.01.18 21:23

Musis se z toho probrat, treba pred zrcadlem, dat si par facek :lol:
Hlavne se nevidat, kvuli poblouzneni hormonu neznicis prece dve fungujici rodiny, navzdy bys toho litovala :roll:

Králičice okatá
Kecalka 299 příspěvků 30.01.18 21:25
@Anonymní píše:
Dobry vecer. Vkladam anonymne. Je mi to opravdu hloupe ale pripadam si opravdu jako blazen, asi neco citim k muzi co me nejspis taha za fusekli. Jsme dlouze pratele a asi pred 3mi lety jsme se libali. Upozornuji ma manzelku, tehdy byli zasnoubeni a chtel me. Ja jeho sice take ale nechtela jsem nikoho ranit. Sama jsem mela tehdy pritele. Ted uz je jeho zena tehotna a ja mam dite s tim pritelem jako tehdy. Oba tedy mame asi 8 let vztah. Asi nas to k sobe tahne, protoze je to par dnu co jsme se polibili znovu na jednom vecirku. Byli jsme oba opili. Jasne. On pritiskl ke zdi me a najednou jsem zas nemohla odolat. Hruza. Stydim se za to, ale zaroven na nej nedokazu prestat myslet. Jsem na sebe nastvana, s pritelem nam to klape, ja s nikym nikdy nespala kdyz jsem mela staleho partnera. Ted bihuzel 2×ta libacka. Nejsme uz deti je nam pres 30 me i tomu kamaradovi.. nevim co si myslet ani jak na nej zapomenout. Moje nejvetsi laska je moje holcicka. Urcite ji nechci nicit zivot ze zpackam nas vztah s pritelem a ona nebude mit tatinka.. jen nevim jak toho kamarada dostat z hlavy. Ptala jsem se jestli nema moralni kocovinu a on ze vubec. Jako ze toho urcite nelituje. Ale jen jestli treba mu to neni vse jedno. Nebere libani jako neveru a ja tedy trochu ano. Tak si pripadam pitome, jsem na sebe nastvana ze mu nedokazu odolat a taky ta jeho zena.. je tehotna.. jak mam na nej zapomenout. Mate nekdo podobmou situaci? Jak jste to vyresili? Dekuji ze jste docetli az sem. A prosim nebudte na me moc zly, ja sama vim ze bych na nej mela zapomenout.. jen nevim jak. :(

A proč zapomenout? Vždyť máš dceru a on těhuli. Jednoduše si to rozdávejte a užívejte si :mrgreen: až to praskne… potáhnete oba tam kam patříte a těhule i tvůj přítel si najdou někoho fajn s kým budou s láskou žít a vy se můžete scházet, zahýbat a rajdit s dalšími pitomci :srdce:. Ono ocucávat se s budoucím otcem co má těhuli je přeci paráda a kor když máš doma přítele :palec:. Si extra super ženská, po takové každý sní :potlesk:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 22:30
@Anonymní píše:
A proč zapomenout? Vždyť máš dceru a on těhuli. Jednoduše si to rozdávejte a užívejte si :mrgreen: až to praskne… potáhnete oba tam kam patříte a těhule i tvůj přítel si najdou někoho fajn s kým budou s láskou žít a vy se můžete scházet, zahýbat a rajdit s dalšími pitomci :srdce:. Ono ocucávat se s budoucím otcem co má těhuli je přeci paráda a kor když máš doma přítele :palec:. Si extra super ženská, po takové každý sní :potlesk:.

Diky. Taky myslim kdyz mi pritel byl 8× neverny a rekl mi to kdyz jsem uz cekala malou. I tak jsem si ji nechala a jemu dala sanci. Do toho miluji muze ktereho nebudu nikdy mit. Nepochybuji o tom ze vis jak se citim. Ale spis ne. :zed: :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 23:26

@anonymní : Diky. Taky myslim kdyz mi pritel byl 8× neverny a rekl mi to kdyz jsem uz cekala malou. I tak jsem si ji nechala a jemu dala sanci. Do toho miluji muze ktereho nebudu nikdy mit. Nepochybuji o tom ze vis jak se citim. Ale spis ne. :zed: :roll:

Upřímná reakce:

Ahá, tak si se vrhla na zadaného s těhotnou přítelkyní, aby bylo špatně :poblion: i jí wau to jsi teda třída :lol:. Otec děcka je nevěrník a tak ho chceš vyměnit za chlapa co se ocucává s jinou když má doma těhotnou :potlesk: :P? A ještě tu vypisuješ o svých pocitech? Prober se. Jestli se chceš mstít tak je to blbost. Jestli chceš změnit partnera, najdi si svobodného, bezdětného a hlavně bez přítelkyně a kor těhotné. :zed:

A ještě k tomu milování, když bys ho milovala asi bys neměla dítě s jiným ne nebo že by to byl jen dárce spermatu či domluvený spolubydlící? Pokud ano, má právo na lásku stejně jako ty. Neboř vztahy jiným jen se ti to vrátí. Je to kruté, ale opravdové a rozumné co ti tu píšu prober se, není ti 15 ale máš dceru :zed:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 23:30

Ještě dodatek, vážně toužíš, miluješ a chceš chlapa co se ocucává s jinou když má doma těhotnou? Tobě se to zahýbání tvého přítele tolik líbilo, že chceš dalšího, který se bude ocucávat s jinými? Nebo myslíš, že jsi jediná a úžasná a on olizuje jen tebe :P? Neber to zle, jen ti ukazuji realitu :(. Hlavu vzhůru, bude líp… Hlavně pryč od něj a přetrhat vše co ti ho připomíná a žádný kontakt.

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 31.01.18 02:54

Zakladatelce:

Znamej znamyho rika, ze tohle je treba preshukat! Ja s nim souhlasim.

Normalne si to dvakrat-trikrat (10× / 20×) rozdejte a ono to opadne. Pokud to neudelas, tak budes celej studovat co by kdyby…

Tady to pretrhavani kontaktu a zapominani, to je k nicemu. Stejne ti neprestane vrtat v hlave.

Preshukat!

stankaSR
Kecalka 441 příspěvků 31.01.18 05:58

Vieš ako to má? Vidí naivnú, blbú, nadržanú pipku, čo zúfalo túži po pozornosti aby si zahojila svoje zranené ego od priateľa ku. evníka, ktorého mala dávno kopnúť do pr.ele. Kráľovsky sa baví a keď dáš tak zasunie, inak si mu úplne u riti. Tak to má.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 31.01.18 06:16
@Cosmopol píše:
Zakladatelce:

Znamej znamyho rika, ze tohle je treba preshukat! Ja s nim souhlasim.

Normalne si to dvakrat-trikrat (10× / 20×) rozdejte a ono to opadne. Pokud to neudelas, tak budes celej studovat co by kdyby…

Tady to pretrhavani kontaktu a zapominani, to je k nicemu. Stejne ti neprestane vrtat v hlave.

Preshukat!

A tobě se to preshukat povedlo? :think:

káťa
Extra třída :D 12798 příspěvků 31.01.18 06:17

Je zajímavé, že zakladatelce tolik imponují zrovna kure. vnici. Jednomu doma dala už devátou šanci a teď se zamilovala do jiného, který zase podvádí manželku v těhotenství. Jeden větší povahové terno než druhý :roll: :poblion:.
Copak jsi tak zoufalá, zakladatelko, že se nepokousis budovat vztah s chlapem, který by měl rad jen tebe???

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 13:19

Teda fakt dekuju. Nikdo nevite ze muj pritel byl pro me vsim. A po osmi letech jsem jako tehotna zjistila jednu jeho neveru v mobilu a on dlouho vahal a pak prisel s tim ze jich byli 8. Chtela jsem tehitenstvi ukoncit a jeho kopnout nekam. Neslo to. Nedokazala jsem to se vzdat sveho milacka co jsem cekala v brisku. A taky dite bez taty? Dala jsem mu sanci a ted je z nej nejhodnejsi a nejlepsi tata na svete :-) a ja si nehraju na holku co touzi po pozornosti. Ja mela pozornost muzu vzdy az az. Ale nezajimali me. Jen tenhle jeden. Nevim proc to udelal ze me libal. Prozoze to neresi a ja jen nevim co dela. Kdyz se o tom chci bavit tak mlci. Nemyslim ze se tim bavi. Proc by to jako delal? A mozna vas to prekvapi ale kdyz vam nekdo zlomi srdce tak ho muzete mit radi kvuli rodine kdyz se zmeni, ale milovat ho je tezke. Proto mozna miluji toho druheho. Ale urcite vim ze vztah s nim by mozny nebyl. Proc me tu tak ponizujete kdyz jsem si prosla takovym peklem a jsem cely zivot verna? Protoze miluji nekoho kdo ma tehoznou zenu? No predtim ale nebyla a taky predtim nebyla jeho holkou kdyz jsme se seznamili. To ja uz nekoho mela. A nic si s nim proto nezacala. Mozna to byla chyba. Chci rict moc jste mi nepomohli, ale ted se proberte zase vy a vzpomente si nekdy na me, az se zamilujete do nekoho nevhodnyho kdy vztah s nim nebude mozny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >