Reklama

Vystěhovat nečekaně partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verus5555
Povídálka 13 příspěvků 19.02.17 10:17
Vystehovat necekane partnera

Ahojte vsichni. Chci se zeptat jestli kdyby vas partner uz dlouhodobe stval jestli by jste ho po dobu co se urazil a odesel buh vi kam sbalili veci a odvezli a uz mu rekli at nechodi. Nevim jestli to uz treba neni moc ale jinak ten krok neudelam nikdy hned. Moc diky za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2052 příspěvků 19.02.17 10:19

Pokud bych se s ním chtěla rozejít, tak ano. Nebo na co chceš čekat?

Malaga
Generální žvanilka 24293 příspěvků 19.02.17 10:28
@verus5555 píše:
Ahojte vsichni. Chci se zeptat jestli kdyby vas partner uz dlouhodobe stval jestli by jste ho po dobu co se urazil a odesel buh vi kam sbalili veci a odvezli a uz mu rekli at nechodi. Nevim jestli to uz treba neni moc ale jinak ten krok neudelam nikdy hned. Moc diky za odpovedi

no mně to teda moc přijde 8o

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 19.02.17 10:29

Pokud byli neshody caste a uz to bylo pres caru, tak ano, s vyjimkou, ze ja bych vymenila zamky, kufry soupla za dvere v momente kdy mi ohlasi, ze uz jde do bytu… a nas**t. Udelala jsem to jednou a jak rikas, kdyz to neudelas ted, tak uz nikdy. Mej svou hrdost a nezahazuj se s nekym kdo dela tyhle sceny, misto toho aby to resil normalne a sedli jste si k tomu. Jo budes 2-3mesice smutna ale litovat nebudes

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 19.02.17 10:30

Tak záleží na situaci, kvůli čeho tě štve, jestli je agresivní, jestli hází věcma třeba, jestli se hádáte do krve, jestli tě napadá slovně… Nebo jestli se prostě jen chová jako malé dítě :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 19.02.17 10:32
@verus5555 píše:

Za předpokladu, že ho nebudu stěhovat z jeho bytu tak klidně :nevim:

Monchichik
Závislačka 4114 příspěvků 19.02.17 10:57

No já bych to udělala. Jestli máte dlouhodobě neshody a momentálně ani nevíš, kde je, tak bych to ukončila, není na co čekat.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 19.02.17 11:09

Naprosto chápu rozchod, ale tímto způsobem mi to přijde velmi nedůstojné. Pokud tě vyloženě netýrá apod, ale pokud tě jenom štve a odchází, tak bych počkala, až se vrátí, řekla, že je konec a dala ultimátum k vystěhování (pokud je teda bydlení moje, samozřejmě). Prostě rozejít se jako dospělí lidé.

Bábrdl
Generální žvanilka 20901 příspěvků 19.02.17 11:21
@verus5555 píše:

Přijde mi to jako prasárna.
Zavolej mu a řekni, že si musíte „promluvit“. Pokud odmítne a je furt v čudu, tak mu řekni, že mu zabalíš kufry a bude je mít u tebe. Ale nikam ho nestěhuj.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 19.02.17 11:28

Mně to trochu přes čáru přijde. Dej mu ultimátuv, do kdy se musí vystěhovat a pokud je nedodrží, tak mu ty věci klidně sbal a šoupni před dveře, ale jen kvůli hádce někomu bez varování vystěhovat věci mi přijde dost hnusné.

arinecka
Závislačka 4598 příspěvků 19.02.17 11:50

@verus5555 No, pokud je byt tvůj tak ho vystěhovat můžeš ale neudělala bych to bez předchozího upozornění :nevim: zavolej mu a řekni mu to, s tím že mu rovnou řekni kde bude mí své věci.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 19.02.17 12:00

Nejdřív bych ho upozornila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 12:28

@verus5555 udělala, nelituju

Luciii79
Kecalka 165 příspěvků 19.02.17 12:30

Zabalila bych mu do chodby, předsíně…napsala sms, že až se ráčí dostavit domů, může začít odnášet a že mu dáváš třeba týden, aby si pořešil kam, pak dáváš kufry před barák. Na to šup bude doma a pěkně vzteklej :-)

Ono vyhodit je tu odsuzováno, ovšem urazit se být bůh ví kde, to je taky na hlavu.

Ovšem vztah bych opravdu ukončila, to každopádně :-)

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 20:30
@Luciii79 píše:
Zabalila bych mu do chodby, předsíně…napsala sms, že až se ráčí dostavit domů, může začít odnášet a že mu dáváš třeba týden, aby si pořešil kam, pak dáváš kufry před barák. Na to šup bude doma a pěkně vzteklej :-)

Ono vyhodit je tu odsuzováno, ovšem urazit se být bůh ví kde, to je taky na hlavu.

Ovšem vztah bych opravdu ukončila, to každopádně :-)

Řešila bych to stejně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama