Jak to nahžavit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:29
Jak to nahžavit?

Zdravím, raději anonymně… Ženy, máte nějaký tip jak oživit vztah? Jde mi o to, že celkem na sobě pocituju, že z mé strany už to není takové jako dřív. To je v pořádku, ružové brýle nemám dávno, takže manžela si nějak nepřibarvuji… vím co od něj čekat a co je zač. Miluji ho a věřím, že on mě taky, ale prostě mě tam něco chybí. Co se týče sexu, tak do toho se vysloveně nutím… jinak, muž je hodný, stará se, děti miluje a pomáhá… co se to semnou tedy děje?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:33

A ještě musím dodat, že už taková krize proběhla cca před rokem. Tenkrát jsem se kousla a prostě to zvládla. Krizr byla tehdy oboustraná… ted je to jen na mé straně, muž nic neví, neřekla jsem mu co pocituji. Zakl.

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 19.02.17 13:35

Tak zkuste naplánovat nějakou „romantickou“ akci třeba ve wellness, privátní vířivce nebo tak… Tak jednoduše poznáte jestli vás a vy jeho přitahujete či ne. Ten první krok bude asi potřeba, mluvím z vlastní zkušenosti

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:38

@el.leanor21 u nás je to trochu hodně nereálné… čtyři děti, jedno kojené. Takže večeře jedině doma… já se snažím tak mějak ty pocity někam zahnat, ale ono to nějak nejde. Manžel je spokojený, to na něm vidím. Je to mnou

Uživatel je onlineLendeš
Kelišová 5909 příspěvků 19.02.17 13:42

Tak pokud kojíš, tak ta nechuť k sexu může být tím..

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 19.02.17 13:44

Jo takhle, to se omlouvám nevěděla jsem že máte 4 děti. No a není toho na tebe třeba moc? jako děti, domácnost, starosti.. možná je to tím, jestli by ses nepotřebovala nějak sama uklidnit

Borůvka1990
Kelišová 5438 příspěvků 19.02.17 13:47
@Anonymní píše:
Zdravím, raději anonymně… Ženy, máte nějaký tip jak oživit vztah? Jde mi o to, že celkem na sobě pocituju, že z mé strany už to není takové jako dřív. To je v pořádku, ružové brýle nemám dávno, takže manžela si nějak nepřibarvuji… vím co od něj čekat a co je zač. Miluji ho a věřím, že on mě taky, ale prostě mě tam něco chybí. Co se týče sexu, tak do toho se vysloveně nutím… jinak, muž je hodný, stará se, děti miluje a pomáhá… co se to semnou tedy děje?

My se třeba nenudíme nikdy a nikde, ani doma. Nedávno jsme se například rozhodly jet do města autobusem, máme oba auto, ale busem jsme nejely už hodně let. A byla to sranda, jak dva puberťáci, děti ve školce a my dobrodrůžo. Ujeli nám dva spoje, tak jsme šli na oběd, nakonec nám zbyl dpoj že jsme museli dojít domů 4km, takže závody, asi jsme blázni :mrgreen:
Zkus být pozitivní srandistka, je to nakažlivé!!! :palec: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:49

@Lendeš to si taky myslím. Jenže já zjištuji, že ho tak nějak beru jinak. Miluji ho, ale prostě jinak než dřív. Hodně nám to zkomplikovala ta krize před rokem, já mám v sobě asi pořád nějaký problém s té doby a pořád se toho nemohu zbavit. Nebyla to nevěra, ale z mé strany jsem ztratila schopnost muže podpořit, vážit si ho. Potřebovala bych poradit tedy spíš s tím, jak opět si opět muže vážit…jak to vše napravit.

Ou
Kelišová 6299 příspěvků 19.02.17 13:51

Pokud chcete aby vám fungoval sex a libido, tak není možné zatnout zuby a myslet na anglii.

V dlouhodobém partnerství jde často udržování nějakého vzrušení a vzájemné touhy na úkor každodenní rutině, únavě, případně proměně dynamiky z partnerství na „kámoše“ a nebo „starostlivý rodič a nezvedený potomek“.

Pokud nemluvíte o tom co kdo chcete, nechcete, očekáváte či potřebujete, tak se ty nepročištěné věci hromadí a vášeň prostě zadusí.

Pozor - v žádném případě nemluvím o „musíme si promluvit“ a následnému konfliktu zapříčiněné tím, že vzájemně budete mít pocit, že vám ten druhý vyčítá něco, za co nemůžete.

Potřebujete společně najít nějaký způsob komunikace, kdy budete schopní mluvit o tom, co kdo potřebuje a očekává (to nejsou stejné věci) a to tak, aby ten druhý se tím necítil ohrožován či obviňován. To vůbec není jednoduché, ale rozhodně pak výsledek stojí za to.

Docela chytrá kniha je tato https://www.kosmas.cz/…alem-vztahu/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:52

@el.leanor21 možná, ale věř, že tohle mě naplnuje. Vlastně jsem se dostala do stavu, kdy mě baví jen děti, domácnost a taková ta příprava domácí pohody. To je blbé, že? unavená ani nejsem. A jsem nejraději, když jsem doma sama s děckama

Ou
Kelišová 6299 příspěvků 19.02.17 13:53

Aha - a k tomu únava ze 4 dětí a kojení…

A tipla bych si, že spíš nebudete zvyklá hlídat si svoje potřeby a dbát na to, abyste dlouhodobě nebyla v nějakém aspektu deprivovaná.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 13:53

@Borůvka1990 to já jsem docela srandista. Teda dost se s manželem nasmějeme, vše vlastně funguje jak má, jen já mám nějaký blok či co to je

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 14:00

@Ou my komunikujeme vlastně pořád, málo se hádáme. Skoro tedy vubec, manžel mi několikrát denně volá, co dělám, jak se mám.. má starost a rád mě slyší. Já takovou potřebu nemám. Nemám potřebu být s ním. Nemužu mu něco odpustit( nemohu napsat, protože by mě poznala dle toho švagrová, co sem též chodí). Upozornuji, že nevěra v tom nebyla, ale prve udělal něco co jsme myslela, že zvládnu. Nicméně situace se má tak, že mu to mám pořád za zlé… on to ví.

Ou
Kelišová 6299 příspěvků 19.02.17 14:08
@Anonymní píše:
@Ou my komunikujeme vlastně pořád, málo se hádáme. Skoro tedy vubec, manžel mi několikrát denně volá, co dělám, jak se mám.. má starost a rád mě slyší. Já takovou potřebu nemám. Nemám potřebu být s ním. Nemužu mu něco odpustit( nemohu napsat, protože by mě poznala dle toho švagrová, co sem též chodí). Upozornuji, že nevěra v tom nebyla, ale prve udělal něco co jsme myslela, že zvládnu. Nicméně situace se má tak, že mu to mám pořád za zlé… on to ví.

Pořád mluvíte a přitom manžel netuší, že to na něj v sexu hrajete.

Čím déle budete držet fasádu, čím více se budete před sexualitou schovávat do role kvočny, tím hlouběji bud pohřbené to autentické, z čeho vášeň pramení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 14:12

@Ou do sexu se nutím, ale ve finále to je dobrý. Tady asi nejde o sex, ten to jen odnáší…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >