Tchyně je psychopatka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 11:53
Tchyně je psychopatka

Dobrý den, má veliký problém s tchýni. Tchyně nepracuje nemá žádné koníčky ani žádné kamarádky. Je extrémně upnutá na mého přítele. A to do takové míry, že se to nedá vydržet. Nadává mi. Vyhrožuje mi. Když jsem s přítelem vola mu nepřetržitě když přítel ignoruje vymýšlí si, že skončila v nemocnici. Dokonce mě nařkla, že jsem jí ukradla peníze. Už se to nedá vydržet. Dokonce prodala svůj byt a nastehovala se k příteli aby mi znemožnila kontakt. Oba jsme na pokraji sil. Dokonce můj přítel měl předemnou vztah a tu slečnu napadla několikrát fyzicky už mám celkem strach. Já jsem na antidepresivech. Už vážně nevím co mám dělat. Nechci aby přítel přišel o mamku ale na druhou stranu už nemůžu proste ani nechci aby se sní stýkal je mi opravdu špatně co říkám, že nechci aby byl v kontaktu se svoji mámou. Ale uz se to nedá vydržet.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 24.08.19 11:57

Hele do jeho vztahu s matkou ti vůbec ale vůbec nic není. On musí přestat být mamanek a od matky se odprostit sám, sám si musí nastavit hranice což asi nedělá dostatečně důrazně. To ty ani žádná další po tobě nevyřeší, musí on sám.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 24.08.19 11:59

Proč zakládas tolik diskuzi a je to teda manžel nebo přítel?

Halamka
Závislačka 4138 příspěvků 24.08.19 12:01

Jednoduché řešení. V zájmu svého zdraví prerus kontakt s ní. A svému příteli řekni, pokud si nevyřeší vztah s matkou, nemůžeš s ním budovat trvalý vztah. Buď mu stojíš za to a situaci vyřeší nebo ne. To by tě cekalo trápení do skonu tchýně, což asi svůj život tomu obětovat nechceš. Takže potom nech syna matce a jdi dál.

Lejla3
Nováček 1 příspěvek 24.08.19 12:10
@Martha03 píše:
Hele do jeho vztahu s matkou ti vůbec ale vůbec nic není. On musí přestat být mamanek a od matky se odprostit sám, sám si musí nastavit hranice což asi nedělá dostatečně důrazně. To ty ani žádná další po tobě nevyřeší, musí on sám.
Kontakt jsem již dávno přerušila ale vždy si najde nějaká možnost mi vyhrožovat či nadávat. Vážně už jsem na dne.
@Halamka píše:
Jednoduché řešení. V zájmu svého zdraví prerus kontakt s ní. A svému příteli řekni, pokud si nevyřeší vztah s matkou, nemůžeš s ním budovat trvalý vztah. Buď mu stojíš za to a situaci vyřeší nebo ne. To by tě cekalo trápení do skonu tchýně, což asi svůj život tomu obětovat nechceš. Takže potom nech syna matce a jdi dál.
Martha03
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 24.08.19 12:14
@Lejla3 píše:

To ale nic nemění na tom, že se svou matkou se musí popasovat on a rict ji co si nepřeje případně přerušit kontakt on sám.
Pro tebe je rada jediná jít o dům dál když neumí dát do latě vlastní matku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 12:18
@Martha03 píše:
To ale nic nemění na tom, že se svou matkou se musí popasovat on a rict ji co si nepřeje případně přerušit kontakt on sám.
Pro tebe je rada jediná jít o dům dál když neumí dát do latě vlastní matku.

Je maminka bouzel tohle nerespektuje. Několikrát zkoušel jí domluvit a to víc rázně. Ale bez efektu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 12:18
@Anonymní píše:
Jeho maminka bouzel tohle nerespektuje. Několikrát zkoušel jí domluvit a to víc rázně. Ale bez efektu.
Uživatel je onlineBeckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 24.08.19 12:23

Hele, nic proti - ale proč píšeš jako anonym? V jednom příspěvku ses odkryla jako nováček s 1 příspěvkem, takže Tě tady stejně nikdo nezná, tak proč hned anonym???
Jinak k té tchýni - sama s tím moc nezmůžeš… s partnerem si stanovte nějaké hranice, které jsou pro vás dva únosné, a buď na to přítel přistoupí, nebo konec… ale je to pro tebe fakt nevýhodné - pokud byste spolu zůstali a časem měli děti, tak nedělá dobrotu, když s tchýní nevycházíš, odnesou to ty děti, může se ti pak snažit přes ně mstít apod…
takže já bych zkusila dát tchýni jasně najevo, co si ke mně dovolovat nebude, a buď by se podařilo společně nějak slušně fungovat, nebo bych šla o dům dál..

Uživatel je onlineBeckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 24.08.19 12:27

A pokud to s ní fakt nejde, tak bych partnerovi rovnou řekla, že s takovou s ním žádná jiná dlouho nevydrží, a ať se rozhodne, zda chce být do konce života jen s matkou a krátkodobými vztahy (což by asi mamince vyhovovalo), nebo žít si i vlastní život a mít vlastní rodinu… ale nemá to chlapec jednoduché, je mi jasné, že i kdyby s matkou na čas úplně přerušil kontakt, že ho začně citově vydírat, připomínat mu, co ona pro něj všechno udělala, obětovala apod… a bohužel znám pár takových starých mládenců, kteří tady pro svou maminku byli pořád, než jim umřela a oni pak v 50-60 zůstali na vše sami…

hani28
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 24.08.19 12:38

Tak asi nasilim se mu do bytu nenastehovala, asi musel souhlasit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 13:07

Jestli ti můžu radit, najdi si může bez patologické závislosti na matce. Já v tom žiju přes 20 let. Matka taky psychopat a nenaděláš s tím vůbec nic. Tenkrát mi říkalo spoustu přátel, rodina, že si ho beru i s matkou, já jim nevěřila. Myslela jsem si, že prozře, otevře oči, že budeme a naše budoucí rodina přednější než matka…A i když máme 3 děti, stále řešíme matku. Ta má narušenou osobnost, je to psychopat a dělá nám ze života peklo. A syn x matka, to je pouto tak silne, že i když to manžel vše chápe a ví a uvědomuje si to, jaká jeho matka je, stejně ho ovlivňuje a nemanipuluje vesele dál. Mám za sebou terapii, kde mi psycholožka řekla, že má silně zakořeněné vzorce chování z dětství vůči matce a to je v patologie.
Chápu, že je to těžké, asi ho miluješ, ale věř, že když v tom zustaneš, nebudeš v klidu ani šťastná.

ivculka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 24.08.19 13:18

Přesně to si říkám? :think: manžel nebo přítel?

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32686 příspěvků 24.08.19 14:01

Mě to přijde jak kopírované, má tam 2× úplně to samé :think:.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8380 příspěvků 24.08.19 14:14

Na ty diskotéce tančis nahoře bez nebo si barmanka?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama