Jak vypadá plodová voda?

620
27.6.13 07:05

Jak vypadá plodová voda?

Ahoj holky prosim Vás plodovku bych jako prvorodička poznala akorát kdyby mi vyloženě praskla a vytekla ze mě louže vody, ale včera jsem zkoušela maloho vyhnat svařákem se skořicí a horkou vodou, včera jsem měla 3 hodiny bolesti po 7 až 6 minutách, pravidelné, ale do rána ustali, ale od rána mam hodně vodnatého výtoku ale opravdu hodně, hlenová zátka mi odchází už 3.den, nevim jestli může jít o výtok třeba smíchaný s plodovkou? myslela jsem jen že je to tekutina, je toho hodně když se postavim a chvilku jdu, nebo když mam nějakou námahu i v leže.. Omlouvam se za popis :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
joaska
27.6.13 07:15

Ja byla druhorodicka a ze je to plodovka mi doslo az po peti hodinach :oops: :lol: budiz mi utechou, ze to bylo v noci a brala jsem globule na mykozu
k veci, v leze to teklo, kdyz jsem se postavila tak toho vylitlo vic, za chuze to kapkalo
byla to opravdu krasna cista voda, sympaticky vonela :mrgreen:
vytok byl vzdycky hustsi lepivejsi a nevonel
ale doporucuju kontrolu v porodce, muze tect voda a kontrakce dlouho nic a nekdy jim musi v nemocnici pomoci
po 12h davaji atb do zily

• Citovat
  • Nahlásit
4691
27.6.13 07:19

Ze mě tekla voda v leže jen na zádech, na boku ne. A jakmile jsem se začla v leže víc hýbat. Ve stoje to byly potoky. A byla čirá a přišlo mi, že je cítit jako čerstvě vyklepnuté vejce :mrgreen:
Ale s jistotou ti to řeknou jen v porodnici. Když jim přineseš vložku s tekutinou, udělají test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
27.6.13 07:25

No taková pruhledna voda a tece teda dost alespon ze me :mrgreen: nesmrdi je cista ale porad jak kdyz tece kohoutek co ukapava a nejde zavrit :D jsem den pred porodem taky byla pro sichr v porodnici pac jsem myslela, ze mi ukapava ale planej poplach a druhej den v tu smaou dobu mi doma rupla a jeli jsme :kytka: a to jsem sakra poznala takovej kolac vody pod sebou co porad odkapavala 8)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
58328
27.6.13 07:29

Taky mi to takhle teklo. Jela jsem do porodnice kde udělali test jestli to je plodová voda. Nebyla. Přijeli jsme domů a za cca 4 hodiny jsme její znova už s kontrakcema a za chvíli se prcek narodil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
27.6.13 07:29

@Andrej91 moje plodovka byla zelená, takže neporadim :zed: ale jestli máš pochybnosti, tak obyč vložku a pak to zanést do porodky, udělají jednoduchý test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29582
27.6.13 08:29

Já ji měla tu čest vidět jen jednou a byla krásně narůžovělá. Jestli máš pochyby, tak do porodky na test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1135
27.6.13 08:54

Ze me plodovka pomalicku odtekala asi pul dne, chvilkami nic a pak zase trosicku, byl to pocit jako bych se porad pocuravala a neslo to zastavit :oops: Jak vonela si uz nepamatuji, ale urcite vypadala jinak nez vytok..byla pruhledna a naruzovela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
2.7.13 22:03

U me to byla taková lehce naruzovela voda s bílými kousky… A sladký „zápach“ :) praskla mi kdyz sem spala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat