Zlom ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:06
Zlom ve vztahu

Zdravím, i už na mě padly problémy…Ve vztahu, nejspíše jsem je jen z nedostatku času přehlížela a ted si uvědomila že to netrvá jen chvíli, ale minimálně rok…

Nedávno uplně z čista jasna, mě muj partner osočil z toho že vubec nic nedělám, a od té doby je na mě hnusný, sprostý, já jen čučela něvěděla co říct..

Ale uvědomila jsem si že to on se k ničemu nemá, zařizuju spoustu věcí, starám se o domácnost, ted tu probíhala rekonstrukce, všechno jsem zařídila já, a to co neudělala firma, to jsem si udělala sama. On pořád nemám čas, nemám, čas…Já furt něco dělala, bavilo mě to kutit, tak jsem se ani nepozastavila…Vlas­tně ale celou domu seděl na prdeli, to co jsem dělala by každá nedělala…

Možná to vlastně začlo tak, že jsem ho poprosila at něco zařídí, a on na mě spustil: ty nemusíš dělat nic, všechno dělám já..

Tak jsem si uvědomila že mě je vlastně k hovnu, že někoho takového po svém boku nechci, ale čím jsem to byla zaslepená?? že mě uniklo ža vlastně všechno je jen na mě…

PS: ta rekonstrukce byla tak z 90 % z mých peněz..připadám si jak pitomec, jsem vetší chlap než on :? :? :nevim: :zed:

Setkla se tím někdo?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:11

Já zas dělám naprosto vše kolem děti už 7 let. Ale opravdu vše. Doma nepomůže, s dětmi taky ne a poslouchám ze nic nevydělám a ze mám domácí pohodu. Je mi to strašně líto a vlastně si připadám jako nula. Ale víš co? Mám ho rada a učím se ho přijímat i s těmito blbymi vlastnostmi.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 30.01.18 17:11

A když jsi z 90% platila rekonstrukci ty, na koho je psaný ten dům/byt?
Nemám to stejné, u nás je to spíš naopak, ale ku spokojenosti obou.)

Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 30.01.18 17:14

Vyměnit! :palec:

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 30.01.18 17:17

Hezky řečeno, že je ti k ho*vnu :lol: :lol:

Moc si toho nenapsala, ale ty jeho kecy značej velký ego a mindráky, který si léčí na tobě. S takovym si ještě užiješ ohledně té rekonstrukce, snad je to alespoň psaný na tebe.

arinecka
Závislačka 4500 příspěvků 30.01.18 17:18

Nevěděla Čí je bydlení? Asi bych mu dala jeho 10% a pápá

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:22
Zakladatelka

@Paola21 …naštěstí na mě, máme ho po mé babičce… Takže jsme jen šetřily na rekonstrukci asi 5 let, jenže pak prakticky po mě hodil pár korun, že mu to takhle jak se to rozpadá vyhovuje…možná to už by signál… Jenže já se tak těšila až to tu bude pěkné…

a ano ještě jednu, rozpadající věc vyhodit, náš vztah… @Mrazivý dech

Jen mě je to po 5 letech líto, dokud nebylo co kloudného řešit tak nám to klapalo… pak i už řekl že děti nechce, svatbu nechce…tohle nechce… to radši budu sama než s někým kdo mě jen lhal

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 17:24
zakladatelka

Jako, líto po 5 letech co tu bydlíme…spolu jsme 8 let…

Anonymní 
zakladatelka

Anonymní 
zakladatelka

Anonymní 
zakladatelka

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 30.01.18 17:26
@Anonymní píše:
@Paola21 …naštěstí na mě, máme ho po mé babičce… Takže jsme jen šetřily na rekonstrukci asi 5 let, jenže pak prakticky po mě hodil pár korun, že mu to takhle jak se to rozpadá vyhovuje…možná to už by signál… Jenže já se tak těšila až to tu bude pěkné…

Jen mě je to po 5 letech líto, dokud nebylo co kloudného řešit tak nám to klapalo… pak i už řekl že děti nechce, svatbu nechce…tohle nechce… to radši budu sama než s někým kdo mě jen lhal

Tak to je dobře, že je to psané na tebe. Jestli si tě do budoucna nechci ani vzít a mít s tebou děti, tak je to opravdu ztracený čas, pokud ty o obojí stojíš :nevim: Je dobře, že jsi na to přišla teď a né za několik let.

truelly
Závislačka 2605 příspěvků 30.01.18 17:28

Tak hlavně, že je bejvak jen tvůj…to se nedivim, že se mu nechtělo organizovat a platit, když ví, že pro něj to nebude. To zase chápu. Nicméně výměn. Aspoň bude li motivaci postarat se o vlastní bydlení.

pikola
Neúnavná pisatelka 18684 příspěvků 30.01.18 17:28

Tak nějak tak se dá pochopit, proč by investoval když to nebude jeho. Jinak je k tobě jaký? Chodíte oba do práce, pomáhá ti doma? Každý chlap není šikovný na opravy, většinu nějaké plánování bydlení nebaví.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9127 příspěvků 30.01.18 17:30
@Anonymní píše:

Jen mě je to po 5 letech líto, dokud nebylo co kloudného řešit tak nám to klapalo… pak i už řekl že děti nechce, svatbu nechce…tohle nechce… to radši budu sama než s někým kdo mě jen lhal

A ty se divis, ze nechce investovat do tve nemovitosti?
Ja uz (po trpkych zkusenostech v ramci sve vlastni rodiny) rozhodne ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama