Po rozchodu..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:26
Po rozchodu..

Hezký večer holky,
Rozhodla jsem se napsat pokračování diskuze, kterou jsem založila loni v listopadu, když jsem se rozešla s dlouholetým přítelem. Rada bych zjistila vás názor na to, jak to máme teď po půl roce ode dne, co jsme se od sebe odstěhovali.
Po odstěhování jezdí syn k tátovi každý druhý vikend a párkrát se stalo, že u něj byl i vice víkendů za sebou - příště dle naší dohody. O syna se asi stará v rámci mezi dobře (syn je u něj spokojený, má tam kamarada, jezdí spolu na výlety). Vždycky se k němu těší a když je se mnou, tak se mu sem tam stýská po tátovi..jsem z toho zdycky absolutně vyřízena…
Na novém pracovišti jsou se mnou spokojený, syn je ve školce taky spokojený a nyní se dokonce se synem budeme stěhovat do bytu, kde budeme konečně sami. Zdálo by se, že je vše, tak jak má být…já se snažím pracovat sama na sobě a svém životu (např. prestavam kouřit a zatím se mi to daří).
Jenze bývalý o mě stále bojuje..není nikterak dotěrný, nepíše mi každý den…jen se snaží být pozorný a zajímá se o mě. Pry si uvědomil, jak moc mi ublizoval, sám se nazval kretenem a prosí o poslední šanci. Nechce, abychom se k němu ihned nastěhovali (i když by asi rád, ale ví, že to nejde a že bych to ani nechtěla). Chce se zatím jen schazet a pak se prý uvidí, že buď poznám, že se změnil nebo ne..
A já nevím…já jsem jak kdyby mi někdo odoperoval mozek a prostě nevím..pivo prý pije v omezené mire, dbá na svou hygienu a dluhy nyní splácí strháváním ze mzdy.
Jedine, co snad vím je to, že ho nemiluju..mám ho asi nějakým způsobem ráda, ale láska to není..na druhou stranu se mi líbí, jak se nyní chová, je znát, že udělal velký pokrok a je jiný..jen nevím, jestli je to jen „když ptáčka lapají“… Bojím se mu dát šanci, bojím se zklamání a bojím se toho, že uděláme synovi v jeho hlavě ještě větší guláš…
Od rozchodu s nikým nechodil a prý nikoho ani nehledá a nechce…jsem na tom stejně… Když spolu mluvíme, je znat, že se mu až kolikrát chce brečet..prý si mnou byl byl ve vztahu tak jistý, že si nepřipouštěl, že bych ho opravdu mohla opustit..
Proč přemýšlím jestli mu dát šanci? Je to otec našeho syna a úplná rodina pro mě hodně znamena (asi proto, že já sama nejsem z úplně rodiny),syn by byl šťastný - pokud byste byli šťastní i my, přeci jen ho znám a nemusela bych začínat uplne od píky s někým o kterém nevím vůbec nic..

Máte nějakou radu? Zkušenost?
Prosím o anonym, děkuji.

Zde je odkaz na diskuzi, která této předcházela:
 https://www.emimino.cz/…-ted-301699/

Ještě bych se ráda omluvila, snad to tu neplevelim…chtěla jsem původní diskuzi obnovit, ale dělala jsem to poprvé a tak jsem tam zapomněla zaškrtnout „obnovit diskuzi“,proto zakládám nové téma, jelikož tam samozřejmě nikdo neodpověděl…a třeba nenapíše nikdo ani sem…každopádně jestli to někdo přečte celé, tak mu patří ode mě velké díky!

Reakce:
Bubla_Bučková
Kelišová 5167 příspěvků 13.09.18 13:33

Tak jestli ho nemilujes a pomalu se dostáváš na vlastní nohy a máš svůj svobodný řád, tak na něj prď :dance: Kdyby si neměla kam jít, finance tě trápili a hlavně si byla pořád zamilovaná… Jasan, že máš pro něj slabost, je to otec tvého dítěte a projevuje zájem. Udržuj s ním dobrý vztah, klidně i občas společný výlet SE synem ,ale vracet se nebo bydlet spolu nee e :hug:

Monchichik
Kelišová 6494 příspěvků 13.09.18 13:34

Nebyla bych s někým, koho nemiluju. A nevěřím na to, že se někdo změní. A taky bych nebyla s někým, kdo je doživotně zadlužený. Úplná rodina za každou cenu není podle mě dobrý nápad. To s ním budeš jen proto, abyste byli úplná rodina? To je jako argument, že ho znáš a nemusíš začínat od píky? Tak právě proto, že ho znáš, tak si od něj kvůli něčemu odešla , tak proč se chceš do toho stejného vracet?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 13:40

@Bubla_Bučková díky za názor,společné výlety on právě navrhuje…případně i společnou dovolenou nebo víkend někde (spali bychom odděleně). Nechci mu ale dávat přehnané naděje,jelikož si nejprve musím udělat sama jasno v tom,co chci..a taky se bojím,že si na to syn zvykne…a bude to pro nás všechny o to těžší..jak si udělat v hlavě pořádek? Ach jo..

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 13.09.18 13:52

K nemu takovemu bych se nevratila. Ani ho nemilujes. A neverim, ze se clovek meni. To jsou jen kecy a divadylko.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 13.09.18 13:54

Za mě - ani náhodou :roll:

V první řadě - NEMILUJEŠ HO! Kurnik přece nebudu s někým koho nemiluju, tím spíš odešla-li jsem už od něj a stavím se na vlastní nohy, tedy to nejhorší mám za sebou? 8o :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 14:04

Díky za názory ..asi dost fantaziruju a v hlavě si ho vysnivam si ho lepším než je…říkala jsem si,že kdybychom zkusili nějakou terapii a vše probíhalo v pohodě,tak bych k němu našla opět důvěru a nakonec se třeba opět zamilovala…ale jsem nejspíš dost naivní…mám asi ještě dost co zlepšovat sama na sobě..

Malike
Extra třída :D 14070 příspěvků 13.09.18 14:05

Buďte přátelé ,kvůli synovi ,ale nevracej se.

navy blue
Kecalka 319 příspěvků 14.09.18 08:06

nech ožralého zadluženého smradlavku tam, kde je. k čemu by ti tak asi byl? jeho jediná smysluplná funkce v tvém životě je to, že je otec tvého syna, tak se toho drž. na výlet bych klidně jela, chlapovi řekla, že je to výhradně kvůli malému, a ať se mnou nadále v žádném případně nepočítá. a jestli si bude dělat falešné naděje? to fakt není tvoje starost… a jestli máš pocit, že to tvoje starost je, tak rozhodně terapii. pro tebe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >