Jak ukončit vztah s manipulátorem?

Anonymní
26.4.20 14:46

Jak to ukončit?

Ahoj holky chtěla bych tak trochu poradit a znát i jine názory aoc by mi pomohly zkušenosti. Chci se rozejít s přítelem je to sobecky mamankovsky manipulátor. Mam i kam jít na nějaký čas ke kamaradce kde si budu schopná nasetrit na svuj byt. Jenže se ve mě pere jak to mam udělat.. Jestli se mám zbalit odejit a nic nerict protože se snim nedá bavit.. Jakokouliv kritiku k nemu nepřipouští… Anebo mu to říct.. To se ale obávám naschvalu z jeho strany nevim jak se zachová a taky mám pocit že mě nenechá odejit s věcmi s kterými bych chtěla.. Věci ktete nám buď věnovala moje rodina nebo se koupily ze spolecnych penez a ja nehodlam odejit s holým zadkem jak se říká…
Děkuji za názory a rady…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10778
26.4.20 14:52

Odstěhuj si svoje věci, sejdi se s ním nekde na veřejnosti jestli se bojíš, že by ti mohl něco udělat, třeba i s kamarádkou nekde v povzdálí a rozejdi se s ním. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5859
26.4.20 14:57

Neříkej nic a až bude pryč na delší dobu-pár hodin, tak se sbal. Nicméně na to balení bych si vzala na pomoc nějakého muže, kdyby se ten tvůj vrátil dříve měl s tím stěhováním nějaký problém. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
26.4.20 15:00

Nejlepší je to udělat nárazově pokud se bojíš. Domluv se s rodiči/ kamarádkou a odstěhuj se v jeden den. Tak jsem to udělala já a nelituji, za ten jeho pohled to stálo, protože mého táty se vždy bál. Taky se s mým ex nedalo mluvit, mamanek jak krava jen jeho mamka zapískala on letěl, manipulátor to bylo pořád ty si zla, ty semnou nechceš trávit čas a stejně by bylo lepší když to uděláme jak chci já, to pořád musíš s tou Luckou chodit ven a pak se to zhoršovalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
26.4.20 15:25

Tak to ja bych vyuzila nejaky den, co bude pryc, treba v praci, a veci, co bych chtela, bych si odstehovala, nejak ferove, a pak bych na nej pockala, az prijde domu a proste bych mu rekla, ze uz s nim zit nechci, ze je konec a ze jsem si uz i odstehovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
26.4.20 15:30

Pokud s ním není řeč, tak to naplánuj a jednoho dne se prostě seber a vezmi si věci, které ti tedy patří.
Přidávám se k tomuto nápadu, hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 15:35

Dekuju moc jste zlati lidičky :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
19800
26.4.20 15:37
@Anonymní píše:

Dopředu mu neříkej ani slovo…počkej, až nebude doma, pobal se, odstěhuj a nazdar…a vůbec mu neříkej, kde si…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22772
26.4.20 15:40
@Anonymní píše:

Spíš praktičtí. Jak psali ostatní. Nic neříkat, co je tvoje nebo darované tvou rodinou plus polovinu společných investic pobalit, odstěhovat nejlépe s kamarády a až potom ohlásit rozchod. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.20 11:16

Je tu nekdo kdo zvladl odejit od manipulatora s ditetem? :)

• Citovat
  • Nahlásit
22772
7.7.20 12:00

Zakladatelko, už jsi odešla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
7.7.20 13:31
@Anonymní píše:
Je tu nekdo kdo zvladl odejit od manipulatora s ditetem? :)

Já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.5.21 11:45

Já jsem teď odešla. Pobalila mu věci a vyházela je před barák. Jednou na mě jde slušně, pak hnusně. Obviňuje mě, že jsem malé vzala tátu. Roční dítě údajně navádím, protože za ním nechce atd. Choval se ke mě věčně hnusně, z každého výletu byla ostuda a řev. Stačilo dát malou spát do kočárku, když on chtěl na člun. Vyčítal mi, když na baráku něco udělal. Řval pokud mu v restauraci nedali jídlo co chtěl, či dostal hlad a nebylo se kam dojít najíst atd. Přitom mi rok a čtvrt nedával na bydlení. Pak mi po hádce začal dávat 7000 na jídlo i bydlení. Hypotéku bral za můj problém a na malou mi od jejích 4.měsíců začal dávat 3000kč, stále mi vyčítal že koupil postýlku a kočárek. Když mi odešel motor u auta, ještě se mi vysmíval. Když jsem něco řekla, řekl druhý den pravý opak a tvrdil že jsem to řekla já. Vnucoval mi názory, že mám někde něco domluvené a když jsem řekla že ne, tvrdil že on to ví a pokud já to nevím, mám se jít léčit, protože jsem rozdvojená osobnost. Holky nevím co přesně se dělo či děje u vás. Ale poslední kapka byla, když na mě řvala pro mě úplně cizí holka a on též. Jezdil k nim každé 2 měsíce na víkend. Až po této zkušenosti jsem ho opravdu dokázala vyhodit a den za dnem si více a více uvědomuji, že jsem byla v pasti manipulátora. Kvůli malé mi to je líto, ale tím co píšu bych ráda otevřela oči těm, které se v takové pasti stále nacházejí. Ještě napíšu varování. Když už věděl, co má v plánu, vysvětlil mi že se musí hypotéka doplatit. Já jsem nyní na rodičovské dovolené, hypotéku jsem měla nízkou na 30let, takže splácení ok. Nyní mi ji nikdo znovu nedá, protože prý nemám příjem a on chce okamžitě vrátit 850 tis. Dejte si na manipulátory pozor!!!můžou vám ublížit více, než čekáte!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat