Jak umývate interiér auta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wasp01
Povídálka 12 příspěvků 24.04.19 12:11
Jak umývate interiér auta?

Ahoj, pořídili jsme si auto „z druhé ruky“ a má na sedačkách flíčky, podle mě nic hrozného, s čím bych si neporadila sama. Jen mě zajímá, jak řešíte schnutí? Bydlíme v bytě a úplně se mi nechce nechávat auto na parkovišti s otevřenými okny a v garáži máme docela chladno. Nějaké nápady?

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9412 příspěvků 24.04.19 12:15
@wasp01 píše:
Ahoj, pořídili jsme si auto „z druhé ruky“ a má na sedačkách flíčky, podle mě nic hrozného, s čím bych si neporadila sama. Jen mě zajímá, jak řešíte schnutí? Bydlíme v bytě a úplně se mi nechce nechávat auto na parkovišti s otevřenými okny a v garáži máme docela chladno. Nějaké nápady?

Ahoj,

nemáš někoho na vesnici, že by jsi si zajela na návštěvu, v klidu si nechala mokré auto vyvětrat a spojila příjemné s užitečným? :nevim: :think:

P4ja
Echt Kelišová 9094 příspěvků 24.04.19 12:16

@wasp01 Já bych vzala parní čistič, ten tolik vody nepustí. Jinak, když to naplánuješ na teplé dny, pak ti bude stačit chvilka a bude to suché. Tak bych u auta chvilku počkala. Jinak tyhle věci řeším čištěním interiéru na zakázku.

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 24.04.19 12:19

A nebylo by lepší použít profesionální čištění? Už jen pro ten pocit čistoty a desinfekce. U dobré firmy je to otázka za základní vyčištění interiéru cca 500-700 Kč. Když koupíš přípravky, jsi na těch samých penězích.

wasp01
Povídálka 12 příspěvků 24.04.19 12:30

Děkuju za odpovědi jste skvělé :srdce: Na vesnici zajet určitě můžu, jen jsem vůbec neměla představu, jak dlouho to tak může schnout za pěkného počasí :) @smutny klaun2 ty jsi mě teď nahlodala s tou desinfekcí, napoprvé je to asi lepší :)

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21140 příspěvků 24.04.19 12:31

Taky bych přemýšlela nad profi čištěním, sakumprdum i s plastama atd se vejdeš tak do 1500,–, pokud by ti stačily jen „měkké plochy“, tak do litru.
Pokud bych měla pocit, že auto potřebuje vyčistit, tak bych to do toho investovala, není to taková salva… ;)

chs.jasmin
Echt Kelišová 9412 příspěvků 24.04.19 12:43
@wasp01 píše:
Děkuju za odpovědi jste skvělé :srdce: Na vesnici zajet určitě můžu, jen jsem vůbec neměla představu, jak dlouho to tak může schnout za pěkného počasí :) @smutny klaun2 ty jsi mě teď nahlodala s tou desinfekcí, napoprvé je to asi lepší :)

Já ani nevím, rámo umejem a v poledne je to suché - ale prostě necháme dveře otevřené - resp když jsme někdy čistili auto (náš pes jao štěne každou jízdu zvracel :roll: ).

Jinak jsme naposledy použili vouchery právě k odborníkům - vyčistí, vytepují sedačky a tak :nevim: Ted máme kožené sedačky, a polstrování u dveří černé, tak to špinavě ani nepůsobí - ale je mi jasné, že moje utření vlhčeným ubrouskem po dětech, zrovna nejlepší není :lol:

Váš příspěvek
Reklama