Ovulace bez hlenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 10:03
ovulace bez hlenu

Dobre dopoledne, chci se zeptat jestli je mozne ovulovat bez hlenu? MS mam pravidelnou+- 2 dny, posledni MS byla 23.8., snazeni probehlo 27.,28.,29.,30.,a cely tyden 3.9.-7.9., jen jsem nepozorovala na sobe hlen, nejaky ano ale ne typicky pro ovulaci.. mate s tim nekdo zkusenosti? dekuji moc..

Reakce:

elena.78
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 08.09.18 10:33

Mohla jsi mít anovulační cyklus. Zrovna včera jsem o něm četla článek, že ho může mít i dvakrát do roka každá žena.

malá_holka
Kelišová 5753 příspěvků 08.09.18 10:35

a ja bych to tu blokla jak včera diskuzi s fotkou péra :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >