Jak vybrat parkovacího asistenta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 14:47
Jak vybrat parkovacího asistenta?

Ahoj, chci manželovi koupit k narozeninám parkovacího asistenta (na základě náznaků, že by si ho přál). Máte nějaký typ? Co jsem zatím hledala, tak asi spíš montáž do nárazníků, s kamerou a aby se to zobrazovalo v přídavném zpětném zrcátku, ideálně i akustický signál. Určitě zadní senzory, ale kdyby byly i přední, tak klidně. Nemůžu nic najít :( Díky za tipy!
Anonym kvůli tomu, že je to dárek.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fera21
Kecalka 190 příspěvků 08.05.19 16:15

Jestli nemáte auto jako půl autobusu, tak by to chtělo spíš jízdy v autoškole. Kdo není schopnej zaparkovat bez berliček, tak ať radši neleze za volant.

jege
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 08.05.19 16:34

Počkej, až Ti někdo při couvání skočí za auto a budeš ho mít v mrtvém uhlu nebo tam bude schovaný kámen/sloupek, pak budeš mluvit jinak…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 08.05.19 16:36

Zajdi si s tím do servisu. Neoriginální nejsou tak drahé. Navíc to udělají dobře a nebude ti to pípat, když nemá. Doma to stejně nenamontujete, je to elektronika.

Hanka1
Extra třída :D 14896 příspěvků 08.05.19 16:40
@fera21 píše:
Jestli nemáte auto jako půl autobusu, tak by to chtělo spíš jízdy v autoškole. Kdo není schopnej zaparkovat bez berliček, tak ať radši neleze za volant.

Presne! :potlesk: :palec:
No tak zrovna vcera mi do predniho kola s krasnyma elektronama nacouval dement i pres pipaky. Nastesti mel kouli, jinak bych predek nad kolem mela znicenej. Vylezl z auta a prej - je, vono mi to pipalo, ale ja myslel, ze jeste muzu - to mu bude dle OP padesat, kdyby to bylo naky mlady nezkuseny jelito, tak i snad pochopim…

Hanka1
Extra třída :D 14896 příspěvků 08.05.19 16:46
@jege píše:
Počkej, až Ti někdo při couvání skočí za auto a budeš ho mít v mrtvém uhlu nebo tam bude schovaný kámen/sloupek, pak budeš mluvit jinak…

Kamaradka nacouvala do sloupku u fungl novy Audiny a kamos s nadupanou ctyrkolkou v Rakousku to oprel clyma zadnima dverma a pangejt taky, prijde mi, ze lidi se spolehaji na automatiku a nejsou schopni se spolehnout sami na sebe, na instinkt a opatrnost prave pri tom couvani treba.

Vidim to sama na sobe, kdyz z noveho auta, co si dobrzduje samo, drzi se v pruhu, parkuje s kamerou a asistentem a navic je to automat prelezu do sveho desetileteho auta v manualu bez pipani, parkovanim a podobnych vymozenosti, tak ridim daleko vic opatrneji a jedu pomaleji a to je auto spolehlive, co ma nalitano pres sto tisic…

iiiv
Extra třída :D 11412 příspěvků 08.05.19 17:06
@Hanka1 píše:
Kamaradka nacouvala do sloupku u fungl novy Audiny a kamos s nadupanou ctyrkolkou v Rakousku to oprel clyma zadnima dverma a pangejt taky, prijde mi, ze lidi se spolehaji na automatiku a nejsou schopni se spolehnout sami na sebe, na instinkt a opatrnost prave pri tom couvani treba.Vidim to sama na sobe, kdyz z noveho auta, co si dobrzduje samo, drzi se v pruhu, parkuje s kamerou a asistentem a navic je to automat prelezu do sveho desetileteho auta v manualu bez pipani, parkovanim a podobnych vymozenosti, tak ridim daleko vic opatrneji a jedu pomaleji a to je auto spolehlive, co ma nalitano pres sto tisic…

přesně tak, lidi se pak nesoustředí, píšou esemesky, serfujou na internetu. Ale zaparkovat neumí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:47
@Čičorečka píše:
Zajdi si s tím do servisu. Neoriginální nejsou tak drahé. Navíc to udělají dobře a nebude ti to pípat, když nemá. Doma to stejně nenamontujete, je to elektronika.

Tam už jsem domluvená, ale konkrétní typ mi poradit nechtěli.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:53
@Hanka1 píše:
Presne! :potlesk: :palec:
No tak zrovna vcera mi do predniho kola s krasnyma elektronama nacouval dement i pres pipaky. Nastesti mel kouli, jinak bych predek nad kolem mela znicenej. Vylezl z auta a prej - je, vono mi to pipalo, ale ja myslel, ze jeste muzu - to mu bude dle OP padesat, kdyby to bylo naky mlady nezkuseny jelito, tak i snad pochopim…

Kamarád mi taky říkal, že po čase pípáky ignoroval, ale je si jistý, že u mého muže to nehrozí, ale i tak mi doporučil tu kameru. Navíc pípáky chci tak trochu kvůli sobě, chci se taky dokopat časem jezdit a když už by se to dělalo teď…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 17:57
@jege píše:
Počkej, až Ti někdo při couvání skočí za auto a budeš ho mít v mrtvém uhlu nebo tam bude schovaný kámen/sloupek, pak budeš mluvit jinak…
…ale než se to stane, tak se může cítit chytře :)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:00
@fera21 píše:

Auto má malý rejd, občas parkujeme na místech, kde se vyjet bez navádění nejde a vzhledem k tomu, že moje prostorové a odhadové schopnosti jsou mizerné, tak se muž radši chce spolehnout na sebe :D.

Hanka1
Extra třída :D 14896 příspěvků 08.05.19 18:01
@Anonymní píše:
Kamarád mi taky říkal, že po čase pípáky ignoroval, ale je si jistý, že u mého muže to nehrozí, ale i tak mi doporučil tu kameru. Navíc pípáky chci tak trochu kvůli sobě, chci se taky dokopat časem jezdit a když už by se to dělalo teď…

No jestli ty nemas ridicak, tak na nejake pipaky zapomen a udelej si po staru papiry nebo kondicky. Pochybuju, ze by v autoskolach mely auta s pipakama a i kdyby, tak ze by to behem vyuky pouzivaly…

Mne osobne se osvedcilo tyhle technicke veci resit s muzem naprimo. Normalne bych mu rekla, ze mu planujes dat k narozeninam to a to a jestli by to s tebou nevybral. Ja treba muzi takhle neco technickeho koupila, on to zkoumal a pak, ze by si koupil to a to, nakonec to menil a kupoval pak si neco jineho a ja z toho byla akorat zklamana…

Hanka1
Extra třída :D 14896 příspěvků 08.05.19 18:03
@Anonymní píše:
Auto má malý rejd, občas parkujeme na místech, kde se vyjet bez navádění nejde a vzhledem k tomu, že moje prostorové a odhadové schopnosti jsou mizerné, tak se muž radši chce spolehnout na sebe :D.

Co mate za auto a jak stare? Aby se vubec vyplatilo do toho neco kupovat…

Hanka1
Extra třída :D 14896 příspěvků 08.05.19 18:04
@Anonymní píše: …ale než se to stane, tak se může cítit chytře :)

Je usmevne cist od nekoho, kdo neridi… :mrgreen: :P :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 18:15

@Hanka1 Přesný typ psát nechci, ale patří k těm menším. Přesto se s ním někde blbě parkuje a vyjíždí. Není nijak staré, takže se určitě investovat vyplatí, i když samozřejmě vím, že mít to tam už z továrny by bylo lepší.

No jo, mám úctu k životu svému i ostatních, proto mám řidičák pečlivě uschovaný :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama