Reklama

Jak vrátit jiskru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:18
Jak vrátit jiskru

Zdravím, chtěla bych poradit..jsme spolu s přítelem rok a půl, ale poslední dobou se mi zdá, že ztrácíme jiskru, už se mi ani moc nechce věnovat v posteli, je chladnější,.. nevím, pro cizí může jsem atraktivní.. pečuju o sebe, vařím, peču, uklízím, snažím se být dobrou ženou.. otázka tedy zní, jak vrátit do vztahu jiskru, vášeň, romantiku? Co můžu udělat? Jak být víc „sexy“? Moc dekuju všem.. :oops: :nevim:

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 13.09.18 19:20
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych poradit..jsme spolu s přítelem rok a půl, ale poslední dobou se mi zdá, že ztrácíme jiskru, už se mi ani moc nechce věnovat v posteli, je chladnější,.. nevím, pro cizí může jsem atraktivní.. pečuju o sebe, vařím, peču, uklízím, snažím se být dobrou ženou.. otázka tedy zní, jak vrátit do vztahu jiskru, vášeň, romantiku? Co můžu udělat? Jak být víc „sexy“? Moc dekuju všem.. :oops: :nevim:

Pečuješ o sebe, vaříš, pečeš,uklízíš, snažíš se být dobrou ženou.A co pro tebe dělá on? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:23

Dělá toho pro mě taky dost, jen si spíš občas připadám jak jeho máma a né jak partnerka a když má přijít výjimečně na sex, kouká jen na svoji potřebu..takovej dřív nebyl ,tak nevim co si myslet..

nostress
Extra třída :D 12902 příspěvků 13.09.18 19:28
@Anonymní píše:
Dělá toho pro mě taky dost, jen si spíš občas připadám jak jeho máma a né jak partnerka a když má přijít výjimečně na sex, kouká jen na svoji potřebu..takovej dřív nebyl ,tak nevim co si myslet..

Tak se nechovej jako jeho máma. ;)

Černá vdova
Echt Kelišová 8517 příspěvků 13.09.18 19:28
@Anonymní píše:

S maminkou se obvykle nespí…
Možná se konečně projevil. Máš za potřebí mít doma sobce?

Zeptala ses jeho, co se děje?

kilčo
Povídálka 45 příspěvků 13.09.18 19:30

přestan dělat věci či minimalizuj,co dělají mámy, a začni se víc chovat jako partnerka,dělej trochu drahoty,nechej se dobývat,prosit,bud tajemější,…

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 13.09.18 19:51

Už to tu padlo, nejsi jeho matka, nestůj mu za zadkem, nepeskuj jo. Nebuď pro něj samozřejmost.

Vaření a pečení je jistě zásluhy hodné, ale jiskru a vášeň vám to v posteli znovu nezažehne.

Ve spoustě vztahu pak ona jiskra uhasíná, je to celkem běžné. Můžeš zkusit klasiky jako nové prádlo, sen na netradičních místech, inovovat polohy. Ale v zásadě to je asi tak vše.

Spíš porozmýšlej, jestli to nechce vyměnit partnera za nějakého, který je v posteli (a nejen v ní) méně sobecký. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama