Snazilky z Plzne.?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 08.09.18 13:40
Snazilky z Plzne.?

Ahojky jsou tu nejaky snazilky z Plzne? Ze bychom si vymenili zkusenosti rady a treba info o carech.

Reakce:

Keshi
Závislačka 2675 příspěvků 11.10.18 19:14

@Safrik Koukám, že se Plzeňandy nějak nerady druží. :lol: Tak alespoň družnou Plzeňskou patronku nabídnu. :lol: :mrgreen:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 05:55

Kaslou na to :mrgreen: :D

Keshi
Závislačka 2675 příspěvků 12.10.18 10:58

Ona i ta diskuze pro Plzeňsko je celkově nějaká mrtvá. Zkoušela jsem to tam rozhejbat pozvánkou na zajímavou akci…ale nic. Asi fejsbůček. :lol:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 11:51

@Keshi jeezis a ten ja prave nemam a ani nejak nechci :D alespon jsme dve :D :mrgreen:

Keshi
Závislačka 2675 příspěvků 12.10.18 21:00

@Safrik Tak to tu roztočíme. :lol: :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.18 20:37

Ahoj holky :)
Se k vám přidám…a rovnou zeptám.Nebyly jste na IUI?

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 14.10.18 21:20

Vitame te tu. Ja jsem v patek pichala pregnyl po uzivani clostilbegytu. Tak sme se dnes snazili, zitra budeme taky a snad se povede. Ted to cekani vid.. :lol:

sonci82
Závislačka 2644 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 22:08

Ahojky :lol: :lol: Plzeň jedeeee :potlesk: :lol:

Keshi
Závislačka 2675 příspěvků 05.11.18 22:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky :)
Se k vám přidám…a rovnou zeptám.Nebyly jste na IUI?

Při prvním snažení, v Černicích. Teď máme v plánu zkusit kliniku u náměstí.

Margit. Tomanova
Stálice 55 příspěvků 07.11.18 08:17

Ahoj holky :mavam: , jsem tady nová. Včera mi moje gynekoložka řekla, že nemáme už žádnou jinou šanci, než jít na IVF. Objednala jsem nás tedy do Natalart. U mě byla zjištěna anovulace, brala jsem Clostylbegyt, ale bez účinku, navíc u manžela zjištěna morfologie 1%,a snížená pohyblivost. Je tady někdo z vás, kdo měl podobný problém jako my a IVF vám vyšlo?
Děkuju moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >