Reklama

Jak u vas probihala cysta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 18:34
Jak u vas probihala cysta?

Ahoj holky, vim, ze nejste vestkyne, pouze me zajimaji nazory, ci podobne zkusenosti. Menstruace mi prisla v dany termin, ale trvala 1,5 dne a potom 2 dny spineni jenom po utreni. Od skonceni spineni jsem 2 dny mela takovy gelovy vytok a od te doby mam „porad mokro“ :mrgreen: nevim, jak to lip popsat. Porad mam pocit, ze me neco tlaci, ze musim curat, ale kdyz dojdu na wc, tak nic. Boli me vajecniky, spise tlak celkove v podbrisku a v krizi. Nafoukla se mi prsa a celkove bricho mam vypoukle, proste typicke PMS, ale proc, kdyz mam po menstruaci?
S pritelem praktikujeme prerusovanou souloz, ale uz x let, takze si nemyslim, ze zrovna ted to ujelo :mrgreen: Bojim se spise nejake cysty nebo tak. :nevim:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6008 příspěvků 08.09.18 18:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, vim, ze nejste vestkyne, pouze me zajimaji nazory, ci podobne zkusenosti. Menstruace mi prisla v dany termin, ale trvala 1,5 dne a potom 2 dny spineni jenom po utreni. Od skonceni spineni jsem 2 dny mela takovy gelovy vytok a od te doby mam „porad mokro“ :mrgreen: nevim, jak to lip popsat. Porad mam pocit, ze me neco tlaci, ze musim curat, ale kdyz dojdu na wc, tak nic. Boli me vajecniky, spise tlak celkove v podbrisku a v krizi. Nafoukla se mi prsa a celkove bricho mam vypoukle, proste typicke PMS, ale proc, kdyz mam po menstruaci?
S pritelem praktikujeme prerusovanou souloz, ale uz x let, takze si nemyslim, ze zrovna ted to ujelo :mrgreen: Bojim se spise nejake cysty nebo tak. :nevim:

Tak cysty jsem měla několikrát ale tohle k tomu nikdy nebylo. Proč si neudelas test když byla ms jiná a provozujete přerušovanou soulož?

Nimie
Nadpozemská drbna 25958 příspěvků 08.09.18 19:12
@Anonymní píše:
S pritelem praktikujeme prerusovanou souloz, ale uz x let, takze si nemyslim, ze zrovna ted to ujelo :mrgreen: Bojim se spise nejake cysty nebo tak. :nevim:

Na cystu to spíš nevypadá :) udělej si test, všechno je jednou poprvé :jazyk: :hug:

Levixka
Kecalka 285 příspěvků 08.09.18 21:55

Cysta bývá právě spíš před ms - mluvime-li o tzv.funkcni cyste a ta vznika když probiha ovulace a folikul nepraskne a zjednodušeně řečeno se nafoukne vodou a to pak je bolest, že to nelze přehlédnout ještě i týden před ms.. A většinou s ms právě odchází a ms je silnější a bolestivejsi.. Ale jsou i takové cysty, které souvisí s pcos a tam to způsobuje spozdeni atd, ale víc k tomu nevim, pcos nemam, ale t funkční cysty sem měla půl roku, 6× za sebou. Spíš bych udělala testik :) Jestli není mimčo na cestě :) Začátek těhotenství je velmi podobný PMS :) Nemuselo nic ulitnout, stačí preejakulat v tu správnou chvíli :)
Držím palce at už to chcete tak ci tak :)

Keshi
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 08.09.18 23:53
@Anonymní píše:

Podobně to vypadalo i s mojí cystou. Dnes jsou jí tři roky. :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 20:06

Muzu se zeptat, jak Ti to dopadlo ? Mam neco podobneho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:02

Teď jsem na tom tak, že už mám 6 dní zpoždění menstruace a test negativní. Zkoušela jsem sice jenom jeden z odpolední moči, ale doufala jsem, že 10mamatest by mohl něco ukázat, pokud se tam teda něco klube. Jinak mě neustále bolí prsa, hlava a podbřišku jako před menstruaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 21:03

Jsem na tom uplne stejne. V pondeli budu volat doktorce, tak uvidim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.18 21:31

Tak mi na to nic neřekla, mám pockat do příštího týdne.

Aanikaa
Nováček 9 příspěvků včera v 10:21

Ze sve zkusenosti s cystou: me se neodstavila MS a dost casto me pichalo v podbrisku, hlavne kdyz jsem treba zvedala neco tezkeho nebo delala fyzicky namahaveho. A vseobecne neustale PMS, jen porad nic, uz jsem vzdycky myslela ze to prislo a nic. No zaskakujici doktor nic nevidel (53DC) a rekl ze mam jeste cekat na MS, 65DC jsem uz sla ke sve doktorce a tak mi rekla ze tam cysta byla a ze uz praskla takze do tydne MS prijde a kdyby neprisla a nebo bricho bolelo mam dorazit. MS prisla 74DC, bricho bolet prestalo. Takze priznak u me byly bolesti podbrisku a chybejici MS. :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 18:47

Diky moc za prispevek, uklidneni. Citim se divne, kdyz to nemam pravidelne. Citim jako bych prekypovala hormony a mela co chvilu vybuchnout vzteky z toho. Vecer mam bricho dost vypoukle, ani nemuzu zapnout puntek ???? tesim se, az to prejde, ale desim se, ze to bude jeste tak dlouho ???? 40DC teprv.

Aanikaa
Nováček 9 příspěvků včera v 19:25

No to nebyla rada aby jsi tak dlouho čekala. Ja mam cykly take trochu nepravidelné (31-37dnu) takže jsem chvilku čekala co bude. Ale určitě si k doktorce zajdi ;). Jako akutní ošetření bez objednání tě kvůli bolestem vzít musí. Ja tu cystu měla nějakou menší a nic se nestalo tím že praskla. Ale kdyby byla třeba větší nebo nějak blbě umístěná, může to nadělat pěknou paseku, buď se na to dávají léky a nebo když jsou velké, tak i operativně se odstraňují. Minimálně se pozoruje. Není to legrace a určitě nečekej a zajdi k doktorce. Mě tehdy doktor dost naštval že ji tam neviděl a řekl že je vše v pořádku. Teď jsem ráda že to neodnesl vaječník. A kdyby tam nebyla tak to bude jen dobře, ale za opstrnost nic nedáš. Tehdy mě vůbec nenapadlo že by to mohla být cysta, pořád jsem dělala těhu testy , samozřejmě negativní, myslela jsem že třeba miminko :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >