Výška a penis - je to u mužů důležité?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:27
Výška a penis- je to u mužů důležité??

Dobrý den. Jsem muž, je se mnou sranda, umím všechny rozesmát, povzbudit, potěšit, poradit, je na mě spoleh, jsem věrný, hodný, ale žádná měkota, jsem normální chlap. Umím spravit skoro všechno v domácnosti Mám spoustu přátel- muže i ženy - přičítám to své povaze. Kamarádi mi říkají že jsem skvělý člověk a jsem zván na každou akci. Není se mnou nuda. V kolektivu jsem byl vždycky oblíbený pro svoji povahu. Sebevědomí mám, nejsem zakomplexovaný nic. Co se ale týče vzhledu tak ne že bych byl ošklivý ale ideál žen také nejsem. Postavu mám štíhlou atletickou díky sportu. Jsem ale malý. Mám 169 cm. Plus mám celkem dívčí obličej- nerostou mi skoro žádné vousy, mám tenké obočí a oči mám velké s dlouhými řasami- prý vypadám jako bych nosil řasenku. Už se mě jedna žena ptala jestli nejsem trans- žena která se cítí jako muž. Řekla že výška a obličej na to vypadají. Oblékám se dobře. Jako muž. Je jako gay kdyby se někdo ptal. A pak ještě nejsem moc vybavený v intimní oblasti. Mám hodně malý penis. V posteli jsem se hodně snažil nahradit ho. Podařilo se mi partnerky vždycky uspokojit. Jenomže jim to asi nestačilo.
Měl jsem 4 vztahy. První ve 14 do 15. Tam se se mnou má tehdejší holka rozešla kvůli jinému klukovi. Pak od 17 do 19. Řekla mi že jsem fajn a že mě chce jako kamaráda- dodnes jsme dobří přátelé. Pak o půl roku později jsem měl půlroční vztah. Žena se se mnou rozešla asi dva týdny po prvním sexu. Řekla mi že taky že jsem skvělý ale ona chce radši někoho mužnějšího. Byla vyšší než já měla něco kolem 180 a někteří lidé se jí smáli proč chodí s trpaslíkem. A když zjistila že i v intimních partiích jsem velký podprůměr tak prostě odešla. Pak jsem měl ve 20 vztah rok ale moje partnerka mě soustavně podváděla. Po třetí nevěře jsem se s ní rozešel. Řekla mi že mě má ráda ale že by si chtěla někdy užít sex s někým kdo tam něco má. Po těžké slovech jsem s ní nic už mít nechtěl.
Můj čtvrtý vztah byl s kolegyní z práce. Byly jsme spolu 3 měsíce. Když jsme spolu spali tak mi řekla že nikoho tak pozorného v posteli neměla. O dva měsíce později mi ale řekla že mě podvedla. A že jsem úžasný partner ale k dokonalosti mi chybí nejmíň deset centimetrů. Ve výšce i v kalhotách.
Teď bych se vás chtěl zeptat. Je opravdu tak podstatné jak je muž vysoký a co má v kalhotách? Prosil bych upřímný názor.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10909 příspěvků 13.09.18 18:30

Ano, je to důležité

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 13.09.18 18:37

Ahoj, v mém případě by mi výška nedělala problém, nevadí mi menší muži. Ale opravdu malý penis, byť vyvažován snahou v jiných oblastech…to je průser :oops: ale možná najdeš ženu, která na sex vůbec není…I když to také nemusí nutně vyhovovat, to je mi jasné. Ale která nehledí na rozměr… nevím, jak tě povzbudit :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:37

no, já měla chlapa menšího, ale centimetry měl někde jinde, takže ok. Pak jsem měla vysokého co ale zase neměl moc velké nádobíčko, ale věděl to o sobě a podle toho se i náležitě choval a vynahradil mi to jinak. Ani jeden z těchto vztahů ale nepohořel na výšce a nebo délce… Jestli by nebylo třeba lepší zapracovat na svém sebevědomí, protože někdo i to „málo“ umí dokonale prodat :pankac:

histep
Závislačka 3679 příspěvků 13.09.18 18:40

Co znamena hodne maly penis? To je dost subjektivni hodnoceni, objektivne to mozna neni tak hrozny.

Hele, kdyz to napisu nehezky :oops: , muj chlap je taky prcek (175), ma pandero, ples a v kalhotach subjektivne taky nic moc. Ale zensky na nej letej diky charisma a sex je s nim uzasnej - neni to prece jen o zasunu a navic mne i to „subjektivne nic moc“ staci. Asi ji mam nejakou malu nebo co :mrgreen:

Do-not-touch
Závislačka 2961 příspěvků 13.09.18 18:41

Nemá smysl paušalizovat, každé(mu) vyhovuje něco jiného.
Pokud mám mluvit za sebe - výška je mi nad 165 jedno a možná kdyby byl jinak muž mých snů, tak by ani míň nevadilo, pokud by mě unesl :mrgreen: a co má v gatích, je pro mě důležitý, vpro spokojenost v sexu to potřebuju. Ale vím, že jsou ženský, kterým by to nechybělo.

Detsa
Extra třída :D 11013 příspěvků 13.09.18 18:46

Uz jen z vlastní zkušenosti bohužel musim rict ano, je to hodne důležité pro ženy. Co znam nazory zen, tak to je potvrzujici. Oba aspekty. Je to prostě něco, co je ženám obvykle imponujici. Budeš to mít vždycky těžší, s tim se musis smirit a zabojovat. Ale nevzdavej to. Tak malý zas nejsi jednak a jsou ženy, které dají na jiné hodnoty. A nebo je zmeni po poznani tebe ešte lépe :). Zvlášť postupem času, co vidím - to přijde ;).

Příspěvek upraven 13.09.18 v 18:48

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:46

No tak já nemám problém ženu uspokojit jinak- třeba orálně nebo prsty. V tom jsem myslím dobrý. No a 5 cm. A sebevědomí mám v pořádku. Samozřejmě bych byl rád vyšší a obdařenější ale neřeším to…kdyby to nevadilo ženám tak bych neměl žádný problém…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:46

Pro mě to tedy vždy bylo hodně důležité, protože jsem na asi dva muže s menším narazila a vůbec nic jsem necítila. Pak jsem měla pár kteří byli průměrní a a tři chlapi nadprůměrný, s tím jedním teď čekám dítě. Nejenže bude úžasný otec ale funguje nám to i po intimní stránce už několik let a to je podle mě základ dobrého vztahu. To že se ke mě chová moc dobře jen další velké plus.

Mrs.bloud
Kecalka 187 příspěvků 13.09.18 18:48

Je to dulezity. To prvni mene a to druhe vice. Ale nehazej flintu do zita. Akorat bych nechodila pro informace sem, ale k sexuologovi.) Tady ti malo kdo neco napise, protoze take muzes byt uchyl, uprimne.)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:50

Kdyby se někdo styděl napsat tak může i anonymně jako já @Mrs.bloud

terinka4444
Hvězda diskuse 68458 příspěvků 13.09.18 18:55

Víš, jsi ve věku, kdy ano, je to důležité. Kdyby ti bylo o 15-20 let víc, mohl bys hledat ženy, které už měly velké samce s velkým penisem, jsou poučené, že testosteroňáci povětšinou neuspokojí ženu po té citové stránce, a ty už dle svých předchozích zkušenostech klidně zakotví u poklidného spolehlivého přístavu.
Mláďata ale nikoliv. A upřímně, ano, malý penis je bohužel na závadu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:56

Pro mě to třeba důležité není, myslím, že vztah není jen o tomhle. Ale budeš asi potřebovat hodně štěstí, abys natrefil na ženu se stejným názorem..

michaela1310
Kecalka 303 příspěvků 13.09.18 18:56

Q

Příspěvek upraven 13.09.18 v 18:57

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 18:56

Mela jsem pritele, ktery byl stejne maly jako ja (mam 165 cm). V gatich mel naprosto standartni vybavu :) Manzel je 185 cm vysoky, velikost nohy c. 47 a nebudes mi verit, ale ze zacatku naseho vztahu resila cela zenska cast nasi rodiny, jak musi mit on velky penis :roll: Ne, neni tomu tak, ma normalni nadobicko.

Takze za me, vyska a velikost nohou nesouvisi s velikosti penisu. Ono hlavne pod pojmem maly a velky penis si bude kazdy predstavovat neco jineho…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >