Upřednostňuje jedno dítě před druhým

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:04
Upřednostňuje jedno dítě před druhým

Maminky, raději anonymně, budu zde pojednávat o rodině. V případě nerespektování anonymu smazat.
Mám synka, letos mu bude 6 let. Je pohybové nadaný a takříkajíc jako z gumy. Muž si maloval, že bude kluka brát na fotbal nebo aspoň na hokej, ale ten se na několika prvních trénincích obou sportů rozplakal a pořádně se ani nezapojil, nechce. Povahově je hodně jemný a citlivý, rozumí si spíš s holkám, je kreativní. Chlap je ale naštvaný, pořád ho za to peskuje a výrazně priveleguje staršího osmiletého, dává to hodně okatě najevo a jeho rodiče- děda s babičkou taky, každou chvíli slyším jak do malého hučí aby se choval jako chlap a on an těch návštěvách už jenom potichu sedí, kouká do země a nemluví. Když je muž v práci a jsme doma, je to normalni veselý kluk, moc milý, ale když přijde domů, je zalezlý v pokoji. Muž se ohání tím že nebude vychovávat bu*eranta. Máte nějakou zkušenost s něčím podobným, že by muž uprednostnoval jedno dítě před druhým? Jak jste to řešili když normální rozhovor nepomohl? Nebo teda dělat něco se synem aby nebyl sám sebou? Jsem z toho špatná a nevím co mám dělat… :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinewarita
Extra třída :D 12138 příspěvků 26.08.19 15:09

Zkusenost nemam. Ale to je teda hruza. Bych pana manzela servala do zeme na 3 doby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:12

@warita Pořád se kvůli tomu hádáme ale nikam to nevede, když si povídá s návštěvou nebo někde jsme a někdo se zeptá na děti, on mluví jenom o starším a pokud se zeptají na mladšího, už jsem ho slyšela říct „Škoda mluvit". Je mi to strašně líto… :,(

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 26.08.19 15:12

https://www.emimino.cz/…rankovani/5/?…
Boze, stejnej buran uz tady byl pred dvema dny :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 15:14

@Pajka89 Zase tak často tu diskuze nečtu, koukám spíš na deníčky, podívám se… Ale asi je takových chlapů víc, bohužel…

Yves6511
Kecalka 419 příspěvků 26.08.19 15:15

Tak ti nevím.. Odkdy dělá zájem o fotbal nebo hokej z kluka chlapa a opak buzeranta? 8o no když to nikdo jiný neudělá, asi to musíš muži vysvětlit ty, že takhle teda ne.. Já bych teda takový chování nedovolila a zastala se syna. Rozvíjejte v něm to, pro co má vlohy a nedělejte z něj chlapa uměle.. Každej není tvrďák a ranař a přesto je plnohodnotný člen společnosti..

Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 26.08.19 15:17
@Anonymní píše:
@Pajka89 Zase tak často tu diskuze nečtu, koukám spíš na deníčky, podívám se… Ale asi je takových chlapů víc, bohužel…

Je to sice na tema uprednostnovani syna pred dcerou, ale podstata chovani k vlastnímu diteti stejna.. Nazory tam, i ty co se asi objevi tady, budou jistě stejne..

Lekninka91
Extra třída :D 10771 příspěvků 26.08.19 15:17

Ja bych takovyho debila doma netrpela :roll:

Uživatel je onlinewarita
Extra třída :D 12138 příspěvků 26.08.19 15:22

Mne je toho kluka vyslovene lito. Chudak malej. Vubec nevim, co poradit. On je manzel takovej spis jednodussi, ze? Nevim, jak si tohle chovani jinak vysvetlit.

PaníBovaryová
Kelišová 5205 příspěvků 26.08.19 15:23

Jak chceš předělat homofoba? Můžeš mu říct, aby se zdržel hnusných komentářů, jestli nechce doma peklo, ale pochybuju, že uspěješ.

amylon
Kecalka 334 příspěvků 26.08.19 15:24

Zakladatelko, musím Tě zklamat, to není upřednostňování staršího, ale opravdové týrání toho mladšího. co nejdříve bych se poradila s psychologem a začala jednat,,tohle může syna opravdu poznamenat.
A otázku, jak sis takového…mohla vzít, si odpustím.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 26.08.19 15:27
@Anonymní píše:

Buran, nic jinýho to není. Ale kolikrát jsem fakt překvapená, že od chlapa vzdělaného a inteligentního slyším hrubou sexistickou poznámku na ženy, hrubé poznámky na jinak zaměřená pohlaví, On i se moc bojí, aby byli ti hrdinové a to až tak, že se nedokáží ovládat a to, co se vymyká potřebují zašlapat do země. Když jsou sami mezi sebou, nechtěla bych je poslouchat.

Mialina
Kecalka 128 příspěvků 26.08.19 15:34

Zkušenost bohužel nemám a nevím, jak bych s mužem a jeho rodiči tuhle situaci řešila. Ale syna bych se snažila trochu otrkat. Jemné děti to v kolektivu nemají snadné. Teď je ještě malý, ale až přijde puberta, ostatní prostě vycítí slabšího jedince. Co třeba zkusit syna zapsat na nějaký bojový sport?

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 99 inzerátů 26.08.19 15:38

Já už bych mu asi řekla lepší, aby byl můj syn na kluky než d.ebil po tátovi :zed: :zed:

Já jinak i chápu, že chlapy nechtějí mít syna na kluky, je to určitá mužská ješitnost, ale jak se chová k šestiletemu malému klukovi, je hrůza… Třeba z toho syn vyroste, nebo bude dělat bezkontaktní sport, nebo tanec, ale ani všichni tanečníci nejsou homo… A to co si jeho tatinek vydedukoval v hlavě to je fakt buranstvi… A promiň ale řeší něco, co stejně neovlivní, ikdyby se na hlavu stavěl ;)

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18337 příspěvků 26.08.19 15:39
@Yves6511 píše:
Tak ti nevím.. Odkdy dělá zájem o fotbal nebo hokej z kluka chlapa a opak buzeranta? 8o no když to nikdo jiný neudělá, asi to musíš muži vysvětlit ty, že takhle teda ne.. Já bych teda takový chování nedovolila a zastala se syna. Rozvíjejte v něm to, pro co má vlohy a nedělejte z něj chlapa uměle.. Každej není tvrďák a ranař a přesto je plnohodnotný člen společnosti..

Mně spíš jak primadonky přijdou některé nagelované příšery kopající bíločerný nesmysl.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama