Jak toto chápete??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 11:16
Jak toto chápete??

Ahoj, potřebuji poradit, a to ohledně mého přítele a jeho matky. Přitelova matka žije sama. A pořád si stěžuje, že ji nikam přitel nevezme př.. na výlet Když ji volá jestli s náma pojede př na koupak tak přitelovi, položí telefon a nevyjádří se

Reakce:
kruel
Kecalka 492 příspěvků 29.08.19 11:22

Chce ať ji někam vezme sám…né s tebou :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 11:23

To jsem taky řikala ale on chce abych jezdila taky ale to zase nechape maminka

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 29.08.19 11:38

Prostě se s přítelem domluv, že jednou týdně někam na pár hodin vyrazí s matkou sám. Ty si na tu dobu najdi nějaký vlastní zajímavý program.

Díky tomu nebude mít matinka nárok si stěžovat - i když to bude zkoušet a pokud bude chtít se svým synem trávit víc času, tak holt s tebou.

Úplně nejlepší by bylo, kdyby se mu jí podařilo namotivovat, ať si najde vlastní kamarády svého věku a svou osamělost si nekompenzuje synem, který ji partnera fatk nemůže nahradit, ale to už je asi příliš náročný úkol, no.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 29.08.19 11:39

Žárlí na tebe. Chtěla by ho jen pro sebe.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 29.08.19 11:44
@zuzikka píše: Žárlí na tebe. Chtěla by ho jen pro sebe.

Taky si myslim

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 29.08.19 11:51

Toto bych si s ním vyříkala, jak to plánuje do budoucna. Protože představa, že by trávil víc volného času se svou matkou než se mnou by mě pěkně štvala.

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 29.08.19 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit, a to ohledně mého přítele a jeho matky. Přitelova matka žije sama. A pořád si stěžuje, že ji nikam přitel nevezme př.. na výlet Když ji volá jestli s náma pojede př na koupak tak přitelovi, položí telefon a nevyjádří se

Přítel není přítel nebo manžel vlastní matky. Matka se musí zabavit sama. Ne vám neustále dělat křoví. Když se uráží, nechala bych ji doma. Ať pukne :P

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19169 příspěvků 29.08.19 13:21

A pritel to pak resi jak? On jediny je v tom trojuhelniku klicova postava, ktera musi/muze (se aspon pokusit) udelat poradek. Rozumis, je asi na tve strane, ale musi si to vyrikat i s mamkou a ne ze ona polozi telefon a dal se nic nedeje.Muze vam to velmi zkomplikovat budoucnost, pokud to nezacnete resit. Celkove matky, maji problem s,,pupecni snurou,, u svych synu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 15:05

@wildcherry ano ona žije jen pro něho jinej smysl života podle mě nemá, je to chudák

Russet
Neúnavná pisatelka 18346 příspěvků 29.08.19 15:14
@Anonymní píše:
@wildcherry ano ona žije jen pro něho jinej smysl života podle mě nemá, je to chudák

A toho chlapa opravdu chceš? Není tím nějak ovlivněný?

Váš příspěvek
Reklama