Jak to v současnosti vypadá v Drážďanech?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3436
29.2.16 18:34
@anonymouss píše:
@pikola
Je to marný, je to marný, je to marný…

no nevím jestli 1 mil utečenců v něm je taková sranda, za rok další. francie má být do 5 let muslimskou zemí něm má taky našlápnuto, nezvládají uprchlíky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
29.2.16 18:42

@anonymouss ale mas pravdu zatim je to marny. Ale neboj, staci par let vymyvani mozku, odchova se 1-2 nove generace, daji se do skol ti spravni ucitele a bude to vse, jak si predstavujes. A nebo mozna ne :think: btw. nepatris ty nahodou taky k tem, co tvrdi, ze USA osvobodila Evropu za druhe svetove valky? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35967
29.2.16 18:43

@Jana525 @mirecekblbecek mužů se jen tak že zvědavosti zeptat, jak často tak jezdite do zahraničí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
29.2.16 18:47

@pikola nejezdim, ziji v zahranici, spis se zeptej jak casto jezdim do CR

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3436
29.2.16 18:49
@pikola píše:
@Jana525 @mirecekblbecek mužů se jen tak že zvědavosti zeptat, jak často tak jezdite do zahraničí?

každý měsíc :mrgreen: ale ne do rak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
29.2.16 18:50

@mirecekblbecek jeli jsme pred mesicem pres Nemecko, kontroly absolutne zadne. Za to na kontrole ze schengenu nas drzeli 3 hodiny, absolutne to nezvladaji :cert: nikdy jsem nic takoveho nezazila a doufam, ze se to nebude opakovat, k sakru

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35967
29.2.16 18:52

@Jana525 a kde, ve Francii? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35967
29.2.16 18:53
@mirecekblbecek píše:
každý měsíc :mrgreen: ale ne do rak.

A kam, do Polska na nákup?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3436
29.2.16 18:54
@pikola píše:
A kam, do Polska na nákup?

jak si na to příšla? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
29.2.16 18:57

@pikola co je na Francii, tak smesneho? Ty nevis, ze Francie je soucast Schengenu. Boooze. Spatna trefa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1515
29.2.16 18:58

@pikola
Paní je imigrant v UK, nemá smysl to řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
29.2.16 19:08

@anonymouss a co jako? Jsem EU imigrant, stejne jako Picola v Nemecku. Nejaky problem? Dotaz byl, jak casto jezdime do zahranici, zrejme to mela byt narazka na to, ze jsme blbci, kteri nevystrcili nos z rodne hroudy, to selhalo, tak se musi nalezt neco jineho? :mrgreen: Zkratka, kdyz ma nekdo jiny nazor na vec, tak misto respektovani jeho nazoru, se musi zjistit, proc je ten jeho nazor blby? :mrgreen: to neni moc demokraticke, to skoro zavani totalitou :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
29.2.16 19:16

@pikola a co je tedy na Francii tak smesneho? Nemuzu si pomoct, ale vrta mi to hlavou a asi bez odpovedi neusnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3436
29.2.16 19:19
@Jana525 píše:
@pikola a co je tedy na Francii tak smesneho? Nemuzu si pomoct, ale vrta mi to hlavou a asi bez odpovedi neusnu

no je fakt, že já bych teda do fran. nejela, přeci jenom těch atenátů bylo a zřejmě bude.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35967
29.2.16 19:21
@Jana525 píše:
@pikola a co je tedy na Francii tak smesneho? Nemuzu si pomoct, ale vrta mi to hlavou a asi bez odpovedi neusnu

Já že ses minulé tak poháněly vlámská ve Francii. Ale možná se pletu..
Tak to bys měla být zvyklá na různá etnika, ne? Proto nechapu nevraživost vůči jiným imigrantům, když jsi sama taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Výlety s dětmi na eMiminu

Kam na rodinný výlet s dětmi?

Inspirujte se v mapě výletů nebo přidejte vlastní oblíbené místo. Sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.