Jak toto povědet rodičům- změna pohlaví přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 09:43
Jak toto povědet rodičům

Dobrý den. Vím že to na stránku pro motky nepatří ale zajímá mě váš názor a rady. Před týdnem mi moje přítekyně řekla že se svím tělem není spokojená a že chce být mužem. Dost mě to vzalo a furt s tím nejsem 100% smířenej ale řekl jsem si že je krásná holka a bude z ni i krásný kluk a furt ji mám rád. Ale je tu velký problém a to moji rodiče kteří jsou křesťani a mají naprostej odpor k LGBT. Plus k tomu jim budu muset říct že jsem bisexuální což jsem dlouho před nima tajil. Proto se ptám vás matek jak by jste si přáli aby vám toto všechno vaše dítě řeklo a jak by jste to vzaly

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
bublinek
Kelišová 5210 příspěvků 16.09.18 09:49

Já jsem tolerantní, takže na ferovku. Možná bych musela vydychat prvotní šok, ale pak pohoda.

pikola
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 16.09.18 09:50

Tady někdo koukal na Krause :lol:

Kluk1
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 09:58

Na krause nekoukám a popravdě nechápu co s tím má společného

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 40549 příspěvků 16.09.18 10:03

@Kluk1 takže s ním budeš i až bude kluk?

Deluxe27
Stálice 88 příspěvků 16.09.18 10:03

Ahoj,
já bych byla sice zklamaná, že zrovna moje dcera chce být najednou klukem(když jsem si tak moc přála holku) ale chtěla bych, ať mi to řekne narovinu a bez zbytečných lží :think:
takže podle mě jim to řekni v klidu,reakce bude beztak bouřlivá,ale pak se s tím smíří :hug:

Kluk1
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 10:07

Markéta80 ano ale spíš se nebojím toho až bude kluk ale spíš to mezi tím

sirikit
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 16.09.18 10:09
@Anonymní píše:
Dobrý den. Vím že to na stránku pro motky nepatří ale zajímá mě váš názor a rady. Před týdnem mi moje přítekyně řekla že se svím tělem není spokojená a že chce být mužem. Dost mě to vzalo a furt s tím nejsem 100% smířenej ale řekl jsem si že je krásná holka a bude z ni i krásný kluk a furt ji mám rád. Ale je tu velký problém a to moji rodiče kteří jsou křesťani a mají naprostej odpor k LGBT. Plus k tomu jim budu muset říct že jsem bisexuální což jsem dlouho před nima tajil. Proto se ptám vás matek jak by jste si přáli aby vám toto všechno vaše dítě řeklo a jak by jste to vzaly

Já bych celkem nechtěla, aby mi moje dítě řeklo, že je bisexualni, protože to je vážně jeho věc, s kým vším suk.. pich.. se má rádo. :andel: :nevim: Čistá homosexualita je něco jiného, tam bych prostě musela vzít jako fakt, že mám ještě jednoho zetaka místo očekávané snachy.

Ad potenciální transformace přítelkyně do hezkýho kluka..
Jestli chce vypadat jako muž, protože se cítí být mužem, jsi stejně ze hry, protože tím pádem touží po nějaké pěkné holce.
Pokud se tedy necítí být homosexuálním mužem, to by byla Tvoje jediná záchrana. ;)

Kluk1
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 10:12

Sirkit oba dva jsme bisexuální a věděli jsme to o sobě navzájem už dlouho

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16815 příspěvků 16.09.18 10:15

Zakladateli, a až se tvoje dívka nechá předělat na chlapa, bude na holky nebo na kluky? To je pro vaši budoucnost docela významné :think:
Jak rodič bych tedy nejásala, jsem za dcery moc ráda, i když syny samozřejmě miluji též :think: Ale nějak bych to pokousala, co už :think: Detaily jejich sexuálního života bych znát nechtěla :think:

sirikit
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 16.09.18 10:16
@Kluk1 píše:
Sirkit oba dva jsme bisexuální a věděli jsme to o sobě navzájem už dlouho

Pak je všecko v pořádku,rodiče se prostě budou muset vyrovnat s tím, že to má jejich dítě hozene trochu jinak, než by si představovali.
Podej jim to tak, že Bůh zkouší jejich lásku k bližnímu svému, ale současně jim dá sílu touto zkouškou se ctí projít. :andel:

azaleila
Kecalka 197 příspěvků 71 inzerátů 16.09.18 10:16

Na bisexualitě ani hemosexualitě není nic špatného. Já jsem matka holčičky a kdyby si např. přivedla přítelkyni, myslím, že by mi to nevadilo… jak už zde bylo zmíněno, člověk vydýchá pravní šok a pokud je rozumný, přijde pohoda… chápa, že někdo, kdo je např. nábožensky založený to může vnímat / cítit jinak… ale je to prostě o přístupu… @Kluk1 trans atd… je trochu těžší téma… pokud chceš, napiš soukromě, dám Ti kontakt na někoho, kdo si tím prošel… znám se s tou dotyčnou osobou a vím, že mluvit/psát na toto téma nemá problém… možná by tam byl dobrý zdroj opory a podpory…

Kluk1
Nováček 7 příspěvků 16.09.18 10:18

Jak už jsem řekl tak je bisexuální a po změně pohlaví se sexalita nemění

janablizkova
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 16.09.18 10:27

Mělo by se s rodiči jednat na rovinu a bud to vezmou nebo ne.Já osobně bych to brala jak to je.

jege
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 16.09.18 10:35
@Deluxe27 píše:
Ahoj,
já bych byla sice zklamaná, že zrovna moje dcera chce být najednou klukem(když jsem si tak moc přála holku) ale chtěla bych, ať mi to řekne narovinu a bez zbytečných lží :think:
takže podle mě jim to řekni v klidu,reakce bude beztak bouřlivá,ale pak se s tím smíří :hug:

Jenže strach z toho, jak to vezmou rodiče nemá ta holka, ale on.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >