Jak uspat pětiměsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 05.03.17 21:16
Jak uspat 5m miminko

Maly ma 5 m a bojujeme s uspavanim. Do jeho 2m trpel na koliky takze v noci jsem musela chodit po byte nebo skakat na mici aby usnul. U kojeni ani v posteli u prsa mi nikdy neusnul..ale pres den stacilo dat do postylky a spal… V noci to ale nefunfovalo, pak kdyz koliky prestaly tak uz ani postýlka pres den nezafungovala.. takze jsme museli koupit hacku a houpu a pak prenesu do postele. To delam uz i pres den., sam od sebe v postylce uz nezabere i kdyz je unaveny.. za chvili ale bude na ni velky.. jak mu usnadnit usnuti? Vyrvavaci metodu nechci, bydlime v panelaku. Nosit v satku nemuzu a uspavani v byte v kocare nefunguje. Jak tedy na to? Poradi nekfo??dekuji

Reakce:

Karolina snažilka
Závislačka 2715 příspěvků 05.03.17 21:22

Mam doma to stejne, 4m. Uspavam bobuzel v naruci, hladim ocka, skacu u toho na balonu a poustim hraci kolotoc-melodie. Tak budu s tebou cekat, zda nam nekdo poradi jak na to :jazyk:

Schara
Echt Kelišová 9266 příspěvků 05.03.17 21:26

Syna jsem uspavala na mici cca do osmi mesicu :) pak zacal mic nesnaset a usinal sam v postylce cca do 15 mesicu a od te doby ho uspavame lezenim s nim posteli. :) s tim, ze ted prcky uspavam dva a zatim mi to nevadi :)

288lenka
Nováček 8 příspěvků 05.03.17 21:33

Dcera spoustu měsíců usínala v postýlce u puštěného vysavače, šum z youtube nefungoval

vrtulka78
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 05.03.17 22:01

Synovi je pět měsíců a uspávám v náručí.

Niki.M
Kecalka 394 příspěvků 05.03.17 22:34

Taky jsme uspávali dlooouho na míči v noci i přes den. Pak jsme přešli na uspávání v posteli a děláme to tak do teď (16 měsíců). Prostě se přitulíme, zpívám, hladím, nebo třeba dělám, že spím. Někdy usne za pět minut, jindy za dvacet :) Ale už se těším, až bude jednoho dne usínat sama. Na to přenášení do postýlky už je docela dlouhá a těžká :)

frame
Kecalka 372 příspěvků 06.03.17 00:33

Uspavala jsem dlouho v naruci, skoro az do roku, polozila jsem si prdolku na rameno a uspavala jsem a pak polozila do postylky, ale pokud jsme nemocni, tak uspavam v naruci i dneska. Zkusila bych to hopkani na balonu nebo v naruci.

ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 06.03.17 00:52

No ja hacku pouzivam i v noci ldyz se probudi na kojeni… uz je to fakt ma :zed:
Ja zkousela ho dat k sobe a hladit ale on ozije…

Sleepy.Monkey
Kecalka 277 příspěvků 06.03.17 08:01

Náš synek usinal chováním v náručí. Trvá to doteď, ale jen přes den. Večer už se sám naučil spinkat. Hodně to dělá režim, večer se jde koupat, pak mažeme olejickem, dostane mléko a jde spinkat. Sám usne. Ale prostě na to musel přijít.. Přes den jsem zkoušela aby usnul sám, ale tak plakal, že jsem ho chovala. Nikam to nevedlo. Myslím, že děti si sami řeknou..a nebo je to pak naučit, ale az tak okoli roka. Vybrecet bych nenechala.

Evater
Nováček 2 příspěvky 20.03.17 12:42

Malička cca od 3 měsíců nechtěla spát sama a uhoupavala jsem v kolébce, pak úsudek starších co bude až poporoste, tak jsme přešli na metodu položit na bříško a pohoupavat postupně stačilo pst a hlazení, za měsíc hajala sama v postýlce a když nemůže usnout tak metoda masáže hlavičky funguje suprově i ted kdyz rostou zoubky naplno tak na prdíky subsimplex a zoubky před spaním mazu gelikem. a samo má svůj smudlaci usinacek. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >