Jak to máte s chlapy?

Anonymní
4.9.11 18:30

Jak to máte s chlapy?

Ahoj holky, chci se zeptat, jak to máte doma s chlapama vy? Kolik času s vámi tráví, když jsou třeba přes týden v práci a tak? Můj manžel pracuje od pondělí do čtvrtka, ale fakt od rána do večera. Pátky a víkendy má volný. Netvrdím, že s námi netráví čas, ale třeba každých 14 dní se chodí večer bavit, tudíže třeba i přespí jinde. Sice říká, že až já přestanu kojit, že zase bude hlídat on, ale já rozhodně nebudu chodit každých 14 dní, to jsem nechodila ani před dítětem :nevim: O víkendu si třeba navečer vezme kolo a odjede se projet klidně i na 4 hodiny. Když se má malej třeba koupat nebo krmit, tak on se nikdy sám nenabídne, že ho třeba nakrmí nebo vykoupe. Ne že by to dělal nerad, ale musím ho k tomu dokopat. Nebo spousta holek píše, jak si manželé vzali po porodu dovolenou a byli s nima doma třeba 14 dní. Manžel se mnou nebyl vůbec :nevim: jednou si akorát vzal dovolenou, když nám houkal monitor dechu a já byla vyplašená a nevyspalá. Tak by mě zajímalo, jestli řeším kraviny, nebo jestli by třeba s námi měl být víc, když ho přes ten týden malej skoro nevidí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Baslerinda
4.9.11 18:36

Řešíš kraviny,do práce chodit musí,to je jasný a když má volno,tak snad chce mít čas i na svojí zábavu ( někdo jde do posilovny, ten tvůj jede na kolo apod.),tu mu prostě musíš nechat.Já se třeba seberu a jedu s tchánem na motorce pryč na cca 6 hodin. A nejspíš vždycky víš kde je ne? Podle mě nedělá nic špatnýho.

• Nahlásit
  • Citovat
13936
4.9.11 18:47

a co bys tak čekala? manžel je pryč do 19 hodin, jede z práce nakoupí a přijede, když máme hodně štěstí, tak se vrátí v 18 a to je od pondělí do pátka, děti máme tři. každá ženská co je na MD doma, má pocit, že je chlap doma málo, protože ona je doma pořád

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
4.9.11 18:48

Anonymní a jak často máš volno pro sebe ty? jen sama bez miminka? Aspoň hodinu? :think:

Baslerinda a ty máš děti, že jedeš na šest hodin pryč? :think:

Kraviny to nejsou, je třeba ho zapojit, vím, že to je těžké, ono ta malá miminka některé moc neberou :nevim: Můj se na něj bál i sáhnout, od určitého - cca půl roku - koupal jen on. Jinak přebaluje až od roku, takže také žádné terno, ale ven s ním jezdí pořád - od miminka, sice neležím, ale aspoň mám „klid“ a nemusím být stále ve střehu :wink:
Jinak jako koníčka má myslivost, takže také žádná výhra, ale musí to „nahradit“ jindy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Baslerinda
4.9.11 18:54

Kozisku nestraš, já dělám kariéru a po všech stránkách si užíváme , dítě až tak za pět šest let. Jen jsem prostě chtěla říct, že to je holt život,že se vídají tahkle málo, zakl. je stále doma s mimčem, tak si myslím že si připadá sama a je naštvaná že přítel se ve svém volnu sebere a někam jede.
To co jsem napsala poprvé rozhodně nebylo myšleno zle. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
2245
4.9.11 18:56

nevím proč na zakladatelku zase vyjíždíte, myslím,že kraviny neřešíš.

já bych to teda nesnesla manžel dělá na směny takže v práci mu vychází šest dní a pak dva dny volno.

od té doby co se narodil Matsýek mě hodně pomáhal,ale není to ten tip co si s dětma hraje a podobně mě stačí,že je tady,ale v květnu jsem začala chodit do práce najednou byl doma sdětma sám a hlídal dva dny obě běti najednou hodně pomáhaly babičky,ale jeho vztah k dětem se najednou obrátil o 100procent takže teď zjišťuju že jsme ho měla zapojit dřiv a mohli jsem tu mateřskou prožít trošku jinak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
4.9.11 18:57

Já si myslím, že nedělá nic špatného.. Můj manžel taky občas chodí, ale než jde, tak se mi věnoval malému a já jsem si udělala svoje - uklid, odpočinek, prostě byl s ním a hlídal ho..
Oni někteří pánové i když nejsou špatní tak se musí trochu popostrčit, takže bych radila narovinu říct, než půjdeš na kolo vem mi malého okoupat, nakrmit, převléknout- něco z toho já si zatím oddychnu, uklidím, atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
4.9.11 19:01

Muj chlap pracuje obvykle u nas ve meste, chodi domu kolem ctvrte, ale obcas pracuji nekde mimo a to prijde i v osm vecer. Nijak mi to nevadi, mam svuj program i bez nej, jdeme s babama na prochazku s detma, nebo na plavani. Nemyslim ze resis blbosti, kazdy ma jine priority, pokud ti to vadi promluvte si na rovinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
4.9.11 19:02
Baslerinda píše:
Kozisku nestraš, já dělám kariéru a po všech stránkách si užíváme , dítě až tak za pět šest let. Jen jsem prostě chtěla říct, že to je holt život,že se vídají tahkle málo, zakl. je stále doma s mimčem, tak si myslím že si připadá sama a je naštvaná že přítel se ve svém volnu sebere a někam jede.
To co jsem napsala poprvé rozhodně nebylo myšleno zle. :wink:

No mě to bylo divné, v tom případě by se asi staral právě on :think: :lol:

To vůbec nemyslím jako narážku, ale prostě některá to zvládá levou zadní, já tedy prvního půl roku ani malého nepůjčila babičce a chlapa jsem telefonicky kontrolovala :oops: Neměl ani den volna, protože jsem to nepotřebovala, zvládala jsem si sama.
Jenže nejsem všechny stejné a vidím to ve svém okolí a chápu. Ono je to opravdu náročné.
Připomínat chlapovi musím také, to zase třeba kamarádka má ten typ, co přijde z práce a ještě jí poučuje jak má vše dělat a malou jí ani nepůjčí 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.9.11 19:05

Tak bys mu to měla říct…tomu mýmu taky plno věcí nedojde. Prostě si některé věci neuvědomujou. To že přespí jinde, to by se mi asi úplně nelíbilo… Nadruhou stranu potřebuje taky vypnout, ale jak říkám, měla bys mu říct, že bys taky chtěla občas vypnout, nebo že si přeješ, aby tentokrát vykoupal on…atd atd…

• Nahlásit
  • Citovat
238
4.9.11 19:06

Nejhorší podle mě je, když se srovnává, protože každá rodina je jiná, partner jiný.Každá to má doma jinak. Něktrý chlap přijde z práce každý den ve 4 a je jasné, že je plný elánu pomáhat. Druhý přijde večer v 7 je rád, když si sedne, pokud orpavdu má fyzicky náročnou práci.. :think:
Takže neposlouchat, ten pomáhá tolik a tolik, musí se torchu rozlišovat i podmínky jaké manžel má :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13936
4.9.11 19:08

souhlas s anonymní, oni jsou trubky, prostě si musíš říct

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
4.9.11 19:11
zimi píše:
Nejhorší podle mě je, když se srovnává, protože každá rodina je jiná, partner jiný.Každá to má doma jinak. Něktrý chlap přijde z práce každý den ve 4 a je jasné, že je plný elánu pomáhat. Druhý přijde večer v 7 je rád, když si sedne, pokud orpavdu má fyzicky náročnou práci.. :think:
Takže neposlouchat, ten pomáhá tolik a tolik, musí se torchu rozlišovat i podmínky jaké manžel má :think:

Souhlasim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
4.9.11 19:20

Příspěvek upraven 17.05.16 v 14:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
4.9.11 19:26

Ja jsem teda radeji kdyz se mi do toho moc nemota, muj chlap je v techto vecech dost nepraktickej, parkrat oblikl malemu dupacky narub a taaaak no. Hraje si s nim, pohlida to jo, ale ty prakticke veci radeji zvladam sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama