Skladování kečupu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Otazkar
Povídálka 20 příspěvků 24.04.19 11:32
Skladování Kečupu

Zdravím děkuji že dokážete poradit mam tu pro vás ještě jedno dilema můžu dát kečup do ledničky? Protože když to mám na stole tak jsou třeba do roku 2020 expirace ale strašně smrdí plastem nebo mi po nich není dobře když to sním takže mi kečup vydrží treba měsíc dva maximálně u hořčice takový problém nemám díky za odpovědi. :think:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 24.04.19 11:34

@Otazkar to jako fakt? Kečup nechat stát na stole, vždyť je to protlak z rajčete. Jasně, že do lednice. Jinak by na něm mělo být psané, jak a kde ho skladovat. U hořčice to samé.

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 24.04.19 11:34

Dávám do lednice. I hořčici.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 24.04.19 11:35

Zásobu mám ve skříňce a otevřený dávám do lednice.

Tableta
Závislačka 4895 příspěvků 24.04.19 11:39

Neni ti dobře, protože každej den žereš párky, ještě k tomu týden starý. :roll: Trolle.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8688 příspěvků 24.04.19 12:09

My ho mame na stole. Nikdy se nic nestalo a chutna porad dobre. Ale je fakt, ze synove jsou vysazeni na kecup, nedaji si ho snad jen na dezert, takze u nas se na dlouho ten kecup na stole nezdrzi…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34770 příspěvků 24.04.19 13:40

Je rozdil v kecupu v plastu a ve skle. Do skla se da zavarit, potraviny ve skle a v plechu obvykle zavarene jsou a neobsahuji zadne konzervanty - ty samozrejme musi do lednicky a ani tam nevydrzi veky (zalezi, jak se do nich leze, kdo do nich nestrka lzicku a jen naleva, tomu vydrzi dele).
Kecup v plastu zavarit nelze, tedy obsahuje konzervanty a pak si dovedu predstavit, ze vydrzi dlouho i na stole. Ja bych ho tam teda nenechala.

pocker
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 24.04.19 15:50

Kupuji kečup ve skle gurmán a po otevření nechávám v lednici.

debra.morgan
Echt Kelišová 8223 příspěvků 24.04.19 15:53

Otevřený v lednici, neotevřený ve skříni.

Otazkar
Povídálka 20 příspěvků 24.04.19 16:52

Děkuji všem mě to tak učila matka proto se ptám jestli je to vůbec dobře ale klidně mi vynadejte ono tedka právě radši kupuji ve skle stejně jsou ted všechny drahý ale třeba hořčici měl i děda vedle rohlíku ve skřínce… :(

AstraG
Závislačka 4490 příspěvků 24.04.19 18:41

Vše načaté v lednici. Kečup, hořčice, marmeláda, sterilovaná zelenina, atd…

Afrikana
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 24.04.19 19:23

Pritelova mamka skladuje otevreny kecup i otevrenou horcici normalne ve skrince v kuchyni. Oboji maji v plastovych obalech. Ja kupuju jednu znacku kecupu ve skle (ma nejvic rajcat ze vsech bezne prodavanych kecupu) a horcici v plastu a oboji davam po otevreni do lednice - jsem na to zvykla z domu, tam to taky tak delaji.

Tomkins
Kecalka 488 příspěvků 24.04.19 23:59

Ještě jsem neviděl zkaženou hořčici. Dávám ji sice do ledničky, ale ta se může skladovat otevřená i v pokojové teplotě. Kečup bych dal do ledničky.

Váš příspěvek
Reklama