Reklama

Uspávání dvoutýdenního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 16:30
Uspávání dvoutýdenního miminka

Máme chlapečka jsou mu dva týdny ;) první týden byl na pohodu ale dvě noci už se nám to začíná táhnout ;) přes den usne jenom v náručí ale když se dá do postýlky, je do minuty vzhůru a řve ;) chce chovinkat. S manželem už pomalu budeme padat na hubu. Ještě že marodi a nechodí do práce, jinak by jsme se oba zbláznili. Malej se budí 2× za noc, první usne hned ale po druhé… Bylo to od 1-3:30.. Když se dal do postýlky řval, když se nosí tak spí. Dneska usnul až odpoledne v postýlce únavou. Je možné, že tak malé dítě si už vymýšlí? Nijak ho nerozmazlujeme. To ani nejde.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9664 příspěvků 05.03.17 16:37

Ne opravdu si nevymysli :roll: proste chce cítit lidskou blízkost. Hodila bych ho přes den do šátku a v noci k sobě. Jestli padate po dvou nocích, tak to se obrnte do budoucna :lol:

paandatko
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 4 inzeráty 05.03.17 16:39

Opravdu neni rozmazleny a nevymysli si. Ma dva tydny, potrebuje Tebe a tvou naruc. Vzdyt je to takove male miminko. Poridte manduku nebo satek a noste. Byl u Tebe 9 mesicu, potrebuje citit tvou vuni, tlukot tveho srdce, nic vic.

paandatko
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 4 inzeráty 05.03.17 16:41

A to ze se vam budi 2× za noc je dobre, takhle se mi budi syn uz dva roky. Nektere deti celou noc nespi.

nani77
Kecalka 407 příspěvků 05.03.17 16:43

Je malinkatý, potřebuje maminku. Není na tom nic špatného. Přes den ho můžeš nosit v šátku, v noci to těch pár hodin vzhůru vydržíš, od toho jsi na mateřské ;-)

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.03.17 16:44
@Tichošlápek píše:
Ne opravdu si nevymysli :roll: proste chce cítit lidskou blízkost. Hodila bych ho přes den do šátku a v noci k sobě. Jestli padate po dvou nocích, tak to se obrnte do budoucna :lol:

Tak.

Fjodorka
Extra třída :D 11214 příspěvků 05.03.17 16:49

Upřímně, co jste čekali? Že se vám narodí miminko, které v šest večer někam položíte a vyzvednete si ho v osm ráno?

Je to mládě a každé mládě savce potřebuje matku. Doporučuji šátek na nošení a společné spaní.

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 16:50

To jo. Já jsem na mateřské ale manžela mi bude líto, až půjde do práce ;) já tušila že si nevymýšlí. Ale když mi usne v náručí a dam ho do postýlky, je hned vzhůru ;) a k nám do postele ho učit nechci… Kde se sežene ten šátek? Bez něj doma neudělám nic

paandatko
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 4 inzeráty 05.03.17 16:52

@Fjodorka Asi tak.
Z podobnych diskuzi je mi smutno.

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 05.03.17 16:52

Měla jsem syna od narození u sebe v posteli a v pohodě spal celou noc. Když se vzbudil na kojení, měla jsem ho hned při ruce, nemusela jsem vstávat, občas se stalo, že si jen párkrát potáhl a zase spal. Neumím si představit xkrát za noc k němu vstávat a ještě ho třeba nosit 2 hodiny po bytě :).

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 16:55

@Fjodorka to si jako myslíš, že jsem čekala panenku? Tady se už člověk nemůže pomalu ani na nic zeptat… Jde o to že když ho dám do postýlky tak se hned vzbudí. A společné spaní v posteli ho učit nechceme, někdo pak to dítě má problém odnaučit

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 16:57

@paandatko taky na ně nemusíš odpovídat, když je ti smutno.. Člověk čeká radu a ještě o sobě kolikrát pomalu čte, že je krkavčí rodič

Monchichik
Závislačka 4200 příspěvků 05.03.17 16:58

@077lenka No my jsme právě měli to samý, jakmile jsme ho šoupli do postýlky, bylo po spaní. Takže si musíš vybrat, buď se vyspíš nebo budeš trvat na tom, že ho nechceš učit společný spaní. Ale když bude v noci nalepenej na tobě, ucítí tvoje teplo, tvůj tlukot srdce, na který byl 9 měsíců zvyklý, tak bude spát. Přes den šátek je taky asi dobrý nápad.

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 05.03.17 17:01

@Monchichik jsen ráda, že jsi napsala ;) a jak dlouho s tebou spal? A jak jsi ho pak naučila do vlastní postýlky? Kde sezenu ten šátek?

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 05.03.17 17:02
@077lenka píše:
Máme chlapečka jsou mu dva týdny ;) první týden byl na pohodu ale dvě noci už se nám to začíná táhnout ;) přes den usne jenom v náručí ale když se dá do postýlky, je do minuty vzhůru a řve ;) chce chovinkat. S manželem už pomalu budeme padat na hubu. Ještě že marodi a nechodí do práce, jinak by jsme se oba zbláznili. Malej se budí 2× za noc, první usne hned ale po druhé… Bylo to od 1-3:30.. Když se dal do postýlky řval, když se nosí tak spí. Dneska usnul až odpoledne v postýlce únavou. Je možné, že tak malé dítě si už vymýšlí? Nijak ho nerozmazlujeme. To ani nejde.

Ne opravdu není možné, ze si vymyslí. Chce kontakt, je to zcela přirozené. 8o 9mesicu cítil kontakt s matkou v brisku a ted ještě ani nevidi pořádně a ty ho necháš samotného v postýlce. Je jasne, ze pláče. Jinak to, ze se vzbudí dvakrát za noc je úplně super. Počkej casem, třeba v noci ani nrzamhouri oko. A říct po dvou týdnech, ze padate na hubu… 8o priprav se, ze se ted nejspíš par let nevyspis. Holt když mas dítě, musíš s tím počítat. Mam syna 1,5 roku a světě div se, nespi většinou celou noc v kuse :think: Jsou samo výjimky, které potvrzuji pravidlo, ale většinou proste deti nespi :P Nas se vzbudí, ze nemá dudel, nebo se mu něco zda, nebo mu je horko, cokoli… Takže se vzchopte s manželem a odpocivejte kdyz to jde i pres den :pankac: A já jsem s takle malým miminkem spala v noci v posteli. Jednak kvůli kojení a jednak když me cítil, spal lépe. Ted spinka sám v postylce :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama