Jak utratit peníze z brigády

Anonymní
4.6.20 14:55

Jak utratit peníze z brigády

Ahoj všichni. Pracovala jsem nějakou dobu na brigádě, spíše z nudy. Právě jsem dostala výplatu za dva měsíce činíc něco málo přes osmnáct tisíc. No, a tak nějak jsem se dostala k tomu, že vůbec nevím co s nimi. Nechci je utratit za hlouposti, ale zase mi přijde Škoda je nechat ležet stranou.. za co byste je utratili vy? Je mi šestnáct. Mějte se :srdce: řeší se tu finance tak prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17445
4.6.20 14:58

Dala bych cast nekam na spoření, nebo prostě stranou, budou se ti hodit treba az budes mit maturak. A koupila bych si nejakou drobnost, podle toho co te zajima (obleceni, knizku, zážitek…), pozvala rodice na večeři, ale vetsinu byvh prostě schovala az budu vedet, co vlastne chci/ potrebuju. Jinak to rozfrcas za blbosti a za chvíli ani nebudes vedet za co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.20 15:06

Já bych si část určitě usporila a z menší částky( třeba 2-5 tisíc něco koupila pro radost ) později se to budou hodit až si budeš chtít koupit něco drazsiho třeba telefon nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
4.6.20 15:08
@Anonymní píše:
Ahoj všichni. Pracovala jsem nějakou dobu na brigádě, spíše z nudy. Právě jsem dostala výplatu za dva měsíce činíc něco málo přes osmnáct tisíc. No, a tak nějak jsem se dostala k tomu, že vůbec nevím co s nimi. Nechci je utratit za hlouposti, ale zase mi přijde Škoda je nechat ležet stranou.. za co byste je utratili vy? Je mi šestnáct. Mějte se :srdce: řeší se tu finance tak prosím anonym

ahoj, pozvi rodiče buď na večeři/oběd a nebo jen na zmrzku, prostě takové malé poděkovaní. Budou mít určitě radost :-) a zbytek si dej buď na účet (nejlépe spořící) a nebo si je schovej. Ale určitě je neutrácej, jen proto, že máš pocit, že je musíš utratit :-) ono se časem určitě něco najde za co ty peníze ráda utratíš. A teď si udělej nějakou malou radost, že si koupíš třeba tričko, obal na telefon nebo něco dobrého. Já jsem si z první brigády koupila mobil, ale to bylo ještě v době dinosaurů ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
689
4.6.20 15:19

Za nejakou mensi castku, treba za 3tis, bych si udelala radost, zbytek bych si dala bokem… ten obed atp pro blizke, jak tu nekdo psal, je taky hezky napad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
4.6.20 15:37

Až budeš chtít řidičák, nebo auto, budou se hodit  :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
716
4.6.20 16:00

Dej si je na spořící účet. V budoucnu se budou hodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama