Nezájem o vnoučata ani z jedné strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:02
Nezájem o vnoučata ani z jedné strany

Holčeny najde se tu nějaká která nemá vubec nikdy žádné hlídání pro děti, myslím v rodině. O prázdninách to nezvládáme prostridat, když hrozil pobyt v nemocnici a manžel byl v zahraničí (jezdí pryč bohužel dost často) moji rodiče ani jeho rodiče nám děti absolutně odmítají hlidat i v takových situacích, ačkoliv možnost by měli beze všeho. Je mi jasné ze nemusí, ale trápí mě hrozně že fakt nepomohou ani v krizových situacích. Na druhou stranu čekají od nás že se jim bude pomáhat atd., jsou to přece naši rodiče. Z mého bratra si moje matka dělá osobního asistenta. Neberou děti ani na procházku, nic. Jediné co, tak jim občas pošlou peníze asi si tím žehlí svědomí, nebo nevím. Má to někdo taky tak? Nemrzi Vas to? :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jessie_james
Kelišová 5552 příspěvků 22.08.19 13:12

To jsme měli taky, to víš že nás to mrzelo. Ovšem o sestry děti měli zase zájem, ale tam to bylo spíš o penězích. Ale to nevyřešíš, takový zkrátka jsou. Asi bych se soustředil na dobré kamarádky, můžete mít hodně společného a pak si vzájemně pomáhat. Já jsem beran, a tak jsem jim to oplácel stejnou měrou, ale spec. u mně to bylo složitější. Nestěžuji si, jen konstatuji. Člověk nemůže pořád nadávat na život, a když je v pohodě, tak ty blbce aspoň nasssere. :mrgreen: @Klopotkova

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:17

Mě by v případě nouze, právě toho pobytu v nemocnici i pohlídali, ale jinak ne a upřímně s tímhle přístupem to od nich ani nechci. Mám dvě kamarádky na které bych se obrátila. Prázdniny budeme řešit střídáním dovolené, výpomocí s kamarádkou (pohlídáme si navzájem děti) a tábory…
(Anonymně protože kdoví kde všude tchyni muzu potkat)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:23

Jj máme to tak taky. Naprosto stejně i s tím že oni pomoc vyžadují, ale nic neplatí. Máme tedy prarodiče jen z jedné strany. Sestře manžela hlídají porad. A přesně kvůli tomu, že nepomůžou ani v krizi nebudeme mít druhé a další dítě. Prostě bychom nezvládli ani porod.

Hegy
Kecalka 284 příspěvků 22.08.19 13:23

Holky, já si tohle vůbec nedovedu představit. Vždycky když čtu nějakou takovou diskuzi o nezájmu o vnoučata (a že jich tu je), tak je mi to líto za vás…naše babičky se předháněly, která bude hlídat dřív, vždycky jsme si pomáhali v rodině vzájemně a máme se rádi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:30

Ja uz byla nachystana vest deti do klokanku kdyby se ta operace nevyresila jinak, fakt bych je neměla kam dat. No je to mazec a strašně mě to od mých rodičů mrzí. Znám i důvod, jim vadi muj manžel, byli proti svatbě, tohle máme za trest. Přitom je skvelej chlap, akorat ze pro moje rodice je bez VS blbec u lopaty a povaha je vůbec nezajímá. Naopak manželovi rodiče zase nemají rádi me, protože když jsme se brali mela jsem uz z mládí jedno dite s klukem z práce, potrat jsem nechtela, ale jim to vadi a nezajimaji se ani o vlastní vnouce. Porad jsem doufala ze se to nějak srovná časem ale je to čím dál horší :,( Dnes to na mě dolehlo, nepřišla jsem do práce, prostě nebylo děti kam dát, asi me šéfova za to vyhodí, byla strašně naštvaná. Jsem z toho smutna. Moji rodiče jsou oba doma, bydlí 5min od nás, vše vědí a řekli mi ze mají dnes v plánu odpočívat, vylozene provokace :( Vim ze nemusí ale od rodiny tohle zaboli :,( :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.19 13:34

Mame to podobne, nastesti jen ze strany rodicu manzela. Chapu jak moc Te to mrzi a jak je to blbe, mne to take velice zklamalo. K miminu jsme se dopracovavali horko-tezko a problemy byly na strane manzela, jeho rodice to vedeli a vi, slibovali hory-doly jak budou hlidat, tchyne si na to i zaridila byt, az se mi to zdalo divne (poridila si i postylku, behem sestinedeli se chovala neadekvatne a chtela mimino hlidat u sebe doma, beze mne, coz neslo ptze Casem jsem zjistila, ze slo jen o kecy, ze nejen ze nema zajem, ale ani by to fyzicky a psychicky nezvladla, kafickovani, cigarko, pejsanci a znami jsou prednejsi… dokonce pomlouva prarodice, kteri hlidaji, at uz jde o sousedy nebo jeji zname :cert: Ted cekame druhe, malemu budou 2,5 a ona cela ricna nabizi jak ho bude hlidat behem porodu, pritom s nim nikdy nebyla sama dele nez hodinu, pres noc vubec nikdy 8o Resim to tak, ze si vypomahame v ramci moji rodiny a mam skvelou slecnu ma hlidani, sice chodi jen obcas, ale i to je fajn, na tchanovce prdim. Prosim anonym, nemam na to toto sdilet v ramci rodiny z oci do oci a jeden nikdy nevi, kdo to tady cte.

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 13:36

To me mrzi :hug: uprimne, pokud by mi odmitli pomoct vlastni rodice v dobe krize, tak bych se zvysoka vyprdla na pomoc jim, kdyz si usmysli. V rodine by to melo fungovat obousmerne..

elineckam
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 22.08.19 13:38

Je mi lito, co zazivas, dokazu se to tebe vzit. zazivam to same, mam dve deti 5 a 3 let a hlidani zadne, take pracuji a vim jak je to tezke, kemeradky nemam, jelikož na ne není cas.moc neporadim, bohuzel, bojujeme jak se da, s manželem se skoro nevidíme, ale delame to pro nase deti, jelikoz mají jen nas. prarodice na ne kaslou.je to hoodne tezke….

Hegy
Kecalka 284 příspěvků 22.08.19 13:38
@unuděná píše:
To me mrzi :hug: uprimne, pokud by mi odmitli pomoct vlastni rodice v dobe krize, tak bych se zvysoka vyprdla na pomoc jim, kdyz si usmysli. V rodine by to melo fungovat obousmerne..

Ano, jsem téhož názoru, navíc já jsem palice, takže až by takoví prarodiče potřebovali na stáří pomoc, dám jim číslo na pečovatelku, nazdar!

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 13:39
@Anonymní píše:
Ja uz byla nachystana vest deti do klokanku kdyby se ta operace nevyresila jinak, fakt bych je neměla kam dat. No je to mazec a strašně mě to od mých rodičů mrzí. Znám i důvod, jim vadi muj manžel, byli proti svatbě, tohle máme za trest. Přitom je skvelej chlap, akorat ze pro moje rodice je bez VS blbec u lopaty a povaha je vůbec nezajímá. Naopak manželovi rodiče zase nemají rádi me, protože když jsme se brali mela jsem uz z mládí jedno dite s klukem z práce, potrat jsem nechtela, ale jim to vadi a nezajimaji se ani o vlastní vnouce. Porad jsem doufala ze se to nějak srovná časem ale je to čím dál horší :,( Dnes to na mě dolehlo, nepřišla jsem do práce, prostě nebylo děti kam dát, asi me šéfova za to vyhodí, byla strašně naštvaná. Jsem z toho smutna. Moji rodiče jsou oba doma, bydlí 5min od nás, vše vědí a řekli mi ze mají dnes v plánu odpočívat, vylozene provokace :( Vim ze nemusí ale od rodiny tohle zaboli :,( :,(

To je sileny.Jsi dobra, ze se stale snazis uchovat jakes takes vztahy, ja uz bych je asi davno poslala do haje a prestala se s nimi stykat. Alespon do doby, nez udelaji prvni krok a rozlezi se jin to v hlave.Jako dat deti do Klokanku, kdyz musim na operaci, protoze rodice si postavili hlavu a misto hlidani radsi odpocivaj, to je mazec :zed: Na druhou stranu uz bych davno mela pani na. hlidani pro tyto situace a nespolehala, ze se to urovna…

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 13:41
@Hegy píše:
Ano, jsem téhož názoru, navíc já jsem palice, takže až by takoví prarodiče potřebovali na stáří pomoc, dám jim číslo na pečovatelku, nazdar!

Presne no..Vim, ze to neni reseni, ale me by proste moje hrdost nedovolila jim se porad vnucovat…

klenice
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 22.08.19 13:42

Mam to stejne, komplet bez pomoci a to mame hooodne velkou rodinu. Smirila jsem se s tim a stejny postouj aplikuji i vuci nim. Nic s tim neudelam. Kdyz je stav nouze, tak placena chuva. Ale vztah k prarodicum a jejich vzor se bohuzel koupit neda… :zed:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8479 příspěvků 22.08.19 13:44
@Anonymní píše:
Ja uz byla nachystana vest deti do klokanku kdyby se ta operace nevyresila jinak, fakt bych je neměla kam dat. No je to mazec a strašně mě to od mých rodičů mrzí. Znám i důvod, jim vadi muj manžel, byli proti svatbě, tohle máme za trest. Přitom je skvelej chlap, akorat ze pro moje rodice je bez VS blbec u lopaty a povaha je vůbec nezajímá. Naopak manželovi rodiče zase nemají rádi me, protože když jsme se brali mela jsem uz z mládí jedno dite s klukem z práce, potrat jsem nechtela, ale jim to vadi a nezajimaji se ani o vlastní vnouce. Porad jsem doufala ze se to nějak srovná časem ale je to čím dál horší :,( Dnes to na mě dolehlo, nepřišla jsem do práce, prostě nebylo děti kam dát, asi me šéfova za to vyhodí, byla strašně naštvaná. Jsem z toho smutna. Moji rodiče jsou oba doma, bydlí 5min od nás, vše vědí a řekli mi ze mají dnes v plánu odpočívat, vylozene provokace :( Vim ze nemusí ale od rodiny tohle zaboli :,( :,(

Hele chápu.. Nadruhou stranu tady je přesně to „B“. Většina tu dělá svatousky a nic nepřizná a řeší se jen to „A“,že rodiče nehlídaji, ale už neřeknou to B. Díky za upřímnost. Samozřejmě je to od obou pitomost, ale prostě důvod mají, tečka.

unuděná
Echt Kelišová 8802 příspěvků 4 inzeráty 22.08.19 13:48
@Bubla Bůčková píše:
Hele chápu.. Nadruhou stranu tady je přesně to „B“. Většina tu dělá svatousky a nic nepřizná a řeší se jen to „A“,že rodiče nehlídaji, ale už neřeknou to B. Díky za upřímnost. Samozřejmě je to od obou pitomost, ale prostě důvod mají, tečka.

Jenze dovedes si predstavit chlapa, ktereho by si tva dcera vzala a tebe by to tak vytocilo, ze budes trucovat roky? Ze ji nepohlidas dite, kdyz ona je v nemocnici a manzel pracovne mimo? I kdyby byl cernej jak bota a mel 4 nohy, tak ja bych tohle. proste dceri neudelala :nevim: a jeste pak po ni chtela pomoct ve svych zalezitostech, protoze prece ona je jejich dite..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama